Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

face
26. sep 2012

@tanija133 jj, je to quest, starší limitka SHANGHAI, objevila jsem ho na netu ve výprodeji, byl to poslední kus. 🙂

tanija133
26. sep 2012

@face veru niekde som ho videla, len som nevedela kde, bolo to davnejsie...Pekny....kolko si zan dala?

face
26. sep 2012

@tanija133 Byl zlevněný skoro o polovinu, v eurech mě stál asi 200,-, v ceně byl i fusak.

tanija133
26. sep 2012

@face dobre si nakupila....ake mas teraz Maclareny?

face
26. sep 2012

@tanija133 ještě mám Juicy Couture 🙂 Už jsem věrná jen Maclarenům 😀

tanija133
26. sep 2012

@face to si nejako pamatam, ze si ich mala viac...jednu dobu aj 3 naraz ze?

face
27. sep 2012

@tanija133 jj, chvilku i tři, puntíkatého questa a ještě černé XT. Říkám si, že to XT jsem možná mohla na zimu nechat, no možná ještě udělám nějakou výměnu. Kdybych nebyla malá, tak koupím na zimu XLR, ale to je na mě moc vysoké 😝

tanija133
27. sep 2012

@face A tak Juicy je skoro ako XT.... 😉

face
27. sep 2012

@tanija133 to jo, Juicy je super, větší než quest, ale zas na zimu mi do toho bude ladit jen jeden fusak 😀 a já bych ráda aspoň dva střídala, je to naše poslední kočárková zima ☹

tanija133
27. sep 2012

@face To ano, jeden fusak , to je nuda...a ake mas fusaky? do juicy ten original? Aj u nas to bude asi posledna kocikova zima ☹

face
27. sep 2012

@tanija133 ten origo nemám, mám růžového Lodgera, ten tam ladí celkem hezky, pak mám ještě z Bugaboo Paul Franka, toho bych ráda ještě využila, je hodně teplý a takový veselý, kvůli němu jsem zvažovala denim maclarena 🙂 ale možná nakonec skončím zase u černého XT. Měla jsem radost, že už mám jen jeden kočár a zase v tom pěkně lítám 😀 Ty jsi měla také Cama a Plusko, viď? A nakonec jsme skončily u Maclarenů 🙂 A jaké plánuješ fusaky na zimu? 🙂

tanija133
27. sep 2012

@face inac by ti pekne pasoval do Juicy alebo aj do cierneho XT ten novy ruzovy Lodger s hviezdickami...ten sa mi velmi paci pre dievcatka....To nekupuj az asi denim macleren, dalsi Quest isto nepotrebujes...to ked tak uz ten cierny XT, alebo ten ruzovy XT pre dievcatka je krasny, teraz nedavno jedna baba tu nan davala foto...
Ano ja som Cama mala chvilu,ale Bee+ asi rok....Stale mam este Concord Fusion od narodenie do terenu a na zimu...a ako druhy kocik mam modre XT, predtym aj cierne XT...Aj XLR by som chcela...ale snad niekedy v buducnosti...
Fusaky mam bezovy powder Lodger, do neho tyrkysovy booster a modry ultramarine Lodger....do bezoveho Fusionu...Xt asi nebudem s fusakom pouzivat....ale ak by......tak ma mata este tento celkom je to novinka... denimovy Kaiser.... http://www.babymarket.sk/sk/6557/1632/kaiser-fu... ale bola by to asi nuda...modra v modrom.... 😉
jaj co budeme riesit ked nam deti vyrastu...toto ma tam bavilo....Ze?

face
29. sep 2012

@tanija133 jj, ten nový lodger je také pěkný. A pro chlapečky ten tyrkys Lodger nemá chybu 🙂 Já už asi sporťák na zimu pořizovat nebudu, asi to vypadá, že koupím černé xt, případně kdyby chtěl někdo náhodou vyměnit můj Quest Shanghai za černé nebo šedé xt, tak bych to brala (tak za měsíc) 🙂 Ten denim Kaiser by byl v tom modrém asi opravdu nuda. A co nějaký Buggysnuggle? 🙂

tanija133
29. sep 2012

@face Ano, aj nad tym Snugle uvazujem..jeden mam vybraty... 😉

face
1. okt 2012

@tanija133 jaký máš vybraný? 🙂 Mě se pro kluky líbí ten pejskový s tlapkama 🙂

tanija133
1. okt 2012

@face tento sa mi paci... aj do modreho, aj bezoveho by sa mi hodil...alebo je aj novy hviezdickovy modry.....a ty ktory psikovy myslis? pre dievcatka, by som si vedela vybrat hned....

face
2. okt 2012

@tanija133 myslela jsem tento

face
2. okt 2012

@tanija133 ten tyrkys je také pěkný, takový veselý. mám odloňska limetkový, asi si ho nechám, půjde lépe do šedého xt nebo černého? 🙂 pořád váhám s barvou, jaký objednat 🙂

tanija133
2. okt 2012

@face ja som za farby, ten psikovy je pekny,ale bude taky nevyrazny v ciernom alebo sedom....jaj, ja keby mam dievcatko dam nejaky ruzovy.... 😉

ifkael
2. okt 2012

@face tiez dumam nad kocikom na zimu... len aby sa mi tam maly zmestil - je dost velky- preto xlr, prejazd v snehu nieje potrebny... akurat co som chcela otocny sed, tak by som musela ozeliet....

tak vyberam -mylo, versa, joolz... alebo sa nato vykaslem a maclaren kupim?????

ifkael
2. okt 2012

@face a nejaku "zverinu" by si nechcela do xt?

face
2. okt 2012

@ifkael a kolik je malému? 🙂

face
2. okt 2012

@tanija133 růžový mám lodger 🙂

ifkael
2. okt 2012

@face 16 mesiacov, 13kg a 85 cm...

face
2. okt 2012

@ifkael jj, chtěla jsem do juicy ten žirafkový, ale nakonec na zimu koupím černý nebo šedý xt, tak do toho by byl žirafkový asi nevýrazný, ještě je pěkný tento hvězdičkový

face
2. okt 2012

@ifkael tak to už by maclaren určitě stačil i přes zimu 🙂

tanija133
2. okt 2012

@face ozaj, mas ruzoveho Lodgera, tento hviezdickovy je pekny, len tu ho baby maju vela pre chlapcov ..... tento sa mi ete celkom paci pre divcatko , by to ozivil.,...ale jasne je to na tebe.... 😉

ifkael
2. okt 2012

@face vidim to na brio...mac ocakavam 2013 kolekciu a nejaku peknu farbicku na xlr

face
2. okt 2012

@ifkael a nevíš, kdy bude na netu 2013? myslím, že loni už touhle dobou byla 2012, nebo se pletu? nevíte někdo? 🙂

face
2. okt 2012

@tanija133 ten je pěkný, veselý 🙂 ještě se mi líbí motýlkový, ale má bílý podklad, a fialový s růžovýma kytkama 🙂