Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
7. okt 2007

tak somm si s vami paradne pokecala, idem vysavat... 😖 😀 😀 😀

ajka23
7. okt 2007

a este raz, viete, ze Aneta Pariskovca je tehotna? 😕 😉

ninka1234
7. okt 2007

ajuš ešte vysávaš? pipi to musí byť špeci obed keď tu ešte niesi

ajka23
7. okt 2007

ani som sa do toho nepustila, mas stastie, ze si prisla, inac by som ja vysavala a ty by si si tu taaaak paradne pokecala sama so sebou ako ja pred chvilou... 😉 😀 😀 😀

ajka23
7. okt 2007

Aneta Pariskova...preklep 😉

ninka1234
7. okt 2007

to som rada že si tu

ninka1234
7. okt 2007

musím sa tu ukľudniť lebo ma ty moji zlatúšikovia parádne rozčúlili

ajka23
7. okt 2007

mam na teba otazku... 😉 myslis si, ze tvoj manzel by pozical susedovi vysavac, keby si dosiel pozicat? 😕
moj to vcera spravil, som normalne nechapala a ked som sa ho opytala, ci je normalny, tak sa tvaril nechapavo, ze preco nie? 😠 😠 😠

ajka23
7. okt 2007

co sa stalo? 😕 😕 😕

ninka1234
7. okt 2007

určite by požičal. A ty moji synátori dostala za úlohu poskladať ponožky a začali sa hádať že tie su tvoje a tie tvoje tak aby sa nenudili tak som im výhádzala všetky šuflíky

ajka23
7. okt 2007

dobra mamina, budu to mat ako puzzle, kym najdu par k paru... 😀 😀 😀
aj ty by si pozicala vysavac? ja si pripadam ako nenormalna, ale ak by ho pokazli, tak co potom? su podla mna veci, co sa nepoziciavaju... 😠 😠 😠
ten moj by pozical aj mna... 😠 😠 😀

ninka1234
7. okt 2007

ja tiež nie veľmi rada požičiavam, ale záleží na tom že komu, a ak by pokazil tak by ho musel dať opraviť alebo kúpiť nový 😀 a teba by určite nepožičal

ajka23
7. okt 2007

musim ho ist vyskusat, ci ide... 😀 😀 😀
no, neviem, neviem, ci mna nie, pri nom si nikdy nemozem byt ista... 😖 😀
na tej fotke, co mas teraz v pase si cerna jak ciganka... 😎 mas vela pigmentu, co? 😉 😀

ninka1234
7. okt 2007

ano mám veľmi veľa, na mňa dva krát zasvieti slniečko a som jak cigánka mám to po mamke a ockovi ale zato sestra je biela ako generálna riaditelka vápenky

ajka23
7. okt 2007

idem ja povysavat, kym sa vrati ten moj hubar, este sa zastavim... 😉 dufam... 😠 😉

ninka1234
7. okt 2007

ok uvidím či tu dnes ešte niekto bude ☹ 😉

ninka1234
7. okt 2007

tak ja idem asi po stý krát pozerať angeliku

jul
7. okt 2007

ahojteeeee 🙂
Neznasam Angeliku ked ju dabuje Studenkova 😝 cesky dabing je super,normalne sa mi zhnusil cely film ☹

jul
7. okt 2007

Ninušš,si suuuuuper opalenaaaa 😎 parada 😉
muza mas teda riadneho fesaka,bacha nanho!!!ale ty si zato veeeeeeelmi pekna kočka 😎 a akaaaa stiiiiihla 😠 😠 😠 😠 😠 zavidim.Velmi pekna rodinka,lebo aj chlapci su fesaci,ale ved maju byt po kom,no nie?

jul
7. okt 2007

Aji,ved som Ti sem hodila link,asi 2 strany dopredu,nanesies trochu slin,nie vela,lebo budes cakat tyzden ,kym to zaschne.A potom uz len kukas do svetla ci je tam papradie,musis to zaostrit tak,ze s tym tocis a tam sa ti to ukaze.

jul
7. okt 2007

Aji,aj ja ceeeeem jedlu bedlu,aj ja cem ist na hribiky ☹ ,ale R robi,tak sa budem dnes vynudzovat 😠
moj by pozical vysavac,presne ako ten Tvoj,ten by pozical aj mna.Ja by som tiez pozicala vysavac,len by som vyzadovala,aby pred vratenim vysypal vrecko 😅
fakt je Pariskova tehotna? kokos to co uz je,vsetky naraz su v tom,asi sa dohodli,inac o Kvete Horvatovej som to ani nevedela a ta uzje v 5 mesiaci 😕

jul
7. okt 2007

pipiiii,mne sa snivalo,ze si kocikovala 2 babatka....SVOJE!!!!!!! 😵

pipka
autor
7. okt 2007

Ajus, odkial vies, ze pariskova je tehu? Ona inak tiez chodi do GF 😉

pipka
autor
7. okt 2007

julis, prave som sa zobudila, som zalomila hned po obede 😀
a tiez ma zobudila slovenska Angelika, brrr...hrozny dabing 😠 🙄 , neviem, co by sa im stalo, keby aspon taketo kultove flmy nechali v cestine, ked je na to kazdy zvyknuty 😠 😖

pipka
autor
7. okt 2007

juliska, mne sa dnes snivalo o dvoch lienkach, co po mne lozili 😀 😀 😀 vzdy pozitivnejsie ako o tych sliepkach s odrezanymi hlavami 😅

uz sa tesim na vecer na superstar, tie baby su omnoho lepsie tento rok ako chalani

sweetberry
7. okt 2007

cafteeeee

augustovka
7. okt 2007

ahojte 🙂 🙂 🙂

pipka
autor
7. okt 2007

caf sweet, nove foto? si kocka 😉

sweetberry
7. okt 2007

augustovka ajoj 🙂
pipka dakujem 😅

pipka
autor
7. okt 2007

co nove sweet?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre