Akú kvalitu má bábätkovské oblečenie z KIKu a OKAY?

veronique_1
31. mar 2011

Ja sa snazim kupovat malej znackove oblecenie, hlavne slovenske, ceske,...Dostavame vsak velmi vela oblecenia od inych, najma znacka OKAY a nejake veci z KIKu. OKAY je vyrobene v Cine. Aku ma OKAY a veci z KIKu kvalitu? Da sa to prirovnat k Cherokke. Na KIK som pocula chvaly a ze je to aj lacne a niekto zase, ze azijsky textil.

salma22
31. mar 2011

podla mna vsetko to oblecenie je rovnake... veci je nutne vzdy oprat 🙂

gumimaci
31. mar 2011

No pokial ja viem, tak KIK je znacka obchodu a Okay znacka oblecenia co sa tam predava. Par veci mame odtial aj my, a az na pancusky, sa mi to zda celkom v pohode. ved co by sme chceli za tie peniaze 🙂

stanislavao
31. mar 2011

KIK je rakusky discont. vecicky treba hladat !)) percent bavlna, ked je to v priamom kontakte s pokozkou. KIK je podla mna dobre, kvalitnejsie ako Tesco a urcite krajsie.

lubenka77
31. mar 2011

Aj ja si myslím, že je to fajn. Bábätkovské veci také úplne maličké som odtiaľ nemala, ale mikinky a zimné veci áno, tak od veľkosti 80, a sú dobré, nerozťahujú sa, a veď aj tie CHerokee sa vyrábajú v Číne, aspoň myslím 🙂

titkovamiriam
31. mar 2011

skoro vsetko znackove oblecenie sa dnes vyrába v číne ,tailand,india a pod.Myslím že kvalita oboch je porovnatelna s ostatnými v tej cenovej relacii 😉

yanni
31. mar 2011

Neviem ako na SK ale tu v Nemecku je KIK obchod s lacnym oblecenim. Oblecenie sa tiez vyraba z casti v Azii. Neda sa to vsak porovnat so slovenskymi cinanmi. Tu take nieco ani nemame. Ale inak vela oblecenia aj znamych znaciek sa vyraba v Azii. Pozrite si napr. H&M: Banglades, Cina atd. Ale aj tak je to nieco ine ako tie klasicke smradlave slovenske cinske obchody. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

stvura
31. mar 2011

Mam par veci, i ked vyslovene nekupujem tuto znacku...podla mna nie je az tak kvalitna ako Tesco veci, zda sa mi horsia kvalita. To ze su nitky mi nevadi, velmi casto sa vsak uz pri prvom prani veci natiahnu a potom mi "lietali" na detoch. Neznasam ich bodynka, nam nesedia teda vobec. Starsiemu synovy boli ako opalovacky, tak viseli na nozickach, dcerke su zasa kratke rukavy i ked velkost dobra. Zalezi od dietatka...kamoska si tuto znacku chvali, jej dcerka ma troska baculate nozicky, jej sa i bodynka hodia...nam nie...okrem toho cislovanie trocha metie...

martinka17
31. mar 2011

ja mám viacej vecí z KIKu a sme veeeľmi spokojný....dokonca mám lepšie skúsenosti ako s C&A, čo ma dosť prekvapilo 😲 😀 A že čo čakáš za tú cenu? Tak popravde, dostaneš viacej ako čakáš 😉

bianca
31. mar 2011

nieje Azia ako Azia.Pozri sa doma na vsetky veci ,,znackove,, kde su vyrobene,Rozdiel je v tom ci je textil ci obuv vyrobena v certifikovanom zavode abo to siju vo velkom v neakej pivnici v brut.podmienkach.
my v Kik nakupujeme stale.Hlavne veci na rychlu spotrebu ako su tricka na leto a teplacky.Ja i pre seba lebo jedine u nich najdem oblecenie aj na moju velku postavu za normalnu cenu

lucia.kl
31. mar 2011

my máme vecičky s kik a som spokojná ale najradšej nakupujem v tesco - mám to najbližšie a viem tam ísť aj pešo .-)

medyna
31. mar 2011

u nas otvorili KIK len nedavno, bola som sa schvalne pozerat na vecicky pre Naty, lebo som na to pocula chvaly.... No musim povedat, ze okrem uzasneho spacieho vaku a prikryvky do postielky nam nesedi nic.... asi tam uz nepojdem nakupovat. A veci z tesca sa mi zdaju kvalitnejsie, netrcia z nich nite a hlavne nam sedia - hlavne body a pyzamka .....

ichbinich
31. mar 2011

Kedze dnes je uz aj cesnak z Ciny... aj tie najdrahsie znackove veci su z Azie.

Z Kik-u som mala v prvej vybavicke, co som mala pozicanu od kamosov, par veci. Boli zlate a kvalitne. Moj bol druhe babo, co tie veci nosil, prala som na 60°C a nebol problem. Drzali tvar aj farby. Podla mna su porovnatelne s vecami z Tesca.

Ja som tam malemu kupila pancusky znacky Ergee, ale este ich nemal, su velke 😉 Dufam, ze ich stihnem vyskusat skor, ako skonci pancuskova sezona, hihi. Inak ich bude musiet otestovat niekto iny...

anjelicek26
31. mar 2011

No poviem len toto, v nemecku mam kamosku, co v kiku pracovala, vravela, ze polka ich tovaru su par rokov vyradene kolekcie zara, H&M, C&A a ine znacky, presiju sa etikety a predava sa to aj u nich...

Ja tam nenakupujem rada, lebo nikdy nevies aku kvalitu kupis, pyzamka, pancusky, kombinezky do dazda, to byva ok... ale uz sa mi par veci spralo, rozparalo ci pustilo farbu a na to ja nemam nervy 😝 Uz som v kik-u nebola ani nepamätam.

annie13
31. mar 2011

moja svokra nakupuje drobcom len tam a nemame problemy
rifle z kiku ma syn najradsej
kvalitovo sa mi zdaju fajn dokonca pancusky su super podla mna odtial

skybaby
31. mar 2011

my mame odtial jednu mikinu a je super 😉 mna by od autorky otazky ale zaujimalo co je to slovenske a ceske a znackove oblecenie?

tosomja
31. mar 2011

Ja mám vecičky z Kik-u darované po jednom dieťati, sú zachovalé, v sýtych farbách, neroztiahnuté, kvalitné...len škoda, že keď si chcem sama kúpiť v Kik-u nejaké vecičky, tak musím hľadať...cherokee majú väčší výber. 😵

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinovka333
31. mar 2011

mne osobne sa pačia tie veci z KIK,sestre som nakúpila v KIK vela veci a bola s nimi velmi spokojna,a co sme si vsimli tak napr body s obrázkami ani po niekolkonásonom praní nezisli, myslim obrazok z bodov, a na cheroke alebo co su tie mikimausove body z tecsa, tak po par praniach sa to zacalo olupovat a neskor ten obrazok celkom zisiel dolu,a ani raz sa sestre nestalo zeby sa nieco zmensilo, natiahlo,alebo zacali trcat nitky, takze ja to jednoznacne odporucam,treba si len vediet vybrat

mery.maja
31. mar 2011

Ja KIK tiez odporucam....kupujem tam detske rifle,tricka,svetriky...dokonca mame odtial aj zupan...po vypratí je to take ako ked som to kupila....takze nic negativne som nepostrehla a tento obchod mi vyhovuje...a ked natrafite na akcie tak financne to je za babku 😉

lussy666
31. mar 2011

KIK je v pohode, okay je znacka, co sa tam predava...az na tie pancusky, co uz spominala @gumimaci ...minule som kupovala v obchode nike bodycka pre kamoskinho syna a je na nich tiez ze made in china....tak neviem....

beruska.zuzanka
31. mar 2011

@skybaby slovenské značkové oblečenie je napríklad Japitex, Domaja... a české napr.Pidilidi a podobne 😉

k otázke z Kik sme mali len jedne dupky zamatové a boli skveleeeeee, vôbec nevyzerajú ako nosené a to boli furt prané a na 60... 😉

kisska
31. mar 2011

ja mam tiez KIK velmi rada, hlavne pri krpcoch, ked denne potrebujes 3 tricka a 2 teplaky. Je to dobra kvalita za rozumnu cenu 😉 Akurat mi vadi, ze v kazdej predajni maju v iny den tovar a o dva dni neskor su ako po vykradnuti 😒 . Priamo u nas KIK nemame, ale chodim do Nitry, Novych Zamkov, Povazskej Bystrice a mam ich rada... Pre seba som tam sice este nic nenasla, ale aj MHD a obe decka tam maju dobry vyber. Pri kombinacii Cherokee, F&F je Okay prijemna zmena 😉

tilly
31. mar 2011

k slovenskemu obleceniu - domaja, japitex, antony a pod. su strasne nekvalitne veci a dost drahe teda... asi by sa mali zamysliet, je to super, ze je to slovenske, ale ked kupim body za 10€, tak ma sklame, ked sa mi zacne parat vo svoch... a to sa takto zacali parat skoro vsetky vecicky, hlavne teda domaja... dost ma to mrzi...

ku kik... zvykla som tam kupovat este pre starsieho (dobre zasobeny kik bol v bruck and der leitha), boli to dobre vecicky za dobry peniaz... hlavne do skolky alebo na prechadzky po okoli to bolo super, ale dizajnovo nic moc..
akurat teraz otvorili tu u nas kik, teplaciky pre 6 rocne dieta za 6,50€.... to len tak nezozeniem... 😀
a tie veci maju nejaky certifikat eko textilie... to maju aj veci napr. z lidlu... mala by to byt akoze nejaka znacka kvality, ci co... nevidim do toho tak uplne...

dusika11
31. mar 2011

ahojte kik..dupky zamatove su ako nove aj po intenzivnom prani akurat sme s nich skoro vysli nie su natahovacie cize elasticke..domaja deti sa v tom dobre citia ale..zmolkuje sa skoro nepouzitelne na dalsi predaj. takze vyhodene peniazky lebo kik este strelim...velmi sa mi osvedcili lidl..nezmolkuju sa body nosime ich od narodenia, vdaka dvojradovemu rieseniu mame body od narodenia po 68, su elasticke a nezmolkuju, stale vyzeraju dobre co som za tu cenu milo prekvapena..
tiez si myslim ze veci z azie su uz asi vsade len zalezi za akych podmienok su vyrobene ci na kolene malymi detmi alebo v normalnej fabrike....
osvedcili sa mi polske saticky z krosna, vyborna kvalita krasne vyzeraju a daju sa potom predat.

dara2583
25. apr 2011

@malinovka333 prosím ťa kde by som v Nitre kúpila oblečenie značky KIK? Ďakujem
Hups až teraz som si všimla, že je to otázka tak mi prosím napíš IP a ostatným sa ospravedlňujem

zuzana030
3. júl 2011

ja si tiež prosím adresu v nitre do kiku, kde to je presnejšie, chodím často a ešte som ho neobjavila..aj otváracie hodiny, ak niektorá vie, hlavne sobota, nedela...vďaka

zuzana76
3. júl 2011

V Nitre je Kik na klokocine vo family centre, hned pri BIlle.

Ja som tam kupila tiez par veci, napr. spodky pre syna, slipy a boxerky a oblecenie na doma- s tym problem nemam, ale vybrat nieco pekne, esteticke pre starsie dieta 3 a viac rokov je uz riadna fuska, same smrtky a ine nevkusne motivy, takze ja tam nenakupujem casto, ale pre dievcatka sa mi viac paci vyber, im sa da celkom pekne vybrat este aj pre starsie dievcata. Pre seba tam nenakupujem, nepaci sa mi to. Oblecenie - teda konkretne jedna mikina spociatku farbila. Nieco sa aj vytahalo, ale to aj veci Cherokee niektore.

fialkaa
4. júl 2011

podla mna su veci v Kiku v pohode, teda aspon pre mensie deti, ktore za par mesiacov z veci vyrastu. kupila som tam malemu flisku, ktoru nosil celu zimu ako druhu kozu. tiez sme mali odtial dva pulovriky pod vetrovku a tiez pohoda. aj ked je pravda, ze vyber chlapcenskych veci je chudobnejsi ako vyber dievcenskych, ale to plati napriklad aj o cherokee. nikdy nepochopim, preco musia vyrobcovia na kazde druhe chlapcenske tricko kydnut nejaku otrasnu nazehlovacku. naposledy som kupila v kiku chutne tricko a body, obuidve maju tu visacku s margaretkou a vyzeraju aj celkom kvalitne.

sampo
4. júl 2011

uplne v pohode, celkom pekne a aspon mi to potom nie je tak luto, ked sa to nahodou zamaze alebo znici 🙂

aduska181
4. júl 2011

no ja tam sem tam v kik nieco kupim ale uprednostnujem tesco..