Zakladate si na značkovom oblečení a topánkach?

otrivinkajanka
12. mar 2008

ahojte baby neviem ci tu uz bola tato tema,ale zaujimalo by ma ci si zakladate na znackovych veciach,topankach,teniskach ci uz pre seba alebo svoje dietatko pisem sem preto,lebo dcerke kupujem vylucne znackove tenisky a vsetci v rodine ma presviedcaju,ze zbytocne vyhadzujem peniaze,ze jej z toho vyrastie nozicka a podobne,lenze mne zalezi na tom,aby nemala plochu nozku a znackove tenisky su urcite lepsie,ako nejake cinske z trhu aj sebe radsej kupim znackove tenisky a vydrzia mi aj 4 roky na znackovom obleceni si nezakladam to kupujem aj v sekacoch,ale topanky su ina vec tak by ma zaujimal vas nazor dakujem

eviku0
4. jún 2014

znám takové lidi, co si zakládají právě na tom aby bylo značku co nejvíce vidět a nejlépe i z daleka ... Někdy je značka víc než jen nápis, zda slovo, přesvědčila jsem se o tom hlavně při botách, je rozdíl, zda si člověk koupí boty např.. u Bati nebo v Deichman či někde v podchodu u japonců ...

marlene
5. jún 2014

@eviku0 ,hej mala obchod skoro 40 rokov 🙂

marlene
5. jún 2014

@eviku0 ,

no ale nape. tacky max mara ma tu nacku len vo vnutri,takze nikto o tom nevie len nositel 🙂 a strihy maju uplne super.

eviku0
14. jún 2014

Tak to máš super tchyni 🙂 vidíš to je také pravda, že ne každá značka je také vidět. Důležité je v čem se člověk cítí dobře, případně co vyžaduje jeho práce a postavení. Nyní jsou téměř všude letní výprodeje a co jsem koukala tak na hatích jsou až 90% slevy. Takže i značkové oblečení se nemusí kupovat za velké prachy a tak si člověk na něm může zakládat: P

editka333
17. jún 2014

zajímavá otázka o tom zda si člověk zakládá nebo ne na značkovém oblečení. Spíše by mě zajímalo co to "značkové" oblečení vlastně je. Pro každého to je něco jiného. Podstatné pro mě je abych se v tom dobře cítila, už je druhořadé jestli tam je adidas nebo takko ... Většinou využívám na nákupy výprodeje a hledám pohodlné oblečení.

niki101988
17. jún 2014

Značkové, čo je vlastne značka? Mám doma luxusné kúsky a potom vzápatí aj úplne obyčajné. Je pravda, že dnes sa takmer všetko vyrába v Číne, ale povedala by som, že je rozdiel z čoho sa to vyrába.
Milujem GANT, Marc´O Polo, ale klasiku od H&M, či Mango. Všade sa snažím chodiť v čase výpredajov 😀

editka333
21. jún 2014

tak to pokud ti můžu poradit / doporučit dobrý výprodej, tak na hatích jsou slevy až 90%, mají letní výprodeje a i tvé značky, které zde vzpomínáš. Málo věci se dělá jinde než v číně, ale jak píšeš je rozdíl v materiálech. Hlavně mně méně kvalitní věci tak zvláštní pach

sylvie2
23. jún 2014

mangu jsem si nedávno koupila ve výprodeji krásné černé kalhoty pouze za 250Kč a za stejnou cenu a příjemný lehký svetřík. Je velmi dobrý na chladné letní večery 🙂 Vidím, že v šatníku máme stejné značky 🙂

eviku0
25. jún 2014

baby, které máte rády značkové věci, našla jsem na facebooku možnost vyhrát poukázky v hodnotě 2000 na nákupy na hatích, info na jejich facebooku, jde o to tipnout si výsledek MS ve fotbale. Za pokus to stojí ne?

laurak0
4. júl 2014

ahojte, rada by som sa tiež zapojila do diskusie. Mám doma rôzne oblečenie, nájdu sa aj svetové značky ale aj bezznačkové oblečenie. V šatníku mám značky ako Mango, guess, tom tailor či tomy hilfiger. Všetko nakúpené v outlene na hatích. Po rakúskej dialnici je to hodinka a pol, takže sa tam pár krát do roka vyberieme. Deťom kupujeme zdravotne nezávadné oblečenie, snažíme sa vyhýbať čiňakom.

editka333
9. júl 2014

my to máme necelou hodinku autem a to jsme z česka, takže to nemáte až tak daleko 🙂 Naposledy když jsem tam byla, tak jsem tam potkala, tedy slyšela dost německý mluvících lidí, ale Slováky jsem ještě nepostřehla 🙂 Můžu vědět odkud jsi?

laurak0
12. júl 2014

bývame neďaleko Bratislavy v dedinke Kvetoslavov, Máme v Znojme známych, takže cestou na návšetevu sa zastavíme aj na nákupoch. Akurát včera som videla že Tommy Hilfiger má zľavy 70%, len škoda, že tam nemáme teraz cestu. Už dlhšie mám vyhliadnutú jednu kabelku.

kamajka
12. júl 2014

@otrivinkajanka necitala som celu diskusiu,reagujem iba na uvodny prispevok🙂. Nedaj sa nikym presvedcit ze vyhadzujes peniaze,ja som roky kupovala vsetko v cinaku a aj mne ako decku kupovali len v cinaku,akoze my tuiny obchod ani nemame:D.myslela som ze na tom nie je nic zle a ze ved deti rastu atd atd. Lenze cim som starsia tym viac vidim rozdiel medzi vecami kvalitnymi a tymi z cinskeho. A o topankach ani nehovorim. To ked si obujem cinske tak vecer placem od bolesti. Nainfikovala som celu rodinu aby kupovali topanky kvalitnejsie:D.Akoze,ked sa inak neda,kupim aj v cinaku,napr.ked rychlo nieco potrebujeme,na vylete,dovolenke a pod.,ale v beznom zivote sa radsej cinaku vyhnem,podobne aj madarskemu obleceniu. Ved ked to trikrat operiem tak je to uz len handra. Radsej kupim veci tu z bazarika obnosene,ale kvalitne a nosim ich stale dookola.

laurak0
17. júl 2014

presne viem o čom hovoríš, u nás to bolo rovnako. Niekedy mi prišli tie veci v čiňakoch lepšie aj lacnejšie. Dnes tam človek vojde, obyčajné tričko 12 eur a pritom smrdí ako nafta, to si za 12 eur kúpim aj v terranove alebo dokonca vo výpredajoch aj v TT.

eviku0
21. júl 2014

více se vyplatí koupit věci na bazaru jako u japonců, vyplatí se to i cenově i kvalitou. Navíc ty věci od japonců vydrží jedno dva praní, pak jsou již dobře akorát tak na hadry. Minulý týden jsem viděla tričko tom tailor za 200korún, velmi pěkné bílé s modrým nápisem.

liluska123456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
2. nov 2021

na topánka áno, iné by som si nekúpila

beahavala
5. nov 2021

ja celkom aj dosť, do topánok investujem veľa ale zase mne aj veľmi dlho vydržia

sandrika1986
5. nov 2021

Nie, mám iné priority...

05ada
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cajomila
13. dec 2021

@otrivinkajanka Nemyslím si, že za plochu nohu môžu čínske tenisky.
Moje deti nosili od mala kvalitné topánky ( aj z druhej ruky), chodili naboso...a obidve nemajú ukážkové nohy.

lucia147852
13. dec 2021

Ako sa hovorí, nie som tak bohatá aby som kupovala lacné veci. Kvalitná vec ti vydrží omnoho dlhšie, takze nakoniec minieš menej ako keď stále musíš kupovať nové. Dcére kupujem výlučne topánky superfit, brutal drahé. Odporučené ale ortopedom. Takze skús popozerať aj parametre topánok, lebo tie nike, Adidas atd značky môžu byt čo sa týka ortopedického pohladu rovnako na nič ako lacné.

judar
13. dec 2021

@lucia147852 zalezi ako ktore, ja som roky nosila len Nike cenou vzdy kol stovky za isty druh modelu v roznych farbach a kazdy taky par mi vydrzal cez 10rokov, ine som preto ani nechcela kvoli problemom z nohami, no minuly rok som si kupila az 320€ inu znacku nez Nike ale ten komfort na nohy je rovnaky ako pri specialnych ortopedickych topankach proste ulava ze ziadna bolest ani tlacenie

lucia147852
13. dec 2021

@judar to je možné, pisala som že niektoré môžu byt úplne na nič. Tiež som mala jedny nike a to boli nohy ako v perinke. Len teda že netreba sa spoliehať len na drahšiu značku 🙂

judar
13. dec 2021

@lucia147852 ja skor si neviem predstavit mat na nohe napr topanky z deichmanu...raz som tak mala za 40€ po jednej sezone dazda stvrdli a este aj farbu zmenili z ciernej na sedu.....odvtedy naozaj kluckujem cez leto bud len cinankach za dakych 20€ a v drahsich teniskach cenami nad 100€ ...ale to u mna plati tiez pri handrach

alanko20
13. dec 2021

@otrivinkajanka značka je aj H&M, či to nie je "značkové oblečenie"? Musí to mať nápis na oblečení? Dnez už sa v tom aj ja strácam, lebo ozaj všetko je vyrobené pod značkou. Rozdiely sú len v cene.