• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nellie_ nooo to sú móresy.... fakturantky počítajú nálepky.... robili veľké chválenie, že budem v sklade v takom kumbálku, kde mi dajú ohrievač... som mala prd z toho, že tam bolo teplo, keď tie krabice boli ťažké jak sviňa :pensive: a to nehovorím, aké som potom mala bolesti podbruška a večer krííížov....
16. dec 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell aj ty brutus? nie len ze sa shaarke o mne sniva este aj tebe...mate zo mna nocne mory co??

ale mne z toho tvojho sna az slzy vyhrkli od smiechu :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja tiez neumyvam oknaa a susic na pradlo mam stojanovy :grinning:
mozno neuverite,ale ja som okna umyvala len raz v zivote :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je praca pre mojho mm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,mne tak isto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem si po kapesnik :grinning:
16. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa zabudla vyjadrit vavenka,fakt ma pekne pery :dizzy_face:
16. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax mne ked sa ten sen teraz vyjavil tak som sa musela kosit tiez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ved toto nebola nocna mora.. celkom prijemne bolo to cistenie vane s tebou :grinning: :grinning:

pipi tak to mas teda dobre vycviceneho :grinning: :grinning:

ja som kedysi nenavidela umyvanie okien ked sme mali tie stare a lupala sa z nich farba a vzdy sa mi nechutne kusok z farby zapichol pod necht pri umyvani - au.. ale tieto plasťaky to sa umyva jedna radost :sunglasses:

baby prezrala som sa.. mamina tu uz asi 3 hodiny pecie slane oblatky a ja neviem prestat ich jest uz mam zasa ako vzdy dotrhane kutiky.. :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel no tak ked prijemne tak oki doki :grinning:

inak to s tou farbou na ramoch okien presne viem co je, nemala som to rada...a ta bolest..au au.. :pensive:
16. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak sa mi nechce ist tu skrinu upratovat asi kaslem na to :grinning:
do zajtra mi to nikam neutečie.. :grinning:
16. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie kedze som pracovala tolko kolko mm,tak aj doma to musime mat rozdelenee,ja mam sice viac,ale zato teraz uz skoro 5 mesiacov nerobim skoro nic :grinning:
16. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsie bolo v zaciatkoch,ked sme sa dohodli ze ja sa budem starat o celu domacnost ale on o obed,tj.ze bude varit ..vyriesil to tak,ze sme kazdy den chodili jest vonku a ja som akoze mala pratat,vydzubany ne? :sweat_smile:
16. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som mu pohrozila,ze ked to riesi tak,ja si zavolam upratovacku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no sikovny ten tvoj mangel :slight_smile:
Moj chlap spravi vsetko, okrem umyvania riadov, ale nic sam od seba, vsetko musi dostat prikazom :grinning: :grinning:
A nemam rada, ked vesia pradlo, lebo on ho nevytrepe pred tym nez ho zavesi, a potom ma ide porazit ked to zehlim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: teda celkovo mam pocit ze vsetko v domacnosti robim lepsie ako on, ale tak nemozem ho komandovat, som rada ze vobec nieco robi :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh presne,ani moj nerad trepe pradlo,takze toto si urobim ja,ale od kedy som tehu umyva riad on :wink: vkuse nadava ale zaroven mi to nedovolii :grinning:
16. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no to mas fajn, ja teda ked som musela lezat, tak horko tazko umyl, ale tak nevarilo sa velmi, takze len tak taniere, pohare :slight_smile:
Teraz uz umyvam aj varim ja :slight_smile:
16. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pokracujeme vstravovani ako na zaciatku,tj.optima,pizza,gazdovskaa :grinning: a raz za tyzden nieco ukuchtime ale spolocne :wink: vcera som mala strasnu chut na spagety a mm robi skvelee s mletym masom a paradajkou :dizzy_face:
16. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa pred tyzdnom bola kolozvarska,tu som robila ja,on my to hodil do rury,kedze nemozem zdvihat tazkee :sweat_smile: :grinning: a vcera som neodolala v gazdovskej kapustnici :grinning:
16. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuchy... idem len tak okolo tak že urobím kuk na vás... tak... kuk....

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem okolo :grinning:
17. dec 2009 o 03:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :slight_smile:
pipi a ja uz som si myslela ze si sa unormalnila a uz v noci spavas, ale ako vidim tak nie :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko nellie
uz si v praci ze tak skoro rano?
17. dec 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre rano :slight_smile:
nellie, fantasticky sen o holubovi! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mne sa dnes snivalo, ze som bola v robote. seriozny sen, uuuplne dlhy a realisticky, aj s cestou tam, aj s 8 hodinovou prac. dobou, kolegami, sefomi, cestou spat... :confounded: bolo to strasneeee :grinning: len v kancli nas bolo nie 3 ks, ale 28, natlaceni pri stoloch, architekti aj ekonomovia spolu, kazdy len ticho sedel a bol rad, ze ma robotu. sef sa strasne tesil, ze som dosla a ja som si po prvom dni povedala, ze radsej sa budem doma "nudit" a vymyslim si, ze Dr. mi zakazala pracovat, ako byt v takej praci... :grinning: :grinning: :grinning: strasne neprijemny sen.

lebo predvcerom som sa dozvedela o cistke a roznych inych veciach, ktore sa u nas chystaju a cele to ide doprdele... :pensive: uplne.
17. dec 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja som tu uz od 6,40 kazde rano :sweat_smile:

shaar to si mala fakt neprijemny sen... teraz to je strasne vsade.. aj u nas vo firme to vypada veeeeelmi blede, ja sa len utesujem ze este ze sme potravinarsky podnik tak mlieko sa pit hadam bude aj nadalej .... :sweat_smile:
17. dec 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tak pit sa bude, ak ho nebudu do pola vylievat
17. dec 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes rano som sa mi nechcelo spat tak som vstala o pol hodinu skôr a od nudy som sa po dlhom case dokonalo vytienovala... a teraz sa ma vsetci pytaju ci sa niekam chystam dnes.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a inak na to ze je kriza dnes sme dostali tzv. "vianocny pridel" a aky bol sefino stedryyyyy... len dufam ze MM sa dnes vrati lebo toto autobusom neodnesiem ani keby sa na mihalnicu postavim a predpazim.. :sweat_smile:
17. dec 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc no to hej - ak si zasa druzstevnici povedia ze ich zdierame a davame im malo za surove mlieko tak potom sa ozaj pit nebude :grinning:
17. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mliecko pijem, vela, bojujem proti krize :wink:
17. dec 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si ma mala vidiet ako som nadavala ked sa to lialo dotoho pola
nie zeby radsej detskym domovom dali, ale do pola
17. dec 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som nejak mimo... kedy sa co lialo do toho pola???
17. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar bolo to v spravach,uz asi tak mesiac dozadu, ak nie dlhsie
normal z cisterien liali mlieko do pola
teraz neviem ci to bol protest, alebo ho bolo vela, alebo kvoli tomu ze nakupujeme zahranicne, a domace je na zvys neviem teraz uz presne
17. dec 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:angry: :angry: :angry: kriste, to len nas slovakov moze napadnut, ze? kto to vymyslel? ruky by som mu polamala :pensive:
17. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok