Ktorá vanička sa dá ľahko naklikávať na konštrukciu?

deculko
29. apr 2013

Ahojte mamičky, skúste mi prosím Vás poradiť,ak viete. V paneláku máme malý výťah,do ktorého sa s kočiarom nezmestíme,preto potrebujem kúpiť taký kočiar, ktorého vaničku si budem aj s bábom brať hore do bytu a konštrukciu nechávať v kočikárni (ktorá je mimochodom otrasná, špinavá ako pivnica...) Vedeli by ste mi poradiť, u ktorého kočiara sa dá vanička ľahko naklikávať na konštrukciu? budem to robiť denne aj 2x (napr. aj po staršieho chodiť do škôlky..) ... zároveň by som chcela zohľadniť,aby vanička nebola príliš ťažká a zas nech je priestranná, kedže bábo sa mi narodí v lete a v hlbokom by mohlo byť aj cez zimu... no a zároveň po druhé... môžem si do ňho dovoliť investovať tak do tých 300-400 eur.. ešte neviem,či mám kupovať nový alebo od ruky... viem,trochu náročné podmienky... aj preto sa mi zíde vaša pomoc.
ďakujem Vám za každú radu 🙂

xlucia
29. apr 2013

@deculko concord. ja som spokojna. z druhej ruky kupis aj za tu cenu co si napisala

sakura77
29. apr 2013

je fajn ak to ma taku tu rucku na prenasanie ako napr toto-nemyslim ze musi byt konkretne tato znacka ale neico na ten sposob..potom uz len popozeraj tu na fore ak sa ti niektory zapaci,baby ti poradia pri konkretnom ci sa dobre naklikava
http://www.kocikovsvet.sk/peg-perego/2361-p.html

jerino
29. apr 2013

kukni do mojho bazaru na kočik ktory predavam je idealny na to čo pišeš že potrebuješ ,skutočne 🙂

zivika
29. apr 2013

@deculko vobec to nie su narocne podmienky 😉 vacsina kocikov uz ma lahko naklikavacie vanicky, len sa treba vyhnut tym polskym...urcite je lepsie kupit za tu cenu, co si napisala, kvalitny kocik z druhej ruky...

daniela242
29. apr 2013

Z mojej skúsenosti sa ľahko naklikáva Jane vanička, je aj priestranná aj pre väčšie dieťatko. Ako už písal niekto predomnou vyhýbaj sa poľským kočíkom, radšej kvalitnejší z 2. ruky 🙂

bamb27
29. apr 2013

Jane ...a dokonca som ani nenasla taky maly vytah kam by som nevosla s celym kocikom, a to som ho povlacila po kadejakych

nikus5
29. apr 2013

Ja môžem jednoznačne doporučiť Jané - presne takto som využívala ja 🙂

bezaz
29. apr 2013

@deculko urcite by som kupovala z druhej ruky.. a nemusis pozerat len naklikavacie vanicky, my sme mali i'coo s prenosnou taskou, kociar mam v aute, tiez sa nezmestime do vytahu, tu tasku sme nakoniec pouzili asi 3x, kedze syn v kociari vobec nechcel byt, nakoniec som ho nosila v satke a ked bol vacsi, siel uz do sportaku 🙂

vierka0
29. apr 2013

super sa daju naklikavat (fakt iba jednou rukou, ktorou drzis tu vanicku) concord a jane (tie maju rovnaku konstrukciu), celkovo su to lahke kociky, no vanicka s dietatkom je dost tazka (to myslim u kazdeho kocika), my mame jane nomad a vmestili sme sa zatial fakt vsade 🙂 a este sme dokupili taku prenosnu tasku, cize ked mala spala, a nechceli sme tahat celu vanicku von (mali sme ju priputanu vzadu), tak sme ju v tom nosili..a ozaj, mame ho z druhej ruky - tu na konovi som kupila 🙂

sjuz
29. apr 2013

my mame Jane uz druhe babo v nom vozime 🙂 a parada...

zumasi
29. apr 2013

ako tu už viaceré písali- Jané z druhej ruky kúpiš v pohode v tej cene ako chceš, a spĺňa všetky podmienky 🙂

kudrlivka
29. apr 2013

ja mam britax b smart 4 a na toto je super lebo vanicka je lahka. a novy stoji 2kombinacia okolo 300-400€, vajco mame z druhej ruky od kamosky roemer ktore sa tiez naklikava na podvozok za 50 takze dokopy 400€.

sissi0024
29. apr 2013

Jane Capazo sa da nakliknut jednou rukou, je priestranna (dcera v nej bola do 9,5 m), hmotnost vanicky neviem. My v bytovke nemame vytah, tak mi jednoduche oddelenie vanicky od konstrukcie ulahcilo kazdodenne vynasanie a znasanie kocika. Tato znacka je uzasna, nedam na mu dopustit, ale uz ho musim predat, dcera je velka 🙂

cicamica1980
29. apr 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

concord, ale vanicka nie je moc lahka a co sa tyka sirky vanicky, uz som videla aj sirsie /zima, fusak/

danadany
29. apr 2013

odporúčam kočíky CAM, my osobne máme cortinu X3 ale nekúpiš novú za tú cenu, vanička je dosť veliká všetko je na super systém nakliknutia aj vajíčko, žiadne adaptéry a podobné hovadiny, má aj veliké kolesá a je to taliansky výrobok, žiadne poľsko

danadany
29. apr 2013

a ak concord určite neodporúčam neo, kolieska sú strašne malé, v zime sa s tým nikam nedá dostať a pozri si polohovanie športovej časti, pre mňa osobne neprijateľné, polohuje sa celá časť, nedá sa dať úplne naležato

bambi9
29. apr 2013

@deculko My sme tiez denne naklikavali a behali hore dole schodmi, do auta .... mame concord fusion a spokojnost 😉 kludne aj v bazarikoch popozeraj 😎

terezka1947
29. apr 2013

ja mam COLETTO GIOVANNI a som max spokojna,jednoducha manipulacia,lahucky...a dostatocne-nie zbytocne velky.

reni1512
29. apr 2013

..skus v bazare pohladat CAM dinamico, je lahky a vanicka sa naklikava suprovo 🙂 Novy ta vyjde draho okolo 600e 3kombinacia aj vyssie.

henikav
29. apr 2013

@deculko pozri v mojom albume quinny buzz, tam ci uz vanicku, vajicko, alebo sportovu cast iba polozis a zaklikne sa, das to dole tak ze zatlacis 2 gombicky a zdvihnes a odklikne sa, konstrukcia je tiez super lahka, zlozi sa na minimum a zlozis ju za par sekund, v albume mam len hlboky odfoteny https://www.modrykonik.sk/fotoblog/henikav/albu...