Ktorý športový kočík je najväčší?

jonkaamisiko
13. apr 2016

Mamičky, potrebujem súrne kúpiť športový kočík. Viete mi odporúčiť kvalitnú značku najväčšieho športového kočíka? Ďakujem

m_lucia
13. apr 2016

Tu su detaily:
https://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/sport...

No proste ja ho milujem. Ked je starsi syn v jasliach, tak s malym korculujem. A vecer zase starsi bere bicykel alebo kolobezku a ja mamaboard a stiham mu.

Priestranny je az az. Nosnost ma neskutocnu, ja na neho povesiam vsetky tasky, odrazadlo, kolobezku... vsetko unesie a ja si len tlacim 🙂

mirokinder
14. apr 2016

@janifer Dobrý deň, prosím, kde Vám to Jané neodporúčali? O akom probléme s kolieskami hovoril? Len pre informáciu, keďže túto značku kočíkov dodávame do obchodov po celom SK a rád by som vedel, kde máme problém. Inak, Jané Slalom špeciálna séria je ako športový kočík jeden z najväčších na trhu a bežne vydrží aj tretie dieťa...je to nezničiteľný kočík 🙂 a pritom elegantný. viď http://kociky.babyland.sk/s/5261/qsR16/slalompr... v predaji aj ako len športový... S pozdravom, Michal

micha1979
14. apr 2016

@jonkaamisiko jane nomad som kupovala novy sportovy samostatne, ci sa slalom predava samostatne neviem; skus napisat na stranke babyland.sk tam Ti povedia. Teda ak chces uplne novy kocik.

papricka33
14. apr 2016

@jonkaamisiko ano. Ja som aj korculovala 😉 inak mala som moznost porovnat s janè a GT3 je celkovo vacsi. A tiez vydrzi aj 2-3 deti 🙂

mirokinder
14. apr 2016

@micha1979 Slalom sa predával aj samostatne ako športový, ale už končí a máme len posledné kusy v tmavomodrej farbe stylon.

natalushka
14. apr 2016

@jonkaamisiko fuu..to teda neviem..uz som ho predala..ale moj krpec je velky,tucnucky🙂a v zine vo fusaku,v hrubej bunde..uplne s prehladom sa tam vosiel..na dlzku ani nehovorim..skus skupinku aj tu na mK concord wanderer,tam baby maju,odmeraju ti ho..

kajkas
14. apr 2016

Tiez odporucam TFK- my mame joggster x4 - je sirsi nez X3 a Twist.... a k nemu vymenitelne predne koleso na sport, resp.k mamaboardu... kocik ma nosnost 34kg....lahucko sa ovlada a perfektne odpruzenie... fakt som z neho nadsena 🙂

kasiopeja01
14. apr 2016

Tak my mame obycajny Zopa Fusion a max spokojnost. Maly ma 2,5 roka a v pohode v zime naoblekany vo fusaku a v deke do neho stale vojde a ma este dost miesta. Par krat sme do neho dokonca dali dve deti, sedeli za sebou a vosli 🙂. Velky nakupny kosik, vyborna ovladanie jedmńou rukou a hlavne presiel aj cez les aj cez velky sneh. Kupovala som ho uz pouzity,ale stale v zaruke a vozila v nom moje dve deti a stale je v super stave, nerozkyvany. A poskladat sa da ako nakupna taska do jednej ruky, lahucky. Pre nas TOP

jonkaamisiko
autor
14. apr 2016

@zuza3112 vdaka za typ, pojdeme ho cez vikend pozriet nazivo 🙂

jonkaamisiko
autor
14. apr 2016

@janifer urcite ho pojdeme cez vikend pozriet 🙂 Ak mozes pridaj tie fotky.

jonkaamisiko
autor
14. apr 2016

@m_lucia ten mamaboard je bombovy. To som este nevidela 🙂 , super vec. Dakujem za videa..este jedna technicka otazka, da sa kocik vypolohovat do uplne leziacej polohy?

jonkaamisiko
autor
14. apr 2016

@papricka33 ok, dakujem, pojdem ho pozriet. A ak sa s nim da aj pokorculovat ma to pre nas velke + 🙂

jonkaamisiko
autor
14. apr 2016

@natalushka ok, dakujem velmi pekne, pojdem pozriet tu skupinu 🙂

jonkaamisiko
autor
14. apr 2016

@kasiopeja01 vdaka za typ, pozriem aj tento. 😉

dionyzka
14. apr 2016

@mirokinder no napriklad ja osobne som so jane spokojna nikdy nebola. Potahy rychle vybledli, konstrukcia zacala hrkat, zadne kolesa mali tvar do V. To bola rec o Jane Slalom.
Jane rider - och, kolesa ihned opotrebovane, sportova sedacka pevne nesedala po nakliknuti, mala volu, kontrukcia ihned stratila pevnost. Jane matrix - och, pre dieta velmi nepohodolne pre prevoze v aute.
Pre mna osobne: vela penazi za malo muziky. Naozaj, nie vsetci su spokojni so znackou Jane.
Ale to zavisi od poziadaviek majitela, kazdy mame narok inde.

kasiopeja01
14. apr 2016

@jonkaamisiko velmi podobny mu je aj baby design sprint, aj s tym su mamky spokojne, ja som ho nemala,ale sestra mala iny od baby design a tiez velka spokojnost. Je vela for, kde su tieto dva kociky porovnavane, lebo su tak podobne.

m_lucia
14. apr 2016

@jonkaamisiko ano da

janifer
14. apr 2016

@jonkaamisiko zajtra skusim pofotit, inak uplne leziaca poloha to nie je, ale vzhladom na to, ze ta chrbtova cast je fakt velka, tak pekne bol chrbatik v rovine. Je to predsalen sportak, treba vidiet ten uhol. Ale napriklad my chodime bez popruhov, bez toho madla a v zivote nepadol, zeby sa predklonil, proste to dieta je tam oprete= kocik na korcule a behanie okrem ineho.

jonkaamisiko
autor
14. apr 2016

@janifer super, dakujem velmi pekne ;)

7certik7
14. apr 2016

Tak najvecsiu vanicku ma camarrelo ten mam..ale ci aj sporotvu cast nrviem :D ale je dost velky :D

tiinka
14. apr 2016

My mame Jane slalom a maximálna spokojnosť, kupovali sme ešte v roku 2007 pri prvom dieťati a teraz máme druhé a stále je skvelý. Samozrejme že teraz sú už iné vychytávky lebo veď 9 rokov je dlhá doba ale nemenila by som značku. Vanička veľká, športová časť tiež, kolesá skvelé ..... ja nedám dopustiť. Každému čo vyhovuje.

mirkaaa80
14. apr 2016

@jonkaamisiko ja mám concord wanderer, ak chceš, môžem ho zajtra pomerat.

jonkaamisiko
autor
14. apr 2016

@mirkaaa80 to by si bola zlata, dakujem 🙂

mirokinder
15. apr 2016

@dionyzka Súhlasím. Každá značka má svoje vydarené a niekedy aj menej vydarené modeli, ktoré sa vylepšovali za pochodu. Bavíme sa ale o Slalome, špecke, ktorý patril medzi tie najlepšie. A k tým kolesám. Vyzerali možno opotrebovane, ale slúžili. Prajem pekný deň....

divozienka26
15. apr 2016

@jonkaamisiko my mame valco snap 4, podla mna je fakt velky ak treba pomeriam. Vyhoda je uplneho lezania, 6kg vahy ze ho supnes aj na plece, a moznost zdvihnutia noziciek. Ak potrebujes pomeriam 🙂

mismat
15. apr 2016

jednoznacne peg perego gt3

ollski
15. apr 2016

Odporucam pozriet zn. babyjogger...sestra ma mini-GT, ma nosnost tusim 22kg, super priestrany, ja mam britax motion tiez ok, no ten babyjogger sa mo zda vasci 😉

alenazv
15. apr 2016

Ja mam Gracco toure de luxe,je skvely,aj 3.5rocna sa v nom vyspi.

jonkaamisiko
autor
15. apr 2016

@divozienka26 dakujem, ak by si mohla, aka je prosim vnutorna sirka? 🙂

jonkaamisiko
autor
15. apr 2016

@ollski tento sa tiez chystam ist pozriet, vdaka za typ 😉 Co som pozerala ten Britax rozmerami sa mi zda mensi a kocik sa mi mari, ze je nizsi, pre vysokych ludi by bol asi nizko polozeny