Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
4. okt 2007

no ale to je vzdy lepsie, ked je to vsade rovnako rozlozene, ako ked mas nohy ako palicky a veeeeeelike ritisko.... 😠 😠 😠 😢

jul
4. okt 2007

aji tebe sa nieco snivalo o velkej riti?

ajka23
4. okt 2007

dudus, pekne do radu ja som prva... 😉 😠 😀
julis, uz vies ako budes rodit? 😒

ajka23
4. okt 2007

julis, ja o nej radsej nesnivam, staci mi, ze ju vidim kazdy den v zrkadle... 😉 😀

jul
4. okt 2007

dudušš ☹ mam len 1kus 😔

ajka23
4. okt 2007

dudus, ja ti nieco donesiem, ok? 😵

ajka23
4. okt 2007

dudus, ty take nepotrebujes, je to taka hracka pre tie, ktore sa uz dohrali pri merani BT, tak chcu skusit nieco nove... 😀

dudu
4. okt 2007

Podla mna je to aj tak jedno, lebo niekoho ocari / ako vravis velke ritisko a male psia, dlhe vlasy..../
To mas tak jedno podla mna si pekna baba, a hotovo uz nechcem pocut o niecom velkom 🤐
Lebo moj drahy je zatazeny na velke didky, a ja ich velke nemam a ked sa mu nepaci tak nech ide, ale on ma lubkaaa aj tak 😅 😅 😀

ajka23
4. okt 2007

a mojho didky vobec nezaujimaju a mne sa moje zase pacia... 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵
proste maaaaam sa rada... 😀 😀 😀

dudu
4. okt 2007

to hovorite o masaznom strijceku??? 😕

ajka23
4. okt 2007

dudus, budeme si na stretavke ukazovat? 😀 😀 😀 😀 julisa asi vyhra... 😠 😀 😀 😀

ajka23
4. okt 2007

o ovulacnom mikroskope... 😉

dudu
4. okt 2007

To ako aj ja mam velke brucho ako hajzlovy pavuk, 😀 ale len sadla, ziadna fazulka tam nieje ☹

ajka23
4. okt 2007

vcera mi pes obzral jednu papucu... 😠 😠 😠
a o vlku, musim ist vencit... 😠 😖

jul
4. okt 2007

aji a to ho ece nepreslo? Walter nastastie uz nezere topanky 😝

ajka23
4. okt 2007

sadlo teto rok pozorujem aj ja, ale stale to odsuvam, vsak mi coskoro brucho narastie, tak na co cvicit... 😉 dobra teoria, nie? 😵

dudu
4. okt 2007

No vidim ,ze ten rok co som sem nechodila mi uslo naozaj vela 😨 , to uz co nevymyslia , ze ovulacny mikriskop 😨 😨 😨 😨 , to ako tam si dam......a potom si na to pozeram 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ty kokso, tak to ma dostalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale fajn ak to k niecomu pomoze 😉

jul
4. okt 2007

dobra aji 😉 😉 😉

ajka23
4. okt 2007

prave ze to urobila prvykrat, od kedy uz nie je stena, taku bitku vcera dostala... 😠 😠 😠 😠

dudu
4. okt 2007

Aj ja mam taku teoriu, ale zatial mi rastie len brucho a nic v nom ale uz je tak na treti mesiac, to uz je co povedat, len supsup fazulku dnu 😅

ajka23
4. okt 2007

dudu sranda musi byt aj keby na chleba nebolo... 😀 😀 😀

jul
4. okt 2007

moj havo teraz pekne spinka vo svojom peliesku na poduske,na chrbatiku,nozicky rozcapeneeeee......a von ide az o 3-tej,ma to tazke chudacik 🙄

ajka23
4. okt 2007

hned dojdem, lebo budem mat ryhy na ramene, ak hned nevypadnem... 😠 😠 😠

jul
4. okt 2007

😀 😀 😀 to na teba tak vyskakuje? 😀

pipka
autor
4. okt 2007

tak uz som tu, zabiiii, zase som ta nestihla ☹ ja mam dnes hrozny den 😔 aj ja stem filipkove fotky vidiet 😉

dudu
4. okt 2007

babulky idem sa napapat, kupit si dalsie lizatka, lebo tych osem som uz vylizala 😅 , a tak za hodinku pridem 😀
Dobru chut k obedu cicky moje 😀

jul
4. okt 2007

pipi,tak teda neprideme radsej nie? 😖 ked mas depky 🙄

pipka
autor
4. okt 2007

juliska, myslis ten mikroskop? Ten mam aj ja doma 😉 mozem ho niektorej podarovat....

jul
4. okt 2007

dobru chut dudušš 😉
ja som si spravila zatial kavu a cakam ci mi R nieco neprinesie z mesta,som mu kazala,ze nech zozenie francuzske zemiaky 😝 😝 😝 😝 😝
mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm 😝

jul
4. okt 2007

pipi,no vidis,ja dam Ajke a Ty Dudušš 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre