Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko stojí kočík v Nowom Targu?

misuka05
8. jan 2013

Ďakujem za vaše odpovede🙂... Ide o tento kočík

drobcek26l
8. jan 2013

Neviem či je to tá istá značka ale mne sa zdá že stál okolo 380 euro. my sme nakoniec kúpili tento za 270 euro. je to trojkombinácia a som s ním veľmi spokojná. (našla som iba fotku s mojimi rodičmi možno nikde nájde aj kočík samotný)

stanulik33
9. jan 2013

misuka05 tieto kočíky tam stoja okolo 350 eur, my máme taký istý ako má drobček26l a tiež som s ním max. spokojná, stál tiež 270 euro.

adeli79
9. jan 2013

aky pekny kocik ten na iluustracnom foto. aka je to znacka?

misuka05
autor
9. jan 2013

@adeli79 Jané rider formula strata 2011

misuka05
autor
9. jan 2013

@drobcek26l
@stanulik33 no tak tieto kočíky by som bola veľmi šťastná ak by tolko stáli ale určite nie...:( Ide o značku Jané

adeli79
9. jan 2013

no Jane urcite nestoji do 400 eur :( hned mi padol do oka, ale teda kvoli cene mi hned z oka musel aj vypadnut 😖

janka301
9. jan 2013

my sme si práve objednali Gesslein F4....Chceli sme Jane tiež,ale Gesslein nás presvedčil jednoznačne,aj keď je dosť drahý..

darinkazv
9. jan 2013

@misuka05 ak to nie je jané, tak totálna kópia jané 🙂

misuka05
autor
9. jan 2013

@janka301
@darinkazv ďakujem baby, no my máme tento jednoznačne vybratý a iný nie, ale neviete kolko tam asi tak stojí JANE čo? :(

darinkazv
9. jan 2013

@misuka05 uf moja, to ti ani neviem, či vôbec v poľsku majú. ale nekukala si tu na bazáriku? jedna mamina tu tento predávala za 400e. a vyzeral super 🙂

misuka05
autor
9. jan 2013

@darinkazv ja by som najradšej z bazariku, ak by si natrafila tak mi napíš... Chcem ho ale len v tejto farebnej kombinácii, aspoň športový a vaničku... ale momentálne mám všetko prejdené a veru nikde ho neponukaju teraz...AAA teda 400 e by bolo super !

darinkazv
9. jan 2013

@misuka05 teraz som kukala, tak už ho tá mamina nemá. ale mala presne tento v tejto farbe. ale teraz som pozerala, tak predávajú aj pekný fialový 🙂 inak, kamoška ho tiež mala, ale mne sa na ňom nepáčil ten šporťák. lebo to polohovanie je tam nie podľa môjho vkusu :( moja malá najradšej aj doteraz spáva na bruchu. v podstate inak ani nie. no a v tomto šporťáku by nemala šancu na brušku spať. :(

cawes
9. jan 2013

Nic proti viem ze finacne sa inak asi niekedy neda ale z polska by som nekupila nic. Radsej by som podporila sk vyrobu. Potom by si poliaci nedovolovali predavat na sk stare vajcia ci maso.

misuka05
autor
9. jan 2013

@darinkazv športiak potom plánujem kupiť ešte inglesinu a potom tento pomaly posunuť ďalej, ale na začiatok chceme tento určite 🙂.. No veľká škoda že ho nemá do kelu :(... Ten fialový by som brala keby sme mali chlapčeka, ale som ochotná si aj priplatiť niečo za tuto farbu 😀

darinkazv
9. jan 2013

@misuka05 ja som jej ešte napísala správu. lebo ona ho tu dosť dlho mala. furt som ho kvôli tej farbe obkúkala 🙂 tak možno ho stiahla, že sa nedarí predať 🙂 však ak napíše, že ho ešte má, tak ti dám isto echo 🙂

misuka05
autor
9. jan 2013

@darinkazv super si zlatá ďakujem 😉 ale pochybujem za taku cenu ho určite už predala 🙂 a to mala čo v ponuke vlastne ? 🙂

ferianca
9. jan 2013

@cawes presne tak moja rec .... uz by som nikdy nechcela kocik z polska vlastne uz by som nechcela odtial nic ...

darinkazv
9. jan 2013

@misuka05 presne tento, čo chceš ty. aj farbu. bola tam tá vanička, čo aj ako vajíčko môžeš používať a plus športiak.

misuka05
autor
9. jan 2013

@cawes
@ferianca ale ja nechcem polsky kočík, len známa tam možno pojde tak som chcela vedieť či by sa mi neoplatil ten Jané lepšie odtial....

suzicka
9. jan 2013

Znackove kociky predavaju v meste tusim baby boo sa to vola na namesti je ta predajna je tam velky vyber a super ceny my sme tam kupili casualplay za velmi dobru cenu ale z trznice by som si ziadni kocik nikde nekupila 😖

misuka05
autor
9. jan 2013

@darinkazv tak daj vedieť keď zistíš 🙂 ďakujem

cawes
9. jan 2013

@misuka05 radsej by som podporila slvakov a kupila tu mozno o30€ drahsie, im by som neverila ani nos medzi ocami. A cesta tam a spat tiez stoji peniazky

misuka05
autor
9. jan 2013

@cawes už som tu písala že známa tam pojde... A viem že tam sa dá kupiť aj o 200 e lacnejšie.. Jane kočíky nevyrabaju poliaci, takže mne to je jedno... No a cesta teda by nás nestála nič. Ale neuvažujem zatial nad tým, radšej kupim z bazaru ak sa mi podarí... Len som chcela vedieť kolko tam ten kočík stojí, lebo vyše 800 eur za 2set na SVK sa mi zdá dosť, a na bazari ho momentálne nikto neponuka...

cawes
9. jan 2013

@misuka05 som nevedela ze je az taky drahy. Ked som kupovala vedela som hned ktory chcem a ine som nepozerala, tiez stal 1100€.

misuka05
autor
9. jan 2013

@cawes no to je dobre že možeš dať tolko za kočík 🙂 ak by som mala na vyše 1300 eur tak kupim stokke crusi, ale bohužial taký rozpočet nemám no

cawes
9. jan 2013

@misuka05 pre druhe kupujem stokke xplory, mm sa teraz nepacil, tak sme zobrali iny, a 4 mesiace po porode povedal tak predaj tento a kup si stokke 🙂 Zabila by som ho, ale som teraz spokojna s tym co mame. A dufam ze druhe bude dievca a potom sa na stokke vysantim. Tiez by som vedela tie peniazky inak utratit ako na kocik, setrila som od zaciatku tehotenstva a za 9 mes.sa to nasklada

zuzulla7
9. jan 2013

A videla si uz na živo ten kocik Jane? Mne sa páčil tiež veľmi aj svagrina ho chcela pre malú pokym sme ho nevideli na živo . Strecha kocika je len z takej látky- neviem ako vydrží dážď, sneh, slnko... a vanicka je malicka. Je veľmi pekny kocik ale radšej by som si vybrala aj praktickejsi. Neodhovaram len radim, ale každý ma iný vkus

misuka05
autor
10. jan 2013

@zuzulla7 videla som ho naživo len v inej farebnej kombinacii a aj som si ho skušala. Momentálne som si však tento jane asi rozmyslela a riešim teraz quinny 😀

janka301
10. jan 2013

@misuka05 dnes som videla jednu maminu a mala Concord,a ja som si myslela,že ma Jane.Nie je to sice uplne rovnake,ale velmi sa podobaju a cena je priazniva... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli