• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
aaahoj
24. júl 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky, ako sa mate? Trosku nam konecne zaprsalo, aspon vypnem hnusnu klimu v robote. :grinning:
24. júl 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v robote dnes sefova omylom zapla kurenie a nie chladenie :grinning:
24. júl 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee, asi jej bolo zima. Konecne sa bude dobre hajat. :astonished:
24. júl 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebolo, sa pomylila :grinning: ja sa tiez strasne vytesujem, ze bude v noci konecne chladnejsie, lebo tiez som nemohla poriadne spavat a chodim jak mumia :angry: :grinning:
24. júl 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby Pomoc. uz 8 den mi meska mrcha, bolia ma bradavky uz asi 2 tyzdne. znie to vsetko ako skoro tehu, lenze uz 3 testy som si robila a vsetky boli neg. posledny som robila na 6 den meskania. no je toto, normalne? co to moze byt, cysta, alebo nieco horsie? nema niekto s niecim takym skusenost? ak sa to nerozbehne, pojdem buduci tyzden ku gyn...
25. júl 2007 o 11:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka - tak ak niesi tehu, podla testov, mala by si ist na gyn. skor, nebudes sa tolko stresovat a ak tam fakt nic nebude, tak ti da vyvolavacku a pripadna cysta odide s menzesom. A neprechladla si? Plavanie v studenej vode?...
25. júl 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak som sa konecne zbavila brata s rodinkou a uzivam si samotu, hoci nie celkom, lebo dosla mrcha... :angry: :angry: :angry:
co mame nove? zabka uz porodila? :wink: a co jul, dlho som ju tu nevidela, dovolenkuje? :confused:
25. júl 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedrychmite este :angry:
25. júl 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si robila v pondelok test a vysiel negativny :frowning2: :frowning2: som asi moc dufala, ze to vyjde na prvy krat... :frowning2: :frowning2:
25. júl 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahol Lia, to tu viazne...:confounded: kedy kupujes motorku? :grinning:
25. júl 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou zuzi,nesmut,nemysli na to tak intenzivne,my sme si tu tym uz vsetky presli,sklamanie je hrozne.
zuli,neviem este,asi az vo februari,lebo vodicak budem mat az na konci leta :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ty co mas nove??vy idete na ivf,ze??
25. júl 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky,idem si lahnut,som kvarglik unaveny :rolling_eyes: ,dobruuuu,aaaauuuuu
25. júl 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my deti mat nebudeme po 4 rokoch a 1 roku snazenia sa rozchadzeme.Drzim palce tym ktorych manzelia a priatateli sa snazia ziskat co najviac informacii o tom ako splodit a nech si to vazia.ja som v setko zistovala, snazila sa do snazenia ale je nad slnko jasne ze uz ho nepritahujem, nevzrusujem a deti so mnou vyslovene nechce.BABY VAZTE SI ICH.
25. júl 2007 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dudulienka, nesmut, zjavne za to nestoji :angry: urcite najdes lepsieho a mozno s vyvolenym otehotnies aj bez snazenia :dizzy_face: drzime palce. Je nas tu viac takych, co nam prve vztahy krachli, ale tie dalsie su o to lepsie :slight_smile: :wink: :slight_smile:

ajuska, no kooonecne, uz som myslela, ze si na nas zabudla :wink: ja uz len DVA dni a dovolenkaaaaaa !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liuska, vcera som ta spominala, som isla do robotky mojim autickom a na krizovatke predomnou taka pipinka v opatkoch, minisuknicke...na motorke :grinning: :grinning: :grinning: a taka bola zlata...ako ty! :grinning:
26. júl 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, nech ti to rychlo ubehne... :wink:
ja sa dnes idem vypekat ku bazenu... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tesim sa, budem sama, mat pokoj a klud, budem si citat knihu... :wink:
26. júl 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej ku bazeniku by som sa vyvegetila aj jaaaa :frowning2: ajus, aj sa chystate niekde s muzom na dovolenku? ci len okolo domu budete "na malte" :grinning:
26. júl 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kokso aj tebe to tak pomaly otvara? niekedy uz stracam nervy :angry: :angry: :angry: ale je to len na koniku, ostatne stranky idu dobre, ze?
26. júl 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo :confused:
26. júl 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajuska, este si tuuuu? Rano si mi usla :cry:
26. júl 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no zrejme tu uz nikto nie je :frowning2:
26. júl 2007 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: ,
pipi,ja v suknicke??asi tazko :grinning: :grinning: ,zacala som chudnut,pocas tehu som pribrala najmenej 3kg :confounded: :angry: a chcem to dat dole co najskor.
a kedy zacinate pipi??aj ja uz len tri dni a nerobim :slight_smile: :frowning2: .mam zmiesane pocity...
lossik,ty nocny vtacik :slight_smile:
27. júl 2007 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:
tak jedna je tu neskoro v noci, druha skoro rano a asi preto sa tu nemozem s nikym stretnut... :angry: :angry: :grinning:
pipi, neusla som, isla som sa opekat... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a idem aj teraz, ma sa totiz pohorsit pocasie... :wink:
27. júl 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahojky kde ste?
27. júl 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
liuska teraz je pomerne dost skoro a aj tak tu nikto nieje :frowning2:
27. júl 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sooooommm :slight_smile:
27. júl 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaa
tak ako sa mas?
27. júl 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani sa nepytaj lossik,mam vsetkeho plne zuby a este aby nestacilo,dnes manzel nabural a buduci tyzden ideme autom do chorvatska,oprava bude stat vela penazi :frowning2: .a ty co mas nove??
27. júl 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde si :pensive:
27. júl 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok