• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
autor
haloo halooo, stale tu nikto nie je? :frowning2:
29. jan 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipka, ja som tu :slight_smile:
29. jan 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoj, aka bleskovka :grinning: co nove? dlho som tu nebola a nechce sa mi vsetko citat, ale o loss viem :wink:
29. jan 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem, čo nové :grinning:
Ty máš čo nové? :wink:
29. jan 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
konecne som sa dotrtulila z robotky a vychutnavam si, ze som doma :wink:
a kupila som si cestou domov novu nocnu kosielku, tak sa tu vytesujem ako mala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: clovek si obcas musi urobit radost aj sam, mna aj malo potesi...
29. jan 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: konecne som doma z prace...mozem sa pripojit?
29. jan 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozes :wink:
29. jan 2007 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde ste? :frowning2:
29. jan 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si myslite?uz 6 dni mi meska mrcha a test mi vysiel negativny vcera a takto dlho mi to este nemeskalo tak neviem....no rada by bola tehu...
29. jan 2007 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a mas nejake priznaky? okrem toh, ze ti meska ms?
29. jan 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale mi je tak ako keby som ju mala dostat...take mavam krce, ale nic ine a este nafuknute brusko....neviem coho su to priznaky :cry:
29. jan 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pokiaľ si otehotnela koncom cyklu tak kľudne môžeš byť tehotná a test máš negatívny. Skús urobiť zajtra alebo pozajtra test, budeš múdrejšia
29. jan 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka, aky dlhy mavas normalne cyklus? Skus pockat dva-tri dni a test zopakovat, kup si co najcitlivejsi a uvidis. :wink:
29. jan 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, skús zopakovať testík o pár dní, možno si testíkovala ešte skoro :wink:
29. jan 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake testy mi odporucate?ja som mala len ten z Tesca tak neviem...mrchu som mala naposledy 24 decembra a vzdy som dostala presne na ten den o mesiac alebo den po....tak toto sa mi uz nezdaa...
29. jan 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinka, skus si kupit violu v DM, vraj je najcitlivejsi. pripadne aj Rapipreg.
29. jan 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Pipka pojdem zajtra na nakupy :grinning: ak mi to teda nepride...vy sa ako dlho snazite?
29. jan 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my uz veeelmi dlho, skoro rok a pol, zatial bezvysledne :frowning2: ale dufam, ze tento rok sa zadari :wink:
29. jan 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, tak vraj najcitlivejší test je viola, je možné ju zohnať v DM drogerie, vraj je dobrý aj barbara test, rapipreg alebo rapiclear .... Možno je lepších viac, no neivem. Mne zatiaľ všetky ukázali len jednu /, potvory hnusné :grinning:
29. jan 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rok a pol to je fakt dlha doba....ja som myslela, ze to nebude problem otehotniet ked sa zacneme snazit, ale vidim, ze to nie je take lahke.Hlavne, ked uz mam vyssi vek :grinning:
tak ti velmi prajem, aby sa to tento rok podarilo a cakala si babenko :slight_smile:
29. jan 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky aj ja už som doma z práce :slight_smile: :wink:
29. jan 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mi nieco hovor o veku... :grinning: som uz stara harfa :grinning: :grinning: :grinning: ale mala som nejake problemy, cystu atd. ale uz som po laparke a pan doktor mi povedal, ze uz tomu nic nebrani, tak snad sa dockame :wink:
29. jan 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooj ninus, teba som uz daaavno nevidela. Ako sa mi mas?
29. jan 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ninka :slight_smile: ako bolo v praci?
Pipka urcite musi vam to vyjst ked aj pan doktor povedal :slight_smile: ze vam nic nebrani....tak uz sa len snazit, aby babo rychlo prislo :slight_smile:
29. jan 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinka, snazime sa o 106 :grinning: :grinning: ved som si dnes aj novu nocnu kosielku kupila :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ani ja som ťa dlho nevidela vo februári ale ešte neviem ktorého idem znova do ba tak sa dúfam stretneme a ako sa máš? martinka v práci to celkom ušlo
29. jan 2007 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninus, jasnee, rada ta uvidim. Len daj vediet potom co najskor, lebo uz som zacala robit a stale niekde beham ako s vrtulkou v ritke :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne že ti dám dopredu vedieť? a čo nové potešujúce nemáš nič?
29. jan 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Pipka manzelik bude mat radost :slight_smile: :slight_smile:
Ninka tak ty mas dvoch chalanov?hodila by sa k nim nejaka malinka princezna :slight_smile:
29. jan 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
booze aky lejak sa u nas spustil :angry: to je teda zima :angry: nase deturence sa este nesankovali uboziatka a asi sa ani nebudu ako tak na to pozeram :frowning2:
29. jan 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok