• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
a aky je velky teraz zabi??ako sa bude vola maly zabko??
sa si zacinam pichat v prvy den mrchy alebo druhy a potom ma budu sledovat ako sa vsetko vyvija a podla toho oni povedia,kedy ideme na to :sweat_smile:
2. apr 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia,teraz má 24 cm...meno ešte nevieme určite...asi Filip. Ale dohodli sme sa, že meno pre chlapca vyberá tatino. Tak ešte neviem.
a čo si ideš pichať ?
2. apr 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hormony zabi
tak to uz je pekny chlapisko :slight_smile: .
idem pozerat susedov dievcata :slight_smile: ,majte sa krasne :slight_smile:
2. apr 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lia, budem držať palce, nech sa to podarí čo najskôr.
2. apr 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabi,tak ten je uz velky :sunglasses: :dizzy_face:
Filip je pekne meno,aj moj synovec sa tak vola :grinning:
2. apr 2007 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušš,prajem Ti,nech je to uz coskoro,ale mozno budes tehulka uz predtym :dizzy_face:
2. apr 2007 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky,za chvilku sa k vam pridam hadam :slight_smile:
3. apr 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte snazilky, prepacte ked sa medzi vas zamiesam, ale chcem sa spytat na veci o ktorych uz urcite viete viac ako ja. No dnes som si robila ovu test a boli na nom dve palicky a tak sa chcem spytat, ze ked snazilkujeme poriadne uz tyzden a aj dnes sme to vyuzili a vcera som mala teplotku 36,25 a dnes 36,4 tak ze ci mohla byt uz ovu, alebo ma len caka. Moj cyklus trva 26-28 dni a dnes je 13 DC
Dakujem za info
3. apr 2007 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kecalky, kde ste vsetky? co umyvate okna? :grinning: :grinning: :grinning: aj ja by som mala, ale sa mi nesteee :sweat_smile: :pensive:
5. apr 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky, buduce tehulky :slight_smile:

Dnes rano som v TV pocula, ze dnes je den zdraveho sexu :wink: a aky iny by mal byt ak nie zdravy? :wink:
5. apr 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:
5. apr 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kuko :
ja mavam tiez cyklus 26/28 dni a ovu je u mna uz na 12 den. Ale je mavam v ten den teplotu az okolo 37C, tak neviem. Ale ta teplota je zrejme u kazdeho o par stupienkov rozdielna ...
5. apr 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo :confused: :confused: :confused: pomaly ma chyta depka, co na nu pomaha? :unamused:
5. apr 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ajka, z coho mas depku?mne pomaha na depku podla intenzity-velka depka-vyplakat sa, stredna depka-pokecat s kamaratkou,mala depka-cinorodost akakolvek ale hlavne manualna-riadenie alebo praca v zahradke alebo sport ale taky kde sa znicim-posilovna, posilovna mi pomaha aj pri velkej depke aj pri stese z prace alebo ked som nahnevana,staci? :grinning:
5. apr 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus, na depku bude najlepsie, ked sa stretneme na kafe :dizzy_face: aspon ti vratim konecne tu knizku, uz ju mam davno precitanu. Aku mas pre mna dalsiu? :grinning:
Uspesne som dnes poumyvala okna, uff! Zase mam do Vianoc pokoj :sunglasses:
Zelam vsetkym krasne sviatky, ale snad sa este cez tieto volne dni stavim, paa.
5. apr 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak Ajus, uz mam svoje auticko, tak ked niekam vyrazime, nebude problem ta odviezt :dizzy_face:
5. apr 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde ste vsetky ???
6. apr 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoj mixi, asi oslavuju sviatky jari :dizzy_face: ...a ja sportujeeem :grinning:
8. apr 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :slight_smile: ahoj pipka :wink:
8. apr 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,co robite vsetky?
co vypekate a vyvarate?
8. apr 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doupratovala skrinu so zimnymi vecami a chystam sa ist trosku von, kym svieti slniecko... :wink:
8. apr 2007 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,treba to vyuzit,ked je pekne vonku a su sviatky,nejdeme do prace...
8. apr 2007 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne to neist do prace, len skoda, ze uz sme presli za polovicu, zajtra opat do kolotoca.
8. apr 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra uz ides makat? sak je sibacka :grinning:
8. apr 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat este zajtra a opat do kolotoca, jedno slovicko este zmenilo vyznam :unamused:
8. apr 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute vsetky, ja som uz dnes zliata, tak, ze by ani nemusela byt velka noc... :grinning: :grinning: proste sme sa s mangelom rozsantili na zahrade... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: bol mokry aj on aj ja aj pes... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
prajem este pekny zbytok velkonocnych sviatkov... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wily, inac dakujem za rady, co na depku... :wink:
pipi, ved by uz bolo na case sa stretnut a pokecat... :wink: cakam na nejaky typ a hadam by sa k nam mohla pripojit aj tehula Jul... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aspon by nam supla tehu virus... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte kocky,

ja zajtra idem do prace,takze idem sa pomaly chystat,neste sa mi,ale co uz :astonished:
8. apr 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne aji,dam tolko tehu virusu kolko len chces :grinning:
9. apr 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius,vcera som videla Audi A2 v takej tehlovej metalize.....no parada :sunglasses:
9. apr 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok