• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
wighy,
asi az po mne... :confounded:
20. jan 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 28 :confounded:
autor
kafu, presne... :grinning:
baby tak ja budem mat mimco mozno az ked tie vase uz budu mat zo 5rokov. ktovie :sweat_smile:
ja neviem ja som asi ina ci co. teraz koncim VS a najradsej by som isla sup sup na matersku. :dizzy_face:
lia, a co ta skryvena tvar? :confounded: ved si mladica... :wink: :wink: :wink: :wink:
20. jan 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzuska,
skusala si alternativne sposoby? ja na to dost verim a celkom mi to vychadza, pretoze telo aj duch aj dusa potrebuju ale kazdy toho svojho lekara... :wink:
20. jan 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups tak to som sa asi sekla, vseeetky vyzerate taak mlado, ja budem mat 28

kafu som vaaam k dispoziiicii

ale zas ja ece nie som veeelmi mudra, ece som ani u lekvara nebola, to by bol prusek keby to nebola pravda
20. jan 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus, kuk do temy ovulacny test...tam sme toho pokecali. Ale su rozne, na moc, na sliny...rozne balenia rozne ceny...Ale ten, co som mala ja je na jedno pouzitie :frowning2:
lia,
pridavam sa k ajke, minuli sa ti :grinning: :grinning: :grinning: ?
u lekvara... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pipi, uz len jedna otazka, co ta sranda stoji? :wink:
20. jan 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mladica som bola pred 10 rokmi :sweat_smile:
20. jan 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wigh, myslim, ze mna uz tu predbehlo tooolko snaziliek, ze podla veku to urcite nejde :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka,
zalozme temu ZDRBY (sorry za vyraz) ale bolo by to celkom zaujimave a hlavne smiesne citanie... :grinning:
20. jan 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafu bola som u liecitela. vies co mi povedal? hned ako mi podal ruku a este som mu ani nepovedala moj problem? ze moj najväcsi problem je strach. ten mi vsetko blokuje. potom zivotosprava: viac zeleniny, ovocia, bylinkovych cajov. ziadne citrusy, ovocne caje. ako som to vsetko co mi vysvetlil zacala praktizovat, tak som naozaj mala krasny pravidelny cyklus. dal mi aj nejaky namiesany caj, pila som ho 5mes.
no a tento mesiac som mala hrozne stresy, depky, schudla som pred sviatkami za tyzden z 58 na 53kg. takze asi toto vsetko malo vplyv na moj cyklus
20. jan 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus, ten moj jednorazovy na moc Rapiclear stal cca 120 sk.Mala som ho doma vyse pol roka a zrazu som po laparke spozorovala presne taky ukazkovy ovu hlien ako tu pisali baby, tak som si to potvrdila testom a bolo to tam !!! :slight_smile:
20. jan 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafu, isto by to bolo zaujimave citanie... :wink: :wink: :wink:
idem si urobit kavco, hned som tu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mi povedal ze jem veeela sladkosti a to je chyba. ze kazda chut (sladka, slana, kysla, horka...) ovplyvnuje nejake organy. no a ja som mala moooc sladkej chuti a ta ovplyvnuje pohlavne/rozmnozovacie organy. tie chute maju byt v rovnovahe a tu som mala narusenu.
ale uz by som ku nemu asi nesla. zvlastny clovek. vedel o mne vsetko. aka som a tak.
20. jan 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ty tehula jedna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzuska,
a to si veris, teraz ked koncis VS, ze pri tychto stresoch otehotnies? ved ten anjelik by bol asi v poriadnom strese, tak asi to tak ma byt, ze nechce este prist...ja to poznam, ja pred rokom som presne takisto chcela, teraz s odstupom to vidim uplne inac...co ak by prisiel a telo by to nezvladlo? :unamused:
20. jan 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka ja lekarov volam lekvar lebo sa ich mooooc bojim a taaak

baby ja vam teraz nieco prezradim, ja chodim k liecitelke a viete co sa mi stalo?? bola som u nej 28.12 a ona mi povedala ze som tehotna a to bolo asi 1-2 po pocati, co vy na to???Vcera som tam bola zas a povedala ze sme veeeelmi v poriadku :sweat_smile:
20. jan 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to ma prist, tak to pride, ci so stresom, alebo bez neho, si myslim ja... :wink: :wink: :wink:
20. jan 2007 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzuska,
bola si u toho "liecitela" na podbanskom, ci ako sa to tam vola?
autor
Ajus :grinning: :grinning: :grinning: kiezby....
zrzuska a kde si nanho natrafila, na toho liecitela?
wigh, az ma mrazi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wihgy,
ja na to moooccc verim, pretoze mi to v zivote velmooo pomohlo a velmo sa zaujimam o to...takze super :slight_smile:
20. jan 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wighy, posli tu liecitelku aj ku mne :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji nemusiiii :grinning: je to fantasticka zena, ma vela prednasok aj v zahranici je velmi uznavana ani neviem ako by som jej mala hovorit lebo ona nie je len liecitelka
20. jan 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ku mne wigh :wink:
inac, aj ja som raz bola u liecitela, len tak, bol to znamy, ale mala som z neho obavy, ze co mi zisti a on sa ma len dotkol a spytal sa ma, ze coho sa bojim... :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok