Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

jul
8. máj 2007

aji to Ti zavidim,Walter stale robi zle,to sa uz neda vydrzat,kade chodi len zle robi a stale pisti jak moncici.

pipka
autor
8. máj 2007

Jul a kde by si tych 30 kil dala ? 😅 😅 😅

ajka23
8. máj 2007

pipi, odkial beries tolko humoru? 😀 😀 😀
jul, sama si sa strihala?

ajka23
8. máj 2007

jul a svadba bude, ci co? 🙂

jul
8. máj 2007

pipi,neboj sa,na mne si tie kilecka vzdy najdu miesto 😠

pipka
autor
8. máj 2007

ajus asi od vilka 😀 vcera bol vecer na pivku, zatial co ja som v strese vybavila popri varovani aj vecernu injekciu. Keby si pocula potom tie jeho popivkove reci 😀 😀 😀 som si to nahravala na mobil a dnes rano sme sa tu na tom valali 😀 😀

jul
8. máj 2007

aji sama,sama,hehe

pipka
autor
8. máj 2007

ozaj jul, a co svadba? 🙂 🙂

mixka
8. máj 2007

pipi, dakujem 🙂

ajka23
8. máj 2007

jul, ostrihala si sa na chalana? 😀 😀 😀 😀

jul
8. máj 2007

aji svadba bude az vtedy ked sa dohodneme ci bude podla mojich predstav alebo podla jeho 😒

jul
8. máj 2007

jasne na jezka som sa ostrihala 🙄

ninka1234
8. máj 2007

jul a akú svadbu by si chcela?

pipka
autor
8. máj 2007

julis a co mam povedat ja...mam 6 kil navyse a to ani tehu nie som ☹ len z tych hormonov, co stale do seba pcham 😠 😅 ale ked musim, co mam robit?

jul
8. máj 2007

aji a vy ako pokracujete v snazeni?

ajka23
8. máj 2007

jul, tak ho spracuj, ved zena ma vzdy pravdu, nie? 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
8. máj 2007

jul, poviem ti zajtra... 🤐 🤐 🤐

mixka
8. máj 2007

jul a co takto kusok po tvojom a kusok po jeho ??? 😉

ninka1234
8. máj 2007

pipka hlavne že bude babo veď tie kila dáš potom dole

jul
8. máj 2007

pipi,ale stoji to za to,nie? Ved to po porode zhodis,neboj sa 😉 Hlavne,ze Ti tie hormony pomozu a drzim Ti palce,aby sa vajicko uhniezdilo ako v perinke 😵

pipka
autor
8. máj 2007

jul, svadba by mala byt podla teba, vzdy si vybera nevesta 🙂 aspon u nas to tak bolo a ziadne protesty nenastali 🙂 🙂 🙂 nastastie...ale aj tak by si nepomohol 😀
Alebo sa dohodnite podla toho, kto to bude platit, to by bolo spravodlive 🙂

ajka23
8. máj 2007

tak nasa svadba bola cela po mojom, nemohol ani ceknut, ale povedala som si, nech si chlapec zvyka na manzelstvo... 😀 😀 😀

jul
8. máj 2007

aji,zajtra testujes???? alebo ne/cakas mrchu??? Ja len dufam,ze sa cim skor pridate ku mne a k ninke,moc,moc,moc si to zelaaaam,aby sme o tom mohli stale rozpravat,ako nam je zle a tak 😔

pipka
autor
8. máj 2007

no ved kila mame v rodine, tak nebudam jedina tucnucka 😀 snad to potom vysportujem od plienok k sporaku 😀 😀 😀

jul
8. máj 2007

😀 😀 😀 aji

ajka23
8. máj 2007

jul 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
pipi, neboj, schudnes, ani nebudes vediet ako, ved budeme chodit plavat... 😵 😉 😀

pipka
autor
8. máj 2007

jasne aji 😉 kojenca odparkujem pri bazene a ja pojem plavat 😀 😀 😀

ajka23
8. máj 2007

pipi, kojenca postrazi hrdy tatino... 😵 😵 😵 😵

jul
8. máj 2007

ja by som chcela strasne svadbu v zahranici pri mori len my dvaja,hned by to bolo spojene so svadobnou cestou a on chce klasicku svadbu,strasne vela ludi,celu famiiiiliu z ktorej ja polovicu nemusim....a tie klasicke zvyky..... 😖

pipka
autor
8. máj 2007

bambule, pomyly sa lucim..idem pripravit obedik. dnes to mame posunute, vcera sme sli spat az dnes 😀 , ranajkovali sme o pol jedenastej, tak ideme obedovat 😀 😀 az teraz...mnam, ale uz som hladnaaaa 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre