Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
12. apr 2007

lius, ako ti prispevok vycnieva z radu 😀 ci to len na mojom monitore? 😒

pipka
autor
12. apr 2007

ajoj julova 😉 ved presne nad tym som dnes uvazovala, ze na tie dve-tri hodky mi postacia aj od Cinanov 😀 svadbu mame 9. juna. Skocim asi zajtra k tym sikmookym 😵

julova
12. apr 2007

sice je pravda, ze ja som aj sikmakov pochodila a aj som nasla, len na moju popolusiu nozku nikdy nemali velkost z tych, ktore sa mi pacili...ale tam by si mala na nieco take natrafit 😉...juj, tak to mesiac po mne 😉...stiihas, drzim palceky, nech zozenies 😉...aj na Mileticke bol celkom dobry vyber 300-500,- Sk 😎 ...len ja som nezhanala cisto biele ale maslove a s tymi bol trosicku problem, ale z pod tej "krinoliny" by ich aj tak nebolo vidiet 🙂

pipka
autor
12. apr 2007

ja budem mat saty biele, aj ked som povodne bola presvedcena, ze ine ako kremove nechcem, nakoniec som jednym neodolala 😀 tak snad aj boty zozeniem biele 😕

lia
12. apr 2007

pipi,ty mas asi sikmejsie oci 😉

albertova
12. apr 2007

ahojky, ako sa máte???? pridala sa niektora k tehulkam????

julova
12. apr 2007

bielych bolo vsade u sikmakov ako maku, pipka 😉

pipka
autor
12. apr 2007

tak to asi nebudem komplikovat a skocim k cinanom. 😉
liusik, preco? 😀

lia
12. apr 2007

ahoj albertova a julova 🙂
si hovorila nieco o mojom riadku,nie??

julova
12. apr 2007

odporucam, pipka 😉...za take poplatky mas este jeden par...a fakt sa mi tam vela bielych pacilo - hlavne na Mileticke 😉...

albertova
12. apr 2007

ahojky lia, a teda aj všetky 😀 snažilky?!

pipka
autor
12. apr 2007

nooo lius, na predchadzajucej strane tvoj prispevok vycnieva (aspon na mojom monitore) mozno u teba nie 😵 julova oki, idem zajtra na Mileticku 😉

lia
12. apr 2007

vsetko po starom albertova 😔

albertova
12. apr 2007

my tiež o ničom.... 😢 ale aspoň nám konečne vyšiel ten byt 😀 aspoň niečo 😅 😀

julova
12. apr 2007

a pipka - este Ta povzbudim a navnadim, ze ja som tam zhanala mimo jarnoletnu sezonu v decembri - januari 😀...a uz vtedy sa dalo vyberat 😉

a aby sme sa temy drzali, ako zvladate trpezlivost pri cakani? 🙂

albertova
12. apr 2007

jul: no ja už radšej na to ani nemyslím, len vždy keď som tu na koníkovi 😀 inak sa tomu vyhýbam 😔 😠 lebo ma to potom jeduje, že to nejde a nejde ☹ 😠

julova
12. apr 2007

joj pekne foto svadobne mate lia 😉...citam, ze nechtiky Ti robila Klaudia - aj moja nechtarka je Klaudia 😀...Z Petrzalky? 😕

lia
12. apr 2007

iba na tvojom pipinkaaa 😀

pipka
autor
12. apr 2007

nezvladame 😀

lia
12. apr 2007

julova-hej,chodis k nej a nevideli sme sa este u nej??musim jej zavolat,potrebujem sest novych nechtov,asi ma zabije 😅 😀
uz si bola u nej v novom??
albi,kde ste kupili byt??

julova
12. apr 2007

no na mojom nic nevycnieva 😀

ja si myslim, ze teraz nam to vyslo-a sa nepytajte preco si to myslim, lebo neviem 😀...este musim pockat asi 13 dni, ale ten pocit USPECHU nie a nie zo mna zliezt 😀

pipka
autor
12. apr 2007

ahaaa,tak ja mam asi sirokouhly monitor, lebo mne vycnieva, ale len ten jeden 😀 😀
a ozaj lius, zajtra zacinas pichat, budes chodit do GF na injekcie?

albertova
12. apr 2007

v Modre

a ty kde bývaš????

lia
12. apr 2007

ano pipi,len neviem co s tym vikendom,ja to asi nezvladnem ☹

julova
12. apr 2007

lia - ak myslis ruzovu Klaudiku, tak je to ona 🙂 a bola som v novom teraz v utorok 😉...pekne a na velke prekvapenie opat ruzove to tam ma 😀...ja som bola len raz na tom starom a potom 2x u nej doma a teraz v utorok na novom...tak neviem, ci sme sa zahliadli...aj ja som jednemu nechtu pomohla cez velku noc, nezabila ma 😀...dala som si vsetky dole, lebo boli uz mo vyrastene, tak az pred svadbou si dam cisto nove 😎

lia
12. apr 2007

kto,ja?? 😅 😀

pipka
autor
12. apr 2007

lius, ved ked tam pojdes zajtra, tak sa ich tam opytaj, prinajhorsom ti napise poukaz na aplikaciu a pichnu ti to hoci aj na centralnom prijme v Ruzinove, tam su nonstop 😵

lia
12. apr 2007

aj ja som tam bola,ano myslime na jednu Barbinku 😀

lia
12. apr 2007

ved jasne,spytam sa,ale s tym mojim stastim 😖
ja mam taky papierik uz v protokole

julova
12. apr 2007

zlata je micka 🙂..a v utorok sa tam stavil jej frajer s nejakym kamosom a ten kamos ze "Jeeezisi, Ty aj odlakovac mas ruzovej farby.." 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre