• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ty vies davat podlahu? ci ides len pomahat?preco ta to tak vzalo(mrcha),dlho ti meskala?
9. feb 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wily, prave ze mi vobec nemeskala, prisla uplne na cas, ako vzdy. neviem preco, mono som si niekde v kutiku duse robila nadeje alebo neviem. toto sa mi este nestalo, aby ma to tak zlozilo...

neviem davat podlahu, ale viem pomahat :grinning:
9. feb 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, videli ste ake ma goja odvazne fotky v albume? :fearful: :fearful: :fearful:
9. feb 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,hmmm... ja mam dostat v stredu a som nejaka kludna, ale ked pride tak zase budu slzicky :cry:
9. feb 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka23 práve som si ich prezerala... tá má teda odvahu :grinning:
9. feb 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes 31 DC, tak uvidime... :wink:
9. feb 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, nevidela, ale mrknem

wily, mna to tak vzalo prvykrat v zivote a neviem preco, fakt nechapem, som preplakala skoro celu sobotu :cry: manzel mal zo mna radost :pensive:
9. feb 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peg, to teda ano... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: odvazna tehulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jej tam nic konkretne okrem bruska nie je vidiet :wink: a nas zaujima aj tak iba to brusko, nie ???
9. feb 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, ja som takto preplakala celu knihu, co som citala, a to mala skoro 400 stran :pensive: :pensive: :pensive: citala som ju len dva dni, radsej... :wink:
9. feb 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka a aka to bola kniha ???
9. feb 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, nie je sice nic vidiet, ale aj tak, dat na verejnost nahe fotky, nevies aky uchyl to tu moze obzerat... :unamused: ale pekne fotky, pekneho bruska... :wink:
9. feb 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuu, to je odvaha
ajka drzim palce, kedy testujes?
9. feb 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ajka, myslis, ze existuje uchyl na tehu bruska v dnesnej dobe stihlych zien ??? podla mna sme tu uchylne iba my :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola to kniha kvety pre Lauru od Vasilkovej
9. feb 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no okrem nas sa podla mna najdu aj uchyly na bruska, tak ako mozu byt fetisisti, co tiez nechapem... :confounded:
wily, typujem, ze testovat nebude treba... :frowning2: uz akosi neverim, ani sme nejako extra tento mesiac nesnazilkovali, tak asi by to musel byt zazrak... :unamused:
9. feb 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave vtedy ked to najmenej cakas to pride, a netrba vela snazilkovat treba sa len trafit,ja to mam teoreticky nastudovane :slight_smile: ale akosi ma to stale mina, vzdy pride ta mrcha svina jedna prefikana :unamused:
9. feb 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa este na tolko nesledovala, aby som vedela, kedy mam ovulku, tak len strielam... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ked manzel nema v ten den chut, tak ho necham tak, nesilim to, este nie... :dizzy_face:
9. feb 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja necakam na zazrak uz dlho a aj tak sa nedeje. mala by som zacat pre zmenu cakat ??? uz v tom mam total hokej :grinning:
9. feb 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som citala, ze su zeny, ktore mozu otehotniet len raz za tri mesiace, niektore raz ze pol roka a niektore raz za rok, neviem ci to je pravda,ale dufam, ze nepatrim k tym raz za rok , co vy na to?
9. feb 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si to citala? :unamused: mne sa to nezda, preco len raz za rok??? :confounded: nestras :rolling_eyes:
9. feb 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze byt, ja asi patrim do nejakej extra skupiny, len este neviem presne do akej :angry:
9. feb 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, raz za zivot? :unamused: ale nie, morbidny humor, hoci aj raz by bolo fajn, nie? :wink:
9. feb 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a keby to boli trojcata, tak by som bola uuuplne spokojna :wink:
9. feb 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazda z nas caka na maly zazrak ze?
ajka kolko sa snazite ked to nesilis? :slight_smile:
9. feb 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som to uz ani neviem kde asi na rodina.sk, presne neviem, ale pisal to tam nejaky chlap zo zahranicia
skusim to najst ale neviem
9. feb 2007 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wily, ono sa to asi ani neda povedat, ze snazime, ale HAK neberiem rok, manzel vsak tvrdil, ze snazim sa iba ja, ale uz zmenil nazor, tak na jar zaciname na ostro... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no jasne, chlap, koho ineho moze napadnut taka blbost... :angry: :angry: :angry:
9. feb 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem si to najst ani v historii, ale dostal ma tam nejaky odkaz z MK
9. feb 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok