Kočík Stokke Scoot

anabelleee
1. jan 2013

Dobry den, mate skusenosti s kocikom stokke scoot??? Je to novinka na trhu a zaujimalo by ma, ci je vhodny pre deti nad 1 rok. Predavajuci to tak propaguju, ale zajimala by ma osobna skusenost

korenbaba
1. jan 2013

nemám, ale pozerala som ho a konečne Stokke v použitelnej verzii 🙂

tatiana7777
2. jan 2013

Ahoj. Ja mam Stokke tu normal.verziu a nemenila by som. Luxusny a pohodlny kocar, mala mi vo vanicke spavala do roka!!! A v sportovej casti sa rada vozi dodnes (ma takmer 2r.) Divala som sa na Scott a urcite by som ho volila pre dalsie dieta! 🙂

anabelleee
autor
2. jan 2013

uz je na trhu aj stokke crusi a ten vizera 100percentne pouzitelne a zaroven velmi exkluzivne ... tesim sa ... stokke scoot uz je objednany 😀 😀 😀 verim, ze nesklame 🙂

ustrachana
2. jan 2013

@anabelleee kde si objednavala?

nevdak
4. jan 2013

Ahoj ja mam Xplory a som vemi spokojna nech si o nom pisu co chcu je to kocik, za kt, sa ludia otocia 🙂 Mna zaujima tiez ta bugina stokke hladam nejaky kocik ku nasmu stokke uvazujem na 4 moms origami poculi ste uz o nom ?

nevdak
4. jan 2013

Ja by som chcela ten Scoot ale v ruzovej 🙂

tatiana7777
4. jan 2013

@nevdak presne tak aj ja mam Xplory, vela ludi ho hodnoti a ani nevyskusali, myslim ze je pohodlnejsi ako ktorykilvek iny preto aj cena je vyssia, je to super kocik, dalsi volim taktiez len Stokke.

anabelleee
autor
4. jan 2013

@ustrachana babymarket ba

anabelleee
autor
4. jan 2013

@nevdak @tatiana7777 Dnes som videla kocikovat stokke xplory po dlhsej dobe jednu pani a kocik bol vyblednuty, polo to vidiet hlavne v porovnani z prirucnou taskou, vam nevybledol? Bola to fialova farba

ustrachana
4. jan 2013

@anabelleee dakujem ,uz som nasla farbu aku chcem, zajtra idem pren

alka127
4. jan 2013

ahoj, ja som v predajni tento kocik pozerala, nakolko ma tiež velmi zaujal, rozmýslala som nad nim, ale nakoniec sme kupili iný, ale podla mna bol dobrý, ci už vanička alebo sportova casť...Velmi sa mi paci, že vaničku, vajičko, sportovu cast a podvozok kupujes samostane, co je fajn, teda možes si kupit iba hlboku verziu, toto žiadny iny kocik nema pokial viem...síce cena je vyssia, ale kto chce kvalitu musi si aj priplatiť...

tatiana7777
4. jan 2013

@anabelleee nie ja ho nemam vyblednuty mam cerveny a stale je ako novy-niekto si tu strieskz aj perie mozno to bola pricina, bola som svedkom kamaratka to oprala a tiez jej to vybledlo no mala ho zeleny a vyprala na 60 ;)
@alka127 presne tak ja nan nedam dopustit ;) ludia maju predsudky ked vidia nieco ine a pritom nevyskusaju.

alka127
4. jan 2013

@tatiana7777 ved toto, niekto nieco pocuje a hned to hodnotí, komentuje...Ja osobne ho nemam, ale hodnotim len z toho co som videla....Kazdá z nas ma iný vkus, iné parametre pre kočík, nikdy sa všetky nezhodneme...🙂

lia
5. jan 2013

@ustrachana tešíme sa na fotky,aj ja by som chcela niečo do vozoveho parku,tiež mi nedá spávať scoot 😀

tinuska78
20. feb 2013

ja mam stokke Xplory....beige...aj zimny biely wintwr kit....nemam zaiden problem periem vsetko aj tasku....a je to ako nove...a kazdy sa divil ze biely wintwr kit a nejako s tym nemame problem....a to dokonca kocikuje manzel 🙂
velmi by sme chceli aj stokke scot....len mi vadi ze tam neni madlo

penelope1
21. feb 2013

Baby, po 1,5 hodine sme zase precikany! Už k tomu nemám slov 😖 Prebalime sa, prezlecieme a ideme von... 😉

elliah
23. apr 2013

baby, neda sa manipulovat s opierkou na nozicky?....cize ak by tam spalo vacsie dieta tak mu visia nohy?

anabelleee
autor
7. máj 2013

@elliah ja to riesim tak, ze ked zaspi, tak ho posuniem hore a nohy nevysia, ked sa kocik povali, je tam vela miesta a strieska je dostatocne velka, aby vytvorila tien, tak sa mu tam dobre spinka

anabelleee
autor
7. máj 2013

chcem este dodat, ze kocik mame uz asi 4 mesiace a sme max. spokojni, lahucky, jednoducha manipulacia a najlepsie je, ze si ho mozem otacat tak, aby malemu nesvietilo slnko, ked kocikujem, minutova zalezitost, takze nepotrebujem slnecnik ... je perfektny

baby2011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leony83
13. okt 2013

baby, máte niektorá tento kočík aj ako jediný kočík? myslím do terénu, na zimu atď. alebo len tak na parádu... mám ho na ceste, len neviem či si mám nechať aj buzz alebo ho môžem predať.

adulka691
12. jan 2014

Ahojte Babenky, mozem sa opytat aky rozdiel medzi stokke r.2012 a r. 2009 ? napr.zaujima ma na podvozok r.2009 sa da nakliknut aj novsia vezia hlbokej vanicky?

iwkaiffs
19. jan 2014

@adulka691 ahoj áno naklikneš ju tam,rozdiel je len v športovej časti,podvozok skoro žiadna zmena teda až na ročník 2014,tam už sú vylepšenia.ale keď sa chceš dozvedieť viac tak choď na toto forum https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-stokke-xplory-ma-ho-niekto/ ;)

momo76
24. jan 2014

Ahojte, prosimvas, ak máte skúsenosti so Stokke scoot - dá sa používať aj od 6 mesiacov na zimné mesiace? Veľmi sa mi páči, ale zdá sa mi dosť otvorený na zimu
Ďakujem

leony83
25. jan 2014

@momo76 podľa mňa v tejto kategórii kočíkov má scoot najlepšiu striešku. je dostatočne dlhá, zakryješ s ňou celé dieťa 🙂

vjaja
25. jan 2014

@korenbaba myslím, že stokke má všetky kočíky použiteľné a to veľmi, ja osobne mám crusi, žiaden iný na trhu mi neponúkol to čo tento, xplory som si už tiež skúsila a je vyskoko použiteľný, scoot má kamarátka, vymenila za teutoniu, lebo tam jej malý ani za nič nechcel sedieť a do scoota sa pýta, kým som tú značku reálne nevyskúšala, tiež som mala predsudky, ale rýchlo som sa vyliečila. Ale každý máme inú predstavu a iné nároky 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petraanazodo
26. jan 2014

Ahojte baby, ja mam STOKKE EXPLORY 2013 a neviem si ho vynachvalit, maly ma 2 roky a velmi rad sa v nom vozi. Sedi vysoko a vsetko vidi. Vsetci hovoria, ze mu je maly ale keby mu bol tak by tam nechcel sediet. Radsej sa vozi ako chodi 😀. Ani sa mu nedivim 😀
A do STOKKE SCOOT som sa zamilovala na prvy pohlad a uz nic ine nerobim len googlim a vykukavam ho a najradsej by som ho hned kupila len sa neviem rozlucit z EXPLORERom ☹ . Jedine by som vymenila STOKKE za STOKKE 😎 😝

iwkaiffs
28. jan 2014

@petraanazodo my máme aj xplory a aj scoot,no odkedy je doma scoot tak je xplory na druhej kolaji.náš drobec má síce zatiaľ len 8.mes.,ale scoot som si viac zamilovala ako xplory.je to naozaj super kočík a ja mu nemám zatial čo vytknúť 🙂

momo76
2. feb 2014

Ďakujem Vám veľmi pekne