Jedenie 3,5 mesačného synčeka

silviettadanko
12. dec 2017

Ahojte.
3,5 mesacny syn dostava jest kazde 3 hodiny.skor ani moc nechce.do 3mesiacov bol len kojeny,no prisla som o mlieko.
Koli comu sa ja ale stresujem je to ze cez den pije 90ml az 100ml.
Pred spaním 170ml vypije a 1x sa mi budí v noci o 2hej tam tiez vypije 170ml.
Je toto normalne podla vás?neviem donho dostat viac.no je pravda ze má 7,5kg.
Mám sa podla vás dalej stresovat?
Dakujem vopred.

alby2014
12. dec 2017

dieta by malo vypit za 24h 100ml na kilo vahy...tak si to zrataj. Moj starsi tak pil, mladsi detoo, viac zacal az teraz a to ma z 7 mesiacov a da cca 150ml...klud tabulky na krabici su orientacne a kym je kludny, pribera a ma pocikane plienky neries.

silviettadanko
autor
12. dec 2017

@alby2014 odkedy dostava UM je ako anielik.
Uz asi tyzden anilen neplakal.
Má kazdy den 1x kakanicku a v kazdej plienke dobre nacikané.vie aj 2 hodiny spat.uplne kludne.ale kolko nacikanych plienok by malo mat dieta na UM?

veronka1234
12. dec 2017

@silviettadanko mne doktorka hovorila, ze za den by malo byt aspon tych 7 plienok nacikanych

evicaveverica
12. dec 2017

Ja som pri takomto babe menila aj 10plienok za den, 7 bolo pri rocnej a teraz ma dva roky a vymenim asi 4 plienky ale aj to len preto lebo rano a vecer mi uz chodi na serblik. Neviem ci 7 je malo ale ak nieje iny problem tak je to asi v pohode

tamara263
12. dec 2017

Mne moja doktorka povedala , ze tabulky na krabici su zle , ze uz bola na tolkích konferenciach kde sa to riesilo ...ze sa nemam riad

ivanameskova1
12. dec 2017

Nikdy som neriešila koľko je nacikaných plienok, 1 pokakaná plienka by mala byť denná. Mimčo priberá? Priberá. Tak kde je problém? Myslím si, že nie je prečo sa stresovať.

tamara263
12. dec 2017

Riadit a ist podla tabuliek ze tam su velke mnozstva , ze potom mame na Slovensku iba tucne deti ☺ tak odvtedy davam malemu tolko kolko sam chce ma rok a doteraz nevypije tolko kolko by mal...max 150 mlieka a pribera ukazkovo ☺

janickacrazy
12. dec 2017

@silviettadanko Absolútne sa nestresuj, pokiaľ ti pekne priberá, neplače, je spokojný, tak mu to množstvo zjavne stačí, nie každé dieťa je tabuľkové. Tie tabuľky sú len orientačné.

vondolina
12. dec 2017

vôbec by som sa týmto netrápila, podstatné je, že rastie a priberá normálne, keby sa na tom niečo zmenilo potom by som to riešila, ale hlavne neriaď sa tabuľkami, každé dieťa je iné 😉