Poraďte poľský kočík

mony12345
9. nov 2021

Ahojte, poraďte mi prosím, s akým poľským kočíkom ste boli spokojné? Bola som v obchode a čo sa týka výbavy, najviac sa mi páčila značka Bexa a Babydesign dvojkombinácie.
Ostatné má až tak nezaujali.
Viem, nie sú extra kvalitné, ale mám v pláne ho využívať len pol roka, pričom chcem skôr kvalitné vajíčko a neskôr športiak.
Hladam niečo do mesta aj ľahšieho terénu s dostatočným úložným priestorom a nafukovacími kolesami.
Ďakujem 🙂

malinoismum
10. nov 2021

@mony12345 Uvidis 😘 Verím že nájdete ten správny ❣️
Hlavne nech ste zdraví , Drzkaj sa ♥️

hamonny
10. nov 2021

@mony12345 riko Brano ecco tu z bazara z MK trojkombi od milej pani, lacný, kocik je veľký, pevný, odolný. Dcérka ma 7 mes a ešte používame vaničku von do zimy je jej v nej teplúčko, je to veľký kocik. Aj športiak je veľmi fajn do oboch smerov. Vajíčko využívame. Potom som kúpila opäť poľskú značku lionelo anet plus, používam hlavne v dome a v lete pôjde do terénu a je veľmi fajn.

maaarcia
10. nov 2021
alcinelle
10. nov 2021

@mony12345 my mame Riko Ultima Ultralight, max spokojnost, mame 5 mesiacov vozime sa este co vanicke, zatial nemame co vytknut 🙂

mony12345
autor
10. nov 2021

@malinoismum ďakujem, presne tak, kočík je v tejto dobe nepodstatný, hlavne byť zdravý... 🙏

mony12345
autor
10. nov 2021

@maaarcia ten u mna asi zatiaľ vyhráva čo sa týka prevedenia, len by ho bolo treba vidieť nazivo, na čo som nemala stastie

mony12345
autor
10. nov 2021

@alcinelle vyzerá super 🙂 len ako sa jazdí s kolesami? Čítam, že su polyuretanove... Zvládnu horší teren?

maaarcia
11. nov 2021

@mony12345 ja som riskla kupila som cez net ....a nelutujem.....akoze uz mame sportovu cast....za mna vsetkymi desiatimi aj do mesta aj na turu....vaade bol s Nami aj na Dukle na pamtaniku co bola otras cesta....vychytavky ..ne take cloka na magnetky ...k tomu nanozniky...deka...plastenka...sietka....tienidlo....je to premakany dobry polsky kočík...jedna vec...na vanicke ked sa dava dolu strieska su z boku patenty stisnuta tak dat dole....raz minjeden tipek pomahal a dal na silu dolu...nwm chvala hot o napadlo a vylomil tie patanety to ozubene koliesko vnutri...tak uz potom ame len tak davali dole.

nikavuk
12. nov 2021

@mony12345 my máme camarelo zeo a zatiaľ som veľmi spokojná, máme bezudrzbove kolesá.

emmi101
12. nov 2021

Tazko povedat, ze ktory. Na tych trhoch, no tam som si sla zakazdym oci vyocit na tych kociarikoch ake krasne tam mavaju. Fakt aj tie fusaky, proste take ine ako u nas

alcinelle
13. nov 2021

@mony12345 Nemam im co vytnut zvladli zatial kazdy teren, a to chodim po rozrypanom pozemku, plnom kamenou sutin a kadecoho okolo stavby 😂 kolieska topka, ja som.max. spokojna. Praveze super su, ze netreba nafukovat, a bat sa defektu, su dostatocne makke, pruzne a velke na to aby zvladli naozaj akykolvek teren..

tatolino
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatolino
Odpoveď bola odstránená
Zobraz