Poznáte kočík, ktorý sa Vám nepáči?

register
3. apr 2009

Máme rozny vkus. Mňa by veľmi zaujímalo, ktorý kočár by ste si nikdy nekúpili? . Hlavne čo sa týka vzhľadu. Mne napríklad vadia perinové kočáre. Teda veľké, ťažké, akoby obkrútené perinou.

lalia21
8. mar 2010

fabula-aj mne sa velmi páči Brio go,na začiatku buduceho roka ho na 100% kupime,ak sa nam tento rok pošťastí-v čo verime. 🙂
No a že prečo sa všetci ospravedlnuju?asi sa nechcu hadať za svoj nazor ked na nich druhy utočia a obhajuju si ten svoj kočík,ale tu to znie téma jasne-KTORY KOčIK SA VAM NEPAči.. tak by si mal každy napisať svoj nazor a druhy by ho nemali riešiť... 🙄
a jasnačka že polske ani tie od 5000 do neviem kolko sa mi nepačia ale su aj taky ludia ktory na iny nemaju...u mna je brio no.1 😀

poki10
12. mar 2010

baby este mi povedzte prosim vas jednu vec...lebo mozno je to hlupe sa pytat, ale kedze budem mlada mamina, ja som sa este vozila na klasickych umelohmotnych koleckach, tak ani moja mama mi nevie poradit. ktore kolieska su lepsie? nafukovacie alebo umelohmotne? kotre maju ake + a -? dakujem

lalia21
12. mar 2010

poki10-môj názor-najlepšie sú pogumované-nedá sa spraviť defekt,nehrkaju a daju sa lahko čistiť-ja mam vybratý brio go-ten ma take pogumovane ešte z niečim.
čo sa týka nafukovacím-niektorym sa stane defekt viackrat,niektorym možno raz,zaleži ake tereny maš v okolí
a umelohmotne?sesternica mala čisto umelohmotne a to po par tyždnoch hrkalo po chodniku...
Zaleží aj od tvojho vkusu,každemu sa páči niečo iné..
no pre mna su no.1 pogumovane ako ma brio-ak chceš kukni v googli
Nech už si vyberieš ktorékolvek,želám ti aby si bola z vyberom spokojná a aby sa dobre jazdilo 😉
Snád ti tu pridju postrehy aj mamičky umelohmotnych alebo nafukovacích..toto bol môj nazor čo som postrehla vo svojom blízkom okolí..ale ako vravím,niektory môže mať nafukovacie a bez problémov a niektora ma defek aj viackrat...
ale myslim že čisto umelohmotne nie,tie by som si nevybrala nikdy,fakt by ťa bolo počuť daleko s tym kočíkom ako by to hrkalo..

lalia21
12. mar 2010

poki a ked vravíš že budeš mladá mamina,tak kolko maš rokov ak sa smiem spýtať?ja mam 21 a o 2 mesiace sa začíname snažiť a veríme že nebudeme dlho čakať.No kočík máme už teraz vybratý na 100% a manželovi sa velmi pači jeho technicka stranka a tak.
A ty už aj maš predstavu že ktorý kočík by sa ti páči?

15mimka55
22. júl 2018

Intergalakticky kočík na stračej nôžke fuj grc