• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
čaf :grinning:
4. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, Bart? nooo... tazko sa mi takto, ale akoze... je to vasa vec :grinning:

ja mam tiez z tisic fotiek nejakych 10 pouzitelnych, ale minule sme sa dohodli s kamosom, co ma super cit pre fotenie a porobil nam za vecer tolko krasnych zaberov, sme sa tu normalne vytesovali z toho :wink:
ale nechajme uz fotky fotkami...

siou, uz nemen tie fotky, stracam prehlad :wink:
4. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: čo Adam? už je dobre?
4. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az teraz som si precitala o adamovi. stale nechce nejak moc jest, ale pije trochu. je sranda, ze vodu nechce, ale ked mu do nej cvrknem trochu mlieka, ide sa zabit... nechapem...

a padruh je s nim akurat vonku...
uvidim, co povie na margo kakanice... (boze, to som myslela, ze budeme riesit az s deckami :wink: )
ale pokusil sa zopar granul do seba dostat asi teraz, pred pol hodinou. tak uvidime...

idem aj ja nachystat nieco na veceru...
aby sa nepovedalo, ze som nezodpovedna hausfrau :wink:
4. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mlieko milujú, len opatrne... Ja idem nachystať večeru šelme :wink:
4. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocice
ako sa mavate?

co porabate? okrem kona?
4. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az teraz mi napadlo, ze som este neskolaudovala padruhov tohtotyzdnovy vytvor, vzdy caka, co poviem... tak idem este to precitat a potom sa zaradim do kuchyne...

nechapem to s tym mliekom, ale vzdy som tvrdila, ze nas adam je vlastne teply kocur :grinning:
4. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, ale to je normálne, ja nepoznám psa, čo by nemal rád mlieko a mliečne výrobky (aj keď určite sa aj takí nájdu). Len psi ťažko trávia kravské mlieko, najmä v jeho pôvodnej podobe, takže mávajú pekné srajdy.
Nie je jeho pseudonym náhodou na iniciálny B.S.? :grinning:

ahoj, leni, my väčšinou všetky veselo, a ty? :grinning:
4. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, inicialy si "uhadla"... :wink:
snad... ale to je jedno... teda ani nie, ale prezijem :grinning:

s tym mliekom opatrne, to je jasne... len mi je to divne...
ale aspon takto do neho dostanem tekutiny...

leni, ako sa citis? uz sa to blizi a o chvilu je to tu...
4. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi, tak potom trocha kamufluje vo svojich textoch, ale keďže som z branže, chápem :grinning: A čítam ho. (teda, pokiaľ je to fakt on :grinning: :grinning: ).
4. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jake BS zas?? :grinning:

joj my mliecko nie... ale nastastie jella je taka zlata, ze sa snazi zjest vsetko, co jej dam pod nos. a ked ju este k tomu hladkam a povzbudzujem, tak skusi aj pomaranc, ci jahodu :grinning:

siouxie je tu vacsi macher na psiky, ale ked nasi nechceli pit, dostali to do hrdla striekackou a hotovo :slight_smile: hlavne cierne caje pri hnacke. aspon som mala prehlad, kolko vypil. a inak na sracku jednodnovu dietu a potom ryzu, nie granule... ale zas mozno som mimo a riesiem nieco, co uz ste davno vyriesili :dizzy_face:
4. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, jasné máš pravdu. Aj my sme striekačkovali... Raz, keď to bolo nevyhnutné. Ale fintu s cvrkom mlieka som tiež použila (len nie pri priamej srajde).
Ryžu sme riešili včera.

BS nerieš, to už nemôžeme toľko prezrádzať (aby som pumu nekompromitovala :wink: ).
4. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, jak ja neznášam to slovo nerieš! :grinning:
4. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou aj ja veselo, co je fajn

pumi zatial som ok, tak uvidime dokedy mi to vydrzi
4. jan 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioxie, dakujem, ze si to "stopla"... viac sa k tomu nechcem vracat...

a este stale su chalosi vonku, som zvedava, v akom stave sa vratia, modlim sa, aby nestretli zase tu adamovu frajerku z druheho vchodu, inak pojdem kupat zase... ma picne...

leni, drz sa, zhlboka dychaj. uz vies, ci ti brusko velmi netrci zo siat? :wink:
4. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to čo robite????!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sak tolko popisat??? :grinning: :grinning: :grinning:

a jake fotky... pumi vaaaaau.. paci sa mi ta foto :sunglasses:
4. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, dakujem :wink:
ja som stale fascinovana z tej tvojej...
inak, asi na veceru spravim ocka podla nellie... mame super pomazanku z nivy a aj na to nieco dokazem vykuzlit.
snad to padruh neofrfle...
4. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi napadlo, ako dlho nas tu budu akceptovat? kto vlastne a za akych podmienok zamyka temu?
viete mi to niekto objasnit?
4. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, anax bude vedieť. Anax, kde siiii? :grinning:
4. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som na nu, ze mozno ona zariadila to, aby nas pri 1000. strane nestopli :grinning:
4. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, ako to je? :grinning: No, čo prinajhoršom bude pokračovanie, že shaar :wink:
4. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi v satach ani nei je vidiet ze 20tt :grinning:
4. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak to je parada

hej, dufam, ze shaar sa postara, aby to tu nezakapalo :grinning: :grinning:

siouxie, kedy si stihla to rizoto kua?
ti moji chlapi boli takmer hodinu prec, som sa zacala o nich bat... a nakoniec z padruha vyliezlo, ze mi zhanali veterniky (som spominala, ked pisala vavenka, ze by som si dala)... a nakoniec nezohnali, ale nevadi...
strasne ma tym dojal ten moj padruh... co bude robit ked budem tehula? (inak, pouzivam v skutocnosti take psickarske pomenovanie, ze kotna, ale v dobrom akoze, len sa bojim, ze by si to tu niekto prilis bral k srdcu)
4. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi :grinning: tak ja som dnes po dvoch týždňoch konečne vstala skôr (pred deviatou :grinning: ).
Keď som sa naraňajkovala, dala som robiť ryžu (robí sa dlho, lebo robievam hnedú).
No a tesne predtým, než sme vypadli von som hodila do voku mäso a zeleninu.
Jedla som až po prechádzke a bola som rada, že to je hotové a už nič nemusím robiť :grinning: .
Ale zajtra neviem, čo budem variť, nič doma nemáme, takže najprv obchod :unamused: :rolling_eyes: .
4. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes nie som schopna nic.
tak som sa zmohla len na zohriatie polievky zo soboty a ocka su hotovo, ale padruh zatial jest nechce. nechapem...

ale to sladke "volaco" ma stale mata... nie kolacikove, skor zmrzlinove alebo cokoladove... asi vytiahnem milku (brailovo pismo - poznate? http://www.worldofsweets.de/out/1/html/0/dyn_images/1/302351_p1.jpg)
4. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
helou.
lenocka, mas moj uprimny obdiv, ze este nemas brusko. ja mam take velke, ze mi hovoria: este LEN piaty mesiac? :grinning:

ja som tiez robila ryzu s cibulkou, k tomu kuracie s paprikou a uhorkou a CDD (co dum dal) :slight_smile: aj MM je uz doma, prekvapivo :grinning:

inak o sa tyka temy, tak pokial sa v nej keca, tak nemyslim, ze by ju zamkli... i ked je pravda, ze od prveho prispevku sme uz poriadne daleko (temami) a nik novy k nam nechodi.
a po tisicke sa uz dalsie pokracovanie zakladat nemusi.
4. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu aj ja, lebo MM hral hru - chcelo by to este nejaky notebook... :grinning: :grinning:
uz viem co chcem na narodeniny... :grinning: :grinning:

ta pizza bola fakt dobra este som na nu nacapala riadne vela syru /sak nam dali v robote pridel, tak s nim treba daco porobit :grinning: / a bola fakt prudko jeditelna :grinning: :grinning:

a zajtra som vymyslela palacinky.. polievka bude este od dnes fazulova a este je tam aj vcerjsia zeleninova s abecedou (pismenkami) :grinning: :grinning:

joj ja krava jak som si zas dokatovala ksicht :sweat_smile: a to som sa tak drzala - hadam aj tyzden :grinning: :grinning:
teraz zas vypadam tak ze by slepci na mne ine story precitali :sweat_smile: :grinning:
este ze zajtra nejdem do roboty... :sweat_smile:
4. jan 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapem, ako ze sa nemusi zakladat dalsie pokracovanie?
ja som myslela, ze to jedneho dna zamknu a bude koniec...
alebo teda, pokial to tu "zije" tak sa to v pohode znesie?
4. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi ze brailovo pismo.. :grinning: :grinning: to jak moj ksicht :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
normalne aka telepatia toto :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, vy ste dnes mali poradu? :grinning:
4. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok