Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ninka1234
28. máj 2007

aj ja chcem ísť s vami ☹

lia
28. máj 2007

dva hribiky?? 😀

pipka
autor
28. máj 2007

mixi v stredu vecer neviem kam, musime sa dohodnut...musim sa predsa rozlucit so slobodou 😀
ninus, ved pridi, ale ked si na rizikovom, asi tazko 😖

lia
28. máj 2007

ahoj ninus,skoda,ze nemozes prist ☹

pipka
autor
28. máj 2007

lius 😀 😀 😀 ved si ma videla...take mam nervy, nie som zvyknuta na take dlhe vlasy, uz nech je po svadbe, hned pojdu dolu 😅 😀 😅

ninka1234
28. máj 2007

no veď práve ja by som tak chcela byť s vami. Prečo musím bývať tak ďaleko. Ale ja budem myšlienkami s vami

pipka
autor
28. máj 2007

my budeme na teba mysliet 😉 neboj.

ninka1234
28. máj 2007

keď sa mi bude čkať tak budem vedieť že ste to vy 😀

pipka
autor
28. máj 2007

tak tak 😀

mixka
28. máj 2007

pipi, podla toho o kolkej a kam... musim byt o 22,OO najnesor nalozena v posteli, aby som vstala rano do prace. a zalezi aj od kolkej, lebo ideme v stretu vybavovat na urad... daj mi vediet co a ako 🙂

ninka1234
28. máj 2007

pipka ty si rýchla ja niejak nestíham

lia
28. máj 2007

ja pomaly idem ,vybija sa mi knizka a idem sa tulit k drahemu,este ze ho mam 🙂 .
tak zajtra zase 😉 ,paaa

ninka1234
28. máj 2007

ok idem aj ja bubať majte sa pekne pa pa dobru nocku

pipka
autor
28. máj 2007

mixi, o desiatej budes doma davno, neboj, to je aj moj cas ulihania na usko 😀 zajtra sa tu stretneme, a dohodneme sa. pripadne ti napisem sms, jo?

pipka
autor
28. máj 2007

lius, dobru nocku a prijemne tulenie 😉

pipka
autor
28. máj 2007

ja si este kuknem zufale manzelky, takze musim vydrzat este 🙄
ninus papapa 😵

lia
28. máj 2007

kedy idu pipi 🙄 ,mne sa dnes bude tazko zaspavat,tak dufam,ze nieco bude v tej telke 😖 .
ale iba tulenie pipi 😀
dobruuuu

pipka
autor
28. máj 2007

lius, az o 22.25 na prime 😉
ja uz mam dnes rychlovku za sebou 😅 😀 prisiel z roboty, dobre ze nie rovno vo dverach sup na mna a za desat minut odfical na nemcinu 😀 😀 a to ma dnes meniny a chceli sme oslavovat...tak vidis, aky ja mam zivot 😀 veselyyyyy 😀 😀

pipka
autor
28. máj 2007

dobru nocku babulky, tak zajtra 😵

ajka23
29. máj 2007

halooo 😉
vcera som vas nestihala, musela som dorabat veceru a potom som sa ledva dotiahla do postele... 🙄 🙄 🙄
na stretnutie dorazim kedykolvek, ako sa dohodnete, aj keby som mala dolamane obe nohy... 😀 😀 😀

lia
29. máj 2007

haalllooo,je tu niekto??teraz som sa zobudila,dala som si šlofika na hodinu aj pol 🙂 .neviem preco,ale spala by som dalej 😅 ,ale pomaly musim ist s nelinkou

jul
29. máj 2007

ajooj liuuššššš,
ja som akurat dokvitla z roboty a napchavam sa spenatovymi rolkami s dusenou zeleninou 😝 .
Ako bolo vonku s Nelinkou? Moj Walťo je dnes nejaky ochrapany,stale ho len vidim ako lezi na sedacke a hlavu ma na poduske ako clovek 😀

jul
29. máj 2007

inac aj ja som sa zobudila okolo 11-tej a o 12-tej som zalahla naspät a zobudila sa az o druhej 🙄 🙄 🙄

lia
29. máj 2007

julišššš,ty si davas rohypnol??ako mozes tolko spat??jak ti to zavidim 🙂 .preto si taka peknunka 😉

jul
29. máj 2007

hahahaha,jasne,ficim na rohaci 😀 😎
liušš,ja mam s tym problem uz od malicka,ja som vzdy strasne tazko vstavala,mama ma musela rano vodou oblievat a pod podusku mi davala budik ,nemohla ma zobudit do skoly a ked som dosla zo skoly,tak som slahla kabelu do kuta a isla som spat 😔 😔 😀

lia
29. máj 2007

😀 😀 😀 ja odpadnem,nie ze zaspis na tyzden??! 😅

mixka
29. máj 2007

sia mafia 🙂

lia
29. máj 2007

ja tu vzdy musim na teba cakat 5 hodin 😖 😠

jul
29. máj 2007

hehehehe 😎

lia
29. máj 2007

szio mixi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre