180 stupňová zmena správania počas tehotenstva

misha716
28. máj 2021

Baby, citam to tu denne, lebo mi to nejde do hlavy, chodim sa tu viacmenej ukludnit odpovedami, lebo som nasla podobne temy. Som prebiehajuci 6 tyzden a od kedy som videla tie 2 ciarky, tak sa u mna vsetko vzhladom ku priatelovi zmenilo. Uplne narovinu - mam pocit, ze ho absolutne nechcem, nechyba mi, nepotrebujem ho pri sebe, vadi mi ked nieco inak povie akoby som chcela, objatie nic, bozk nic... som z toho hotova. Toto realne mozu sposobovat hormony? Az takto? Z nicoho nic? Zo dna na den? Ide o to, ze stale je moznost rozmysliet si to, lebo je dost narocne mat dieta s partnerom, ktoreho ani nechces, ale ak su to fakt hormony, tak to meni vec. Len mi je tazke tomu verit a som z toho nestastna.. 😔😔 chcela som babatko, aj on, vkuse rozprava, ako mi bude pomahat, nikdy nebudem sama atd. Ja to vsetko viem a je uzasny, ale toto tento stav je otras. HELP

klip0
28. máj 2021

No medzi moje prve príznaky este pred testom, bolo okrem ineho ze som vyslovene nezniesla ked sa prisiel tulit na gauci. To si pamatam, bol to jeden vecer a ja som mala pocit ze mi vybuchlo vnutro, akoby mi neviem co strasne robil. Kazdy dotyk katastrofa.
Teraz som v 8tt a nieje to tak, aj sa objimame aj vsetko ale niekedy mam pocit, ze mi to vadi.
Ale ostatne pocity, ze by som ho nemilovala alebo nechcela to nie. Praveze si uvedomujem co vsetko premna robi zvkast teraz ked som na rizikovom.
Ale ano urcite zato co opisujes mozu hormony. Len snaz sa mysliet nato, ze on ta miluje a aj ty jeho len ta teraz ovladaju hormony. Aby si nanho nebola neprijemna cele tehotensvo, ze to nevydrzi

kkovacovak
28. máj 2021

@misha716 jasne že sú to hormóny 🙂 Ja som môjho priateľa neznášala 😄 Nemohol sa ku mne priblížiť na meter. Pusu sme si nedali asi mesiac. Ja som mu ale narovinu povedala nech mi dá pokoj. Buď zostal dlhšie v práci išiel na bicykel alebo na pivo. Vadila mi jeho prítomnosť, dýchanie a to že rozprával 😄 Potom sa to zlepšilo neboj 😉

misha716
autor
27. apr 2022

@kkovacovak neboli to hormony 🥹😂

siska53
27. apr 2022

@misha716 Hormony! Ja som sa s tym mojim chcela rozist a zatajit mu, ze som tehotna! 😅

misha716
autor
27. apr 2022

@siska53 u mna to neboli hormony 😂

ailiba
27. apr 2022

@misha716 kazda sme ina, ja som to tak necitila... Prave naopak.. Ale hormony su nevyspytatelne. Netreba vsetko riesit za horuca... Neskor sa veci vykrystalizuju.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre