Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ninka1234
8. feb 2007

osvem sa ti a dám ti dopredu vedieť že kedy tam pôjdem

pipka
autor
8. feb 2007

oki, tesim 😵

ninka1234
8. feb 2007

aj ja 🙂 😉

pipka
autor
8. feb 2007

a kde musis teraz odist? ked si pisala, ze si tu len na skok?

ninka1234
8. feb 2007

venovať sa drahému lebo ho mám konečne doma a potom sa zlostí že sedím pri pc

pipka
autor
8. feb 2007

jasne, tak to je bez debaty 😀 sup sup k drahemu. U nas je to presne naopak, ja tu sedim, len ked som sama, ale drahusik tu presedi vsetok cas, kedy by sme mohli byt spolu a potom sa divi, preco som nervozna 😅

ninka1234
8. feb 2007

môj drahušik vidí počítač raz do mesiaca lebo ho nenávidí že to naburáva manželský život najradšej by ho vyhodil

pipka
autor
8. feb 2007

...nerada priznavam, ale ma pravdu 😅 ako dobre by sme si zili bez pocitaca...a to mame doma dva !! 😀

ninka1234
8. feb 2007

tak ste ste na tom dobre keď až dva nám stačí ten jeden a to sa ho snažím používať keˇd nieje doma aby som ho zbytočne nedráždila

pipka
autor
8. feb 2007

ved ja tiez, len ked on v robote nema cas a jeho najvacsie hobby v poslednej dobe je tvorba www stranok, tak mi pride domov a sadne k pc a potom ho len taham do postele, ze je polnoc a pod. 😀

pipka
autor
8. feb 2007

ani nevravim, ked si sadneme kazdy k jednemu, to uz by sme sa nevideli vobec 😀

ajka23
8. feb 2007

ahooooj 😀 😀 😀 😀 konecne som tu... 😅 😅 😅

pipka
autor
8. feb 2007

no vitaj ajus, a to som chcela prave odist, ze idem zehlit 😀

ninka1234
8. feb 2007

pozerali ste črepiny? Normálne plačem ako malá dieťa ten život je neskutočne krutý

ajka23
8. feb 2007

co v nich bolo ninka?? 😕
pipi, tak to ta budem musiet navstivit, alebo si dame rande a porozpravas o svadbe... 😉

ajka23
8. feb 2007

pipi, uz si po mrchovani??? 😒

ninka1234
8. feb 2007

o tom výbuchu plynu v krompachoch kde zomreli 33 ročná mamka a jej päťročná dcérka a dávali ich pohreb bolo to hrozné ☹

pipka
autor
8. feb 2007

ninus, videla som to, hrozne! Spolahni sa na lekarov 😠 ☹
Ajus, kludne, ale fotku siat nemam, zatial....to bude prekvapko uvidis az 9.6. 😀 😀

ajka23
8. feb 2007

nie, ze sa mi teraz stratite... 😠 😠 😠

ajka23
8. feb 2007

neviem na co je dobre ukazovat to tyzden v kuse dookola... 😒 akoby tym nieco zmenili, alebo sa asi kochaju nad nestastim toho muza... 😢

ninka1234
8. feb 2007

pipka tak potom dúfam pošleš foto lebo ja ťa nebudem mať možnosť vidieť naživo

pipka
autor
8. feb 2007

ten pohreb bol smutny, ale ta pani, co jej zomrel syncek na leukemiu a druhy sa narodil bez rucicky a to ju aj po 4D ultrazvuku ubezpecili, ze je vsetko v poriadku!!!
Ajus, ano, uz mam po mrche, nastastie 😉

ajka23
8. feb 2007

pipi, uz mas nejaku posvadobnu miestnost? 😉

ninka1234
8. feb 2007

pipka aspoň vidno ako sa dnes môžeš spoľahnúť na niektorých lekárov

pipka
autor
8. feb 2007

ninus po svadbe ho pridam do albumu 😉
ajus mas pravdu, a co vobec nechapem, ze tam mali kameramana a filmovali si to na video.

ajka23
8. feb 2007

to je uz ludsky hyjenizmus, je mi z nich zle 🙄 🙄 🙄

ajka23
8. feb 2007

inac, neviete co je s liusou a jul? 😒

pipka
autor
8. feb 2007

ajus, nemam ☹ stale zhaname, este musime zajst do tej Karpatie, tam sme este neboli. Vilko mi stale omiela, ze ci nepojdeme niekde mimo BA, ale to sa mi moc nechce, kvoli par hodinam sa trtulit tak daleko.Ani do Pezinka...

ninka1234
8. feb 2007

tak už sa teraz teším, babenky ja sa s vami na dnes lúčim idem do sprchy a budem sa venovať zlatušikovi pa pa a dobrú nocku

ajka23
8. feb 2007

inac my sme boli bratrancovi na svadbu v jednom velmi peknom podniku, uz neviem, ako sa vola, ale ak by si chcela, tak zistim, ale je to za ekonomickou univerzitou v petrzalke... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre