Športový kočík pre 5,5 mesačnú

stela555
4. jún 2018

Ahojte mamičky, viem ze na tému športový kočík sa tu diskutovalo veľa ale niektoré diskusie sú staršie a kociky inovuju. Tak vás poprosím o radu. Chcem kúpiť športový kočík no na trhu je také kvantum značiek v rôznych cenách že sa v tom strácam. Ktorý by ste mi poradili. Mala ma 5a pol mesiaca, ešte nesedí čiže by mal byť polohovatelny do roviny. Hlbokú vaničku statočne bojkotuje. Ďakujem za vaše praktické rady.

beky1813
6. feb 2019

@keathli ma svoje muchy, ale v globale som spokojná

zuzuliennka1
22. feb 2019

tak kocik easy go optimo naplno vyuzivam uz pomaly rok a musim povedat, ze na to ze je polsky, je fajn... mam nafuk. kolesa a s nimi ovela lepsie ako na povodnych plastovych... kolieska sa mu nerozchadzaju, co som viacero komentarov na toto citala, otocny v oboch smeroch je super, hlavne ked napr. fuci alebo prsi, ze to synovi nejde rovno do tvare + fakt velka strieska.. do nakup. kosika dole dam velky tyzdnovy nakup s prehladom....
jasne neni odpruzeny, tazsie sa dviha ale je to o zvyku... mne to uz nevadi... chodniky mame jak po nalete atom. bomby takze to je skor problem, a urcite ze odpruzene kvalitnejsie kociky nemaju s tymto problem ale tak to neovplyvnim... mala som jediny defekt na prednom mensom koliesku, ale inak spokojnost... na to ze stal necelych 300€ je fakt super