Športový kočík 4 baby Rapid

lussialv
31. júl 2014

Maminky, mate s tymto kocikom niekto skusenost? Dakujem

ivka_jarko
23. jan 2015

@mirellka tak vždy sú odpružené lepšie to je pravda, ale ako hovorím pohoda. :D Môžem ti poslať aj originál foto, ke´d pôjdeme dnes von :D Ten 2014 nemá rodičovskú striešku, aby si bábo pozerala z vrchu. Tento 2015 to už má. A ako hovorím je ľahunký. Iný by som nechcela :D A vyzerá tak moderne, človek by povedal, že je drahší. Ja som ho zohnala z predajne za 75 EUR, lebo ho tam mali vystavený, tak bol ľahší. Chcela som pôvodne tú farbu Beige, ale ako hovorím zohnať sa nedal ani za svet. Posledný kus mali fialový, ale vyzeral tak dobre ako na obrázku tak som zobrala aj ten. A je to lepšie lebo je tmavší a nebude na ňom tak vidno špinu.

mirellka
23. jan 2015

@ivka_jarko super ak sa ti bude chcieť tak ho cvakni prosím a fialový mne sa velmi páči pre dievčatko je to super farba.. ja by som šla do šedej alebo modrej pre chlapca 🙂

ivka_jarko
23. jan 2015

@mirellka no bude záležať aj od toho, ktorý z nich zoženieš :D no ak tak večer pridám foto.

martinka150
23. jan 2015

No baby da sa niekde v ba na predajni pozriet? Ake su kolesa? Ja by som ho chcela uz len na obcasne vozenia, syn sa uz moc nevozi, ale nema este dva roky, a niekedy sa nam zijde. Takze nechcem uz velmi investovat do kocika

thecheeky
26. jan 2015

@mirellka a tento nie je odpruzeny? lebo na stranke, kde ho predavaju, pisu, ze je.

15lucinka
27. jan 2015

Ahojte 🙂 sledujem túto diskusiu už dlhšie a potešila som sa, keď som tu videla nový príspevok od @ivka_jarko. Chcela by som sa ťa opýtať na veľkosť kočíka. Podľa rozmerov, ktoré su na nete sa mi zdá moc veľký. Keď som merala so svojím športovým z 3 kombinácie, tak mi to vychádza narovnako, čo sa mi nechce veriť. Potrebovala by som niečo MALÉ ako golfáč 😒 na rýchle presuny. Tento sa mi však páči kôli spojenej rúčke. Aký je veľký v porovnaní s iným športiakom? Nemám si ho kde pozrieť. U nás mali len Caretero golfač 😒

15lucinka
27. jan 2015

A ešte som zabudla... baby, neuvažovali ste nad tým, že keď je čierna strieška, tak bude v lete cez ňu páliť? Alebo si len namýšľam? 😀 Je úžasný podľa obrázka, hneď by som ho brala. Len sa bojím, že sa splaším a budem ľutovať.

ivka_jarko
27. jan 2015

@mirellka
@martinka150
@thecheeky
@15lucinka nech sa paci tu su fotky ;)

ivka_jarko
27. jan 2015

@15lucinka ahoj. Tak podla mna je taky akurat a ked som ho vahovo porovnavala s klasickymi golfacmy bol rovnaky. Paci sa mi ze ma spojenu a nastavitepnu rucku. Miesta na sedenie ma velke co je super pre babo.

15lucinka
27. jan 2015

Ďakujem veľmi pekne 🙂 Je parádny. To aj mojej by bol ešte veľký. Super aj na fusak ešte. Budem zvažovať. Chcem taký kočík, ktorý využijem dlho. MOžno aj do 2 rokov na presuny, keď nebude vládať. že len naskočí a vyskočí 😀 ako golfač

ivka_jarko
27. jan 2015

@15lucinka Tak každá sme iná a nechcem ti tu dávať kaleráby do hlavy :D Ale mne vyhovuje. Aj teraz po snehu s ním v kľude prejdem. Dá sa poľohovať pekne. A myslím, že v tých dvoch rokoch ho kľudne využijem bezproblémov. Je do 15kg aspoň tak píšu, ale čo viem a čo som pozerala aj šporťáky aj golfáče tak všetky sú tak do 15kg :D Ak máš ešte nejaké otázky kľudne sa opýtaj :D Momentálne teraz sa v ňom vozíme aj v zimnou fusaku a má tam kopec priestoru. :D A aj do autobusu som si ho sama vyhodila :D

smatka
27. jan 2015

@ivka_jarko Ahoj je odpruzeny?Má dosť veľkú strírsku na ochranu proti slnku? Nezakopavas o brzdu?

ivka_jarko
28. jan 2015

@smatka pisu ze je odpruzeny ale na kolieckach. Ma tam taku gumu takze to az tak nedrkoce. Mala som aj golfac pozicany a ten drkotal hrozne a to bol znackovy. Strieska ako vidis aj na fotke je velka. Da sa zlozit ako potrebujes a aj teraz, ked snezi je to v pohode. A co sa tyka brzdy, nezakopavam vobec. Aj rucka sa da nastavit podla velkosti, takze ak je niekto vyssi si to nastavi podla seba. Ja som sice dost nizka ale aj chlap s nim chodi von a zatial sa nestazoval ;)

lyenocka
28. jan 2015

ahojte, veľmi sa mi páči tento kočík, ale mám otázku na kočík v prevedení farby beige? máte ho niektorá? zaujímalo by ma, či tá farba nevyzerá ako staro ružová alebo je skôr ako krémová? lebo mám chlapca, ale páči sa mi tá farba, tak uvažujem aj nad ňou..🙂

mimisk
28. jan 2015

je to kremova faba @lyenocka

lyenocka
28. jan 2015

@mimisk Ďakujem a videli ste aj kočík naživo? lebo predsa len cez internet to môže byť skreslujúce 🙂

mimisk
28. jan 2015

@lyenocka uz sme ich mali na predajni

15lucinka
28. jan 2015

Chcem sa ešte opýtať, či tá rúčka je penová, alebo aká? Neošúcha sa ľahko, nepopraská ako na golfáčoch zvykne?

lyenocka
28. jan 2015

@mimisk a je to prosím Vás poľský výrobok??

mimisk
28. jan 2015

@lyenocka polsko cinsky, ako kazdy kocik

ivka_jarko
28. jan 2015

@lyenocka je to poľský kočár a tá beige farba je krémová :D

ivka_jarko
28. jan 2015

@lyenocka vyššie som dala aj dve foto naživo :D

ivka_jarko
28. jan 2015

@15lucinka sa mi zdá, že je taká penová akokeby :D Neviem či popraská :D Zatiaľ mne drží dobre

smatka
28. jan 2015

@ivka_jarko Ďakujem 🙂

lavigne4
6. feb 2015

@ivka_jarko prosim ta kolesa su ake? nafukovacie??

mimisk
6. feb 2015

@lavigne4 plastove

lavigne4
6. feb 2015

@mimisk dakujem..a si spokojna??nenicia sa moc tie kolesa??

mimisk
6. feb 2015

My ich predavame a zatial spokojnost od zakaznikov

ivka_jarko
8. feb 2015

@lavigne4 kolesa su plastove. Neviem este ho skusam kratko. Ale vo sa tyka snehu po nom sa s tym kocarom chodit neda vobec ;)

zuzica219
8. feb 2015

žienky ked už je tu téma športového kočíka poradte mi nejaký moja predstava je aby bol priestranný, lahko skladatelný, nezaberal vela miesta, aj do terénu aj do mesta uvažujemnad jané slalom, concord fusion, alebo jané unlimit tak šup šup pre a proti dakujem 🙂 😉