Skúsenosti s kočíkom Cam Fluido

090393kristina
31. mar 2015

Ahojte baby chcem sa spýtať či máte niektorá kočík CAM FLUIDO ... Chcela by som vedieť či ste spokojné... aky je váš nazor na kočík, na kolesá .... Ďakujem

zufima
22. máj 2015

@090393kristina ..isto sa nad tym nejak zamyslim.bo...predsa..nebolo to zadarmo..a este mam cas..nieco poriesit..nechcem.ho uplne vratit...len toto..doriesit....dakujem ti vwlmi pekne za pomoc a rady..nazor...a ochptu...si zlata 😀 dakujem

090393kristina
autor
22. máj 2015

@zufima veď to že cloveka to nahnewa... Uplne ta chápem.... A ďakujem aj ty si zlata a kľudne kedykolvek napíš.. A keď to doriešis tak daj vediet ako si dopadla 🙂

omajevaskida
24. máj 2015

@zufima ahojte dievčence skáčem vám do debaty ja som ho mala rok a boli sme spokojný kolečká sú tvrdená guma čo je super lebo nezapichujú kamienky mi sme sním veľa cestovali a bol super len ho častejšie premažte silikonovým olejom a bude isť ako hodinky mi sme mali ten modrí farba ak dačo píš poradím

omajevaskida
24. máj 2015

@zufima a píšem ohľadom kolies ku kokesám sú také klobúčiky dáš koliesko a pod ten krit by ti mali ísť také plastové klobučiky inač mala by si mať aj náhradné v sačiku daš klobúčik a zakriješ tým krytom a hotovo skús ešte raz rozložiť ak dačo napiš mi

zufima
24. máj 2015

@omajevaskida ..ahoj..spravili sme no aj tak..ja mam skor problem s prednym jedno je akoby vo vzduchu akoby bola kriva konstrukcia...ako keby nestal pevne 4 kolelsami na zemi ale len troma....a prefne boli namontocane ked sme ho dostali...takze mi sme len zadne davali...zajtra chcem kontaktivat predavajuceho..zobrat asi ukazat...aby mi novu konstrukciu dali..bo okukujeme to tu cela rodina hore dole..tukame do tohi kedy kde ako sa to hybe atd...tak som zvedaca co bude...ale inak vyzera naozaj dobre ten kocik...funkcne a aj ostatne veci na nom...mala som tri kociky pri prvom ...tak uz...ani jeden sa takti nehengal...zda sa mi to divne..no..

omajevaskida
24. máj 2015

Takto určite reklamuj bude dačo s tou konštrukciou lebo ja čo som mala ten kočiarik to sme nemali a bola som s ním veľmi spokojná aj tá maminka čo som ho predala je dokonca som jej aj objednala nové kolieska tak bol ako noví myslím si že ti tú konštrukciu vymenia a jazdí sa s ním super mi tu v Michalovciach tiež máme cgodníky samá diera a šlo sa s ním super ak by si mala ešte niečo kľudne sa napíš potom daj vedieť ako si dopadla pá

zufima
24. máj 2015

@omajevaskida ...urcite dam vedet...zajtra by som mala volat s tym chlapikom aj tak..tak sa ho na to spytam...pripadne zajdem mu to ukazat ze co povie...kde si objefnala nove kolecka ? V predajni kde si ho kupila ??...ale dakujem..Z.

omajevaskida
25. máj 2015

@zufima Mi sme kupovali v miminkove aj kolieska som tam kupovala zadné vyšli na 36 eur predné boli v super stave tal len zadné ja som ich poškodila vozila som v košíku mojej slečny tašku školskú 5 kg a košík bol len do dvoch kýla tak sa mi vykrivili trošku tak som chcela aby bol tip top pre druhú maminku trošku tu vidieť na fotke a šila som si aj také clony na kočiarik na leto lebo môj drobec nemal rád slniečko pár fotočiek posielam

omajevaskida
25. máj 2015

@zufima ináč ja som mala ten starší model 2014 nemala tú tyč medzi zadnými kolesami tie novšie to už majú som si všimla na tvojom môj bol taká tmavo modrá farba určite ti nevybledne ja som toľko prala a farba bola stále nádherná ako za nova 🙂

zufima
25. máj 2015

@omajevaskida ....clony pekne...mne pride strieska dost velka..no uvidime...ale dobra ispiracia...ano tieto jove modely maju tu tyc...mozno prave preto aby sa tie kolecka nevykrivili..dnes som vzala chlapikovi konstrukviu vravel ze posle a oni tam rozhodnu...co a ako...teta na predajni povedala ze ano jedno kolecko tak nesedi..minimalne ale nensedi...ujo vyzeral chapavo...tak dufam ze aj tam niekde budu chapavi...a poslu super uzasnu na milimeter presnu novu ...my mame taky tyrkysovy..ono je peknuvky a to vnutro je haka baka farebne...tak ...ale myslim ze to bude ok..len ta konstrukcia...pravala si to v pracke ??

zufima
25. máj 2015

@omajevaskida ...mozno to prehanam...ale..no..som uz raz taka...detailista...a chcem mat dobre lef uz za to platim nie male peniaze...mohli by to chapat...uvidime...som zvedaa kolko to bude trvat...sami stres...

omajevaskida
25. máj 2015

@zufima ridne v práčke na 30 stupňou a 800 žmýkanie riadne na balkone sušené no fakt farba bola stále ako nová

omajevaskida
25. máj 2015

@zufima to aj mňa by vytočilo za tie peniaze tak potom daj vedieť ako krásny dník 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zufima
25. máj 2015

@omajevaskida ...aj tebe pekny den..dik za podporu..dam vedet ale ratam min dva tyzdne..tak drz palce 😀 papa

omajevaskida
25. máj 2015

Jasné držím palce pá

zufima
5. jún 2015

@omajevaskida
@090393kristina ..ahojte baby...tak dnes mi doniesol novu konstrukciu...poslali kus za kus...potvrdili ze bola vykrivena....nova...no ..vyzera ze je lepsia len pre zmenu vrzga..musim to nasilikonovat...booze preco ja musim.byt taky detailista...ale nehega sa natolko ako ta predtym tak snad to uz bude ok a malinky sa bude v kociku lubit vozit a ja budem casom spokojna ako ste vy 😀 ♥♥♥....sak zistime to po par jazdach ...tak si drzim palce...a aj tymto nasim chodnikom 😀

omajevaskida
6. jún 2015

To je super častejšie ho premaž a bude isť ako hodinky ja som bola spokojná prajem všetko dobré krásny deň 🙂

090393kristina
autor
6. jún 2015

@zufima Ahoj... tak super že sa to vyriesilo ... Hovorila som ti že tam bude nejaky proble..... Drzim palceky vo všetkom 😉 ... Potom ti dam vediet ako sa mi s nim jazdi o 11 dní mám termín pôrodu.... Neviem sa dočkať <3

omajevaskida
6. jún 2015

@090393kristina ahoj držím palčeky ľahučký pôrod a nech ste zdravučký potom napíš ako sa máte a tak krásny deň 🙂

090393kristina
autor
6. jún 2015

Ďakujem pekne 🙂 ... Neboj dám vedieť hneď ako budem vladat 🙂 aj tebe pekny dnik 😉

zufima
6. jún 2015

@090393kristina ..tak to mozno uz kedy kolvek prist...tak sa drz...a ozvi sa 😀

cypercanka1
30. júl 2015

Ahojte nepredava niektora len sportovy?

omajevaskida
31. júl 2015

@090393kristina Ahoj no ako moja už máte anjelika?

omajevaskida
31. júl 2015

@cypercanka1 Nie zatiaľ som ani nevidela v bazáriku tento konkrétny kočiarik je mi ľúto krásni dník 🙂

violaceus
22. feb 2017

@omajevaskida
@zufima
@090393kristina
Ahojte maminky, ja teraz zvazujem sportovy kocik cam fluido ako nahradu golfacu pre 1,5 dieta. Prosim Vas, viete mi povedat ci je dostatocne priestranny aj pre 2,5 r dieta na zimu? Pripadne rozmery sportovej sedacky. Dakovala by som 🙂)

omajevaskida
22. feb 2017

@violaceus Ahoj tak mi sme ho mali a bol dostatocne velky a nanoznik super hrubši len zima bola nojaka bez snehu ako by zvladol taku snehovu nadielku aka je teraz tak to ti neviem povedat ale inak som bola spokojna papa

nelinka37
10. júl 2017

Baby mate niektora cam fluido sportak teraz aktualne v Bratislave?