Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lentilka1
28. jan 2007

tak sa maj pekne, zas na budúce, pá

lyzenka
28. jan 2007

evelyin......taktiez mi tento mesiac prisla MS nejak o 3 dni skor.....comi teda nerobievalol...vzdy presne na den.....ale meskat mi nemeskava....takze to by som vedela hned... 😀

lentilka1
28. jan 2007

baby a v ktorých dňoch sa začnú prejavovať tehu príznaky? kedy najskôr to môže byť?

evelyin
28. jan 2007

Pá pá lenti.
Lyzenka budeme to vedieť skoro, neboj keď nepríde je to tutovka, len dúfam že sa ovládnem a nebudem robiť test ešte pred vymeškaním. 🙂

lyzenka
28. jan 2007

evelyn, nerob tehutest pred MS .....ja som to tak robila....a potom to je uplne zbytocne,,,,a aj zbytocne vyhodene peniaze... 🙂
ja viem, ze ta to laka, spravit si test.....ale fakt....az ked ti bude aspon jeden-dva dni meskat MS....radsej vtedy ako pred ocakavanou MS.

lentilka1
28. jan 2007

no nikto nenapíše tie príznaky????

ninka1234
28. jan 2007

lentilka niekto tehu príznaky má a niekto nie ale treba ti častejšie na wc mne napríklad stmavli chlpky na rukách ktoré bežne ani nieje vidieť bolia ťa prsia atď je to rôzne

lyzenka
28. jan 2007

ja fakt netusim tie priznaky........akurat co viem, ze ako pred MS mavas bolest podbruska, tak aj tie priznaky by mali byt take....
Ale poznam aj jednu znamu, ktora ani nevedela ze tehu je, tak jej bolo fajn....a dokonca cele tehotenstvo jej vobec nebolo zle....take by som teda prijala... 😀
A mala by si mat asi bolestive prsia viac ako pred MS, a tusim nejaky biely vytok, kovovu chut v ustach.....a co ja viem co....kazda to ma asi ine... 😉

lentilka1
28. jan 2007

no a v ktorom týždni si to začala pociťovať?

evelyin
28. jan 2007

Baby to je individuálne, každá to prežíva inak.
Ja som to mala tak že som cítila že to mám dostať a MS nikde, namiesto nej len slabý ružový výtok. Boleli ma ešte neznesiteľnejšie kríže ako obvykle pred MS.
Žiadnu kovovú chuť v ústach ani citlivé prsia som nemala.

lentilka1
28. jan 2007

aj tá moja švagrina nemá žiadne príznaky od začiatku, akurát je hrozne krásna a má bruško,,, 😀 Mňa bruško tiež pobolieva, ale každý mesiac, a potom vždy príde mrcha!!!

lyzenka
28. jan 2007

evelyn,
ty uz si tehu bola?

evelyin
28. jan 2007

Bola, bola minulý rok ale nevyšlo to

ninka1234
28. jan 2007

lentilka ja som bola 4 mesiace tehu a vôbc som o tom nevedela lebo ešte aj Ms som mala a to ešte dokonca aj takú pravidelnu ako nikdy predtým

lyzenka
28. jan 2007

evelyn, to mi je luto....to musi byt velmi velke sklamanie a taky pocit bezradnosti.....ale clovek to musi prijat tak ako to je.....o to viac drzim prstiky 🙂
lentilka to fakt si bola v 4 mesiaci tehu a vobec si o tom nevedela? to teda padaaam na zadok, ani väcsie brusko si nemala?-take pevnejsie?

lyzenka
28. jan 2007

pardon, nie lentilka bola v 4 mesiaci ale ninka... 😲

lentilka1
28. jan 2007

ninka, a ako si potom prišla na to, že si. Ja sa tohoto bojím, že to tak bude, lebo sem tam idem aj na nejakú alkoholovú párty, a keď nebudem vedieť, že som, tak čo potom....No a nechcem sa úplne od všetkého izolovať dopredu

ninka1234
28. jan 2007

lyzenka nie lentilka ale ja nemala som vôbec väčšie bruško a šla som len náhodou k lekárovi na bežnú prehliadku a vravel mi že som v 16tom týždni

lentilka1
28. jan 2007

v poho, bodaj by som bola ja 😀

lyzenka
28. jan 2007

chichi... 😀

ninka1234
28. jan 2007

keď mi to vravel bola som v riadnom šoku a hneď o dva dni som šla aj do nemocnice lebo ma museli podšívať aby som o babo neprišla lebo som sa začala otvárať a predtým som už o dve bábetka prišla v 20tom týždni ale chvalabohu sa všetko dobre skončilo

lentilka1
28. jan 2007

ninka: čo že? a to ako? ja to nechápem? a to keby som bola aj ja tak nejak, tak mi výjde test pozitívny. No veď mne raz vyšiel pozitívny a nebola som ☹

lyzenka
28. jan 2007

taaak, je to teda zaujiiimave s tym zivotom....

,...tak teda babule, ja uz naozaj koncim, je mi nejaka zimusa, idem sa zohriat trosku k draheeemu.... :O))))

papa......tak, mozno zajtra vecer.

evelyin
28. jan 2007

Čo už narobím, musím myslieť pozitívne, kedysi tu niekto povedal že bábenká naskáču len do veselých brušiek, tak som na to zvedavá, aj keď strachu sa sa to môže zopakovať už asi nezbavím.

lentilka1
28. jan 2007

au...čo všetko ešte môžme čakať na vytúženej ceste za mimi..., že???

lentilka1
28. jan 2007

aj ja už naozaj idem hajuškať.... 😔 pá zajtra

ninka1234
28. jan 2007

vieš tie testy niekedy naozaaj niesú stopercentné tak ako ani antikoncepcia mám kámošku ktorá berie hak a je momentálne v 10 týždni takže život je už taký

evelyin
28. jan 2007

Vo svojom okolí tiež poznám baby ktoré otehotneli cez užívanie HAK a všetky majú zdravé detičky.

ninka1234
28. jan 2007

ahojte babenky idem už aj ja bubať zajtra treba vstávať do práce dobrú nocku prajem pa pa 😉 😵

pipka
autor
28. jan 2007

ajojte babulky, konecne som sa sem dostala, mame rozobrate vsetky pocitace doma, tak to tu vyzera ako v opravovni 😅 asi v klude si sem budem moct sadnut az zajtra.
Lossiik, veeeeelmi gratulujeeeem 🙂 🙂 🙂
snad aj ja ta budem coskoro nasledovat.Drzkam palceky nech to je tentokrat vsetko v poriadku a babenko nech je zdravucke a poslusne 😉
Zatial zelam dobru nocku a snad sa mi podari dojst zajtra.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre