Poradíte kočík?

lenuska753
30. júl 2013

Chcem kupit kocik bud sportovy alebo golfku ale neviem sa rozhodnut.potrebujem aby nebol moc velky ked sa posklada aby sa dobre ovladal kedze byvame na dedine tak tu niesu moc dobre cesty a kedze nikde ku kocikom nepisu z coho su koliecka tak aby drobec necitil kazdy kamen.rozmyslala so nad ABC Design MovingLight mate s nim skusenosti ake ma koliecka a ako sa ovlada ci nehrkoce alebo sa mi este zapacil Cam MICRO 2013.prosim pomozte mi lebo uz mam z tych kocikov gulas.dakujem 😖

marianka3
30. júl 2013

My máme Britax B agile 4 2013, som max. spokojná, používame ho aj v dedine, prejdeme hocijaký terénom...nemenila by som. Pôvodne som chcela tiež ABC Design Moving Light, ale neľutujem, že som si vybrala Britax, vôbec 🙂

terezka1947
30. júl 2013

ja mam trojkombinaciu Giovanni Coletto a som max spokojna...vhodny na rozne,aj narocnejsie tereny a jednoduche skladanie,manipulacia,super sportova cast,kt.sa da otacat ,rozne sklapat...skratka som s nim spokojna 🙂

m_ij_ka
30. júl 2013

ja som kúpila trojkombináciu maxi cosi , len dcérka nechcela byť v športovej časti tak sme ho predali,bol ľahký, trojkolka predné koliesko sa dalo otáčať, super manipulácia a potom sme kúpili golfový kočík zopa , predné kolieska sú otočné je lepšia manipulácia kočíka vrelo odporúčam, bola som s nimi maximálne spokojná 😉

brisilda
30. júl 2013

jenoznacne obzeraj kocik ktory ma nafukovacie kolesa 😉 do terenu je velmi vhodna Mura od maxi cossi . Kocik ktory ma byt maly a vhodny do terenu + na zimu a leto neviem ci existuje :D

katrinka8
30. júl 2013

Ahoj, skus pohladat niekde diskusie a recenzie na tie konkretne, co si si vybrala, mozno sa tam dozvies nejake blizsie informacie 😉 Nepises, pre ake velke dietatko chces kociar, (kukam v pase, ze dcerka ma roky, ine dietatko tam nemas), ci ho chces pouzivat denno-denne alebo len na obcasne presuny, ci tam bude aj spavat atd. Mozno si tuto temu mala zalozit ako diskusiu, na otazku sa tazko reaguje, ked sa da odpovedat len raz...