• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
baby dakujem pekne
v tych druhych satach je uz brusko vidiet, ale nie moc kedze boli tmave

nellie tak mne sa uz nechcelo nic robit tak som kukes telku,cakala som na make-up
a ze sa podobame? to sa vraj stava ze ludia sa casom zacnu na seba podobat ked spoluziju
12. jan 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, srdečne blahoželám a idem sa pozrieť na fotky :slight_smile: už sme ťa tu netrpezlivo očakávali, teším sa, že si taká spokojná! :wink: :slight_smile:

a čo, začnem sa na neho časom podobať? nestraš! :confused: :confused: :confused: to nechcéééém :grinning: :grinning:

(ale viem, že časom sa ľudia môžu začať podobať aj svojich psov, tak čo sa čudujem :grinning:)
12. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni blahozelam :slight_smile:

Siou na psov? Teeeeda ja bude taka leniva? :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuš, povaha asi nie, skôr výzor :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou, ty mas dnes dobry program :wink: zavidim.

Ja budem cucat v praci cely den, no to mi je vyhra bohovska. :angry: Aspon cez obed som sa bola prejst kupit si cinu...svieti slniecko :dizzy_face:

A aj ja gratulujem Lenke k zmene stavu, aj ked sa este nepozname :wink: Som tu nova :slight_smile:
12. jan 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to nie je tiez nejaka vyhra :confounded:

Babulky viete co priniesol vcera drahy domov???

Masozravu rastlinku! Som skoro zomrela :slight_smile: Volame ju Adelka :grinning:
12. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, nemáš čo závidieť. Už som síce doma, som to nejako celkom rýchlo postíhala, ale mám toľko roboty... A už sa vidím, ako budem popritom nakúkať sem a zase h... spravím :grinning:
To čo by som mala najsúrenjšie robiť teda práve veľmi nepreháňam, no... :unamused:
12. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

lenoc, no ako sa citis? nejaka zmena? :grinning: a gratulujem :dizzy_face: pozor na priezvisko! :wink:

a s tou podobou na psov, to je jasne... by ste neverili, co vsetko maju spolocne moj otec a ten nervny panovacny jazvecik! :grinning: :grinning: :grinning:
a ja budem taka pekna ako jella? kludne :sweat_smile:
12. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar a tebe sa čo nepáči, si pekná dosť aj bez podoby na jellu :slight_smile: aj keď jella je chutná "fenočka", to je fakt :grinning:

lenuš, aj ja chcem :grinning: adélku. už sme chceli párkrát kúpiť, ale vždy sme zaváhali :grinning:
12. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou je straasne zlata, uz sme jej davali aj muchu :grinning:
12. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musel kúpiť aj muchy? :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou, ok, tak nezavidim...pekne pracuj :wink:

Leni, fakt, ze masozrava? Som ani nevedela, ze to bezne predavaju. A potrebuje nejaku specialnu starostlivost? Co to jedava? Tak potom daj pozor, nech ti neodhryzne prst :grinning: Odfot ju :wink:
12. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on je rybar, takze len vytiahol z chladnicky kostne cervy a nechal ich jeden den vonku. A z nich sa nam vyliahli muchy. Ale take malicke. Tak sme jej dali muchu na tie chlpky co ma vnutri a urobila ham. Adelka nasa :grinning:
12. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, som zabudla. Kostnáče v chladničke - nočná mora mojej maminky :grinning: ja už som ich brala športovo, zvyknutá z domu :grinning: :grinning: dobrý nápad, aspoň ju prestravujete do jari :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem este raz

shaar zatial ziadna velka zmena

hodila som fotky maleho do albumu
12. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi je to tento druh http://agaudi.files.wordpress.com/2006/12/dionea.jpg
Nasa Adelka je trocha mensia ale je srandovna ked papa.
12. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, uz mam predstavu, niekde som uz taketo "zvieratko" videla :slight_smile: A musite ju krmit, alebo sa prestravuje aj sama? A aj sa polieva? Fakt ma to zaujima :wink:
12. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hlavne miluje vela svetla a v lete vela vody. Teraz v zime ju nemame velmi polievat, aby neostavala hlina mokra. A ona si dokaze ,,ulovit" musku ak prileti k nej. Najme teda v lete. A inak jej mame sem tam davat takto muchu. Ona ked travi tak sa zatvori aj na niekolko dni a potom sa znovu otvori. No sranda je to. Moj drahy je strasne cislo v tomto. On ma dokaze fakt prekvapit. Som zvedava, co prinesie nabuduce :grinning:
12. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, tak este raz srdecne gratulujem :dizzy_face: nech sa vam dari a ste stastni
..hm, tak masozrave rastlinky :wink:
12. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka - gratulujem, krasna nevesta :dizzy_face:
lenuska - kostne cervy v chladnicke poznam, ale aspon ma co Adelka papat
12. jan 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madeline mas aj ty doma rybara???
12. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus - nie, ale ocino je :slight_smile:
12. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madeline tak to skoro to iste, doverne to poznas :slight_smile:
12. jan 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hlavne si pamatam zdesenie mojej maminy, ked to prvykrat dotrepal domov a dal do chladnicky :wink: ale vedierko s hnojom sme mavali casto na balkone :slight_smile:
12. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf tak to nastastie moj nedovliekol :slight_smile: To pouzival na co?
12. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co, ste sa vsetky zlakli, co???? ale nebojte, v chladnicke boli kostaky v zavretej krabicke a igelitovom sakli :wink:

pa pa, idem ku kadrenicke
v tom mal hnojaky :grinning:
madeline :slight_smile: aj my to tak mame v chladnicke.
12. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka kráásna nevesta :dizzy_face:

blahoželám mladá pani :slight_smile:
12. jan 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hnojáky sa nikto neodvážil dotrepať :grinning:
ale tie si m. väčšinou nakopal priamo pri vode, alebo predtým v záhrade :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok