• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
No haló, aj ja budem mať iba ďalší výkrik do tmy? :grinning:
8. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka, vavenka.pipuska ako Vam kraasne rastu bruska...ale ten cas leti :wink:
aj mi sa uz gulatime ale pohlavie zatial nevieme :wink:
8. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrý večer :grinning:
8. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flam, tak ako? Píšeš,tak si to prežila... :grinning:
8. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou hej prežila :grinning: normálne som samú seba nechápala :grinning: negrcala som, vypila som to v pohode... síce to chutilo ako voda s veeeeľkým množstvom práškového cukru :grinning: ale oooukej.... ale neviem výsledky :rolling_eyes: :rolling_eyes: tie budú až v pondelok v poradni....

a tripple máme negatívne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak srdečne blahoželám! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
a si šikulka, vidíš. :slight_smile:
8. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojteeee :slight_smile:

pipi, prepac, ja viem, ze ty vies, ale ja som napisala, preistotu, kebyze nahodou je niekto taky nechapavy ako ja a nevie poriadne pochopit, co si tym myslela :grinning: :grinning: a vies, ked sa ja vyňadrujem, tak si to najprv secko napisem ako koncept, potom necham postat, potom opravim a potom odoslem. aby to stale bolo tip top :grinning: :grinning: :grinning:
:sunglasses:

dnes som mala super den, ledva som sa stihla najest, - na obed dosla ku mne kamoska, medzi tym som riesila realitky, potom s jellou von a potom som sa rozhodla, ze sa nachomietneme s jellou do cajovne, kde mala mat kamoska stretko s dulou. tak sme posedeli vyse 2 hodiny, super pokec, prisla dalsia kamoska, potom v dazdi domov k nam, potom som sa im venovala a medzitym urobila ten spenat... a konecne sedim a oddychujem :grinning: jella tiez zmordovana, rada, ze je v pelisku :dizzy_face: a MM v praci :unamused:
8. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
flam, som na teba pysna :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka, ty si toho stihla! :slight_smile:
8. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
siouxie, no ked to tak po sebe precitam, tak zistujem, ze som nic nestihla :grinning: :grinning: ale bol to prijemne a plodne straveny den :slight_smile:
a ty co? nejak casto sedis na nete... oproti minulosti. :sunglasses: ci rovnako? rozdiel je len v tom, ze teraz viac pises? :wink: :grinning:
8. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka aj ja som na seba pyšná :grinning:

baby ja by som spala ako kojenec... asi idem do pelíška :grinning:
8. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaari, áno aj... :grinning: resp. ako kedy. dnes som tu ale strávila pár "príjemných" chvíľ čítaním o cystách :grinning: . ale zároveň som aj riešila pracovné veci, teda hlavne som sa rozhodla, že preruším živnosť a musela som naplánovať čo a ako kvôli poisťovniam, daniam a pod. kopec zábavy :grinning: .

Ale boli sme aj vonku s pesom a s m., klasicky cez obed. Bolo veľmi fajn, lebo na rozdiel od mesta, v lese nepršalo, ale skôr snežilo.
8. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
siouxie, mas moj obdiv, ze tolko chodievate na prechadzky... ja som dost leniva, nie som mobilna (iba MM) a neviem ani, kam by som tak v kosiciach kazdy den chodila :unamused: viem, ze to pre teba nie je zabity cas, ale je to celkom ulet, hodku - dve denne stravit takymto relaxom, ze? mne by sa viac pacilo citat knizku :grinning: :grinning:

a inak musim sa vam pochvalit (ano, viem, cosi tu smrdi), ze spenat sa mi dnes mimoriadne vydaril, uz sa neviem dockat, kedy pride MM z roboty a povie mnam :grinning:
8. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, tak ja som detstvo a mladosť strávila pri knižkách a naši ma väčšinou museli vyháňať von :grinning: . Aj keď podľa mňa to také zlé nemohlo byť, lebo mám veľa zážitkov aj z hier vonku :grinning:

Knihy sú moja vášeň dodnes, len ma o ňu úspešne oberá net, čím ďalej, tým viac. Už mám nejaké odberné knihy dokonca aj iba v elektornickej podobe, čo by som si teda ešte pred pár rokmi nevedela predstaviť :wink:

Pohyb je zároveň pre mňa ale totálny relax a ja som nikdy nebola nejaký aerobikový typ, takže prechádzky sú pre mňa tým najprirodzenejším pohybom. Takže si vystihla moje najväčšie koníčky - pobyt vonku s pesom a čítanie :grinning: :grinning: .

A kedy príde tm z roboty? A pokojne sa pochváľ, no a čo. Ja s ým nemám problém, ak je niečo dobré, tak prečo to nepovedať? :grinning:
8. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a inak co s cystami? vzdelavas sa?
8. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cysty - dúfam, že sa iba vzdelávam. :unamused:
Na utz po tom mojom nepodarenom pokuse, videl dr. 24 mm folikul. Bolo to 8. deň cyklu, povedal, že po ďalšej ms mám pre istotu prísť na ďalší utz, či sa z toho nestala cysta. A ja na tú ms stále čakám a čakám a dúfam, že nemešká kvôli cyste :confounded:
8. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaj :frowning2: chapem...
no, len ci nie si tehotna... :wink: ak to bola na 8.DC ovula, tak uz marne cakas na MS :grinning:
8. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
si milá, ale to by bolo takmer ako nepoškvrnené počatie. :grinning: :grinning: :grinning: Síce ma ten 24 mm folikul nejako v tom čase (v ten deň alebo deň) motivoval k činom, ale iba raz, lebo to bolo ten týždeň pred Vianocami a bolo toho strašne veľa v škole, doma...
Okrem toho po dvojtýždňovej pauze minimálne, takže nepredpokladám, že to mohlo byť s nejakým živým materiálom :grinning:
8. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry vecer :slight_smile: shaarka prijmam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak sioux,musim sa ti priznat,ze aj my sme plodili len raz vecer a hned rano a uz potom vobec a pred tym sme sa asi tri tyzdne netoto :grinning: aaa shaarka myslim tiez len raz :wink:
8. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak tak... len raz, po 10 dnovej pauze... :grinning: :grinning: :grinning:
tak kedy ste sexovali? ktory DC?
8. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, vidim, ze mate prijemnu temu ''plodenie'' :grinning:
8. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pipi, ale sa stavím, že váš spg nebol taký biedny :grinning: a pozor, ešte jeden rozdiel, my sme iba raz, doslova, žiadne ráno :grinning:

Ja som totiž tú prvú ms po ivf dostala 22. deň večer (čiže asi dva týždne po odbere vajíčok). Dovtedy som videla ako zo mňa idú hormóny (v moči) a nejako ani nebola nálada, potom ms no a potom ten jeden šup a hneď Vianoce.

nemám to teda empiricky potvrdené, ale tipujem, že mám ovuláciu relatívne skoro, aj cykly mávam tak 25-27 dní. Ale toto bol naozaj prvý cyklus po tej hormónovej pecke, takže... Okrem toho, som to tu presliedila a veľa báb malo problém práve s tou druhou ms (36 a viac dní). Takže som pokojná. Len dúfam, že cysta nebude.
8. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
siouxie, ale tak kedy ste mali sex? ktory DC? povec :sweat_smile:
a my sme mali tiez zly spermio... :wink: len 14% morgologicky dobrych a len 13% progresivne pohyblivych :wink:
8. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, asi 9. alebo 10. už si to nepamätám presne, len viem, že raz a vedy nejako po tom utz.
Tak mi máme vždy iba pár kusov... :unamused:
8. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slni cau :slight_smile:

sioux,prave si prehrala stavku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nas spg je na prd velkyy,patologia ci morfologia,shaarka oprav ma prosim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,je 98 percent,pohyblivost velmi slaba,mensi pocet a este co tam bolo,prosto secko velmi zle :wink: takze 2 percenta stacili :wink:
ja som tiez absolvovala ivf-ka,ale nepamatam si,zeby mi na druhy krat meskala mrcha :wink:
8. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
siouxie, hm.................
nebola by si ani prva ani posledna - prekvapkana :grinning: :grinning: :grinning:
urob prosim ta pre mna jednu vec - asi ta kupit test nedonutim a zajtra je sobota, takze lekaren asi v dosahu nebude. tak prosim prosim: odmeraj si rano bazalku a napis mi teplotu, dobre? :wink:
8. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mi ci my šak šE chapame :grinning:
8. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ideme súťažiť? 8 ks v zornbom poli po centrifúge! :sunglasses: háááá? :grinning: :grinning: :grinning: pohyb b+b/ a to beriem ten najlepší, inak sme mali spg v znení: ojedinelé nemotilné spermie s vysokou patológiou (bez %, bez počtov...)

ty si bola na ivf? :confused: koľko? a to si kedy stihla :grinning:
8. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sioux,pocuraj najlepsie ocuraj test :slight_smile:
8. jan 2010 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok