• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anča, anča :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam jasne, mali tam tako jumper a adbor - polske - trojkombinacia aj s vajickom za 280-300 evri....
Teda mali tam aj ine, ale mna oslovili len tieto 2 truhy....
Idem stiahnut fotky do albumu :slight_smile:
14. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
caute :slight_smile: hlasim vysledky cukru,su v norme :dizzy_face: ..ste mi strasne uroboli chut na pomazanku,bude na veceru..
a inac aj mrkvova je skvelaa :wink: napr.na jednohubky a na to sunka ..
14. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahojteee..no vidim, ze riesite opat vsetkoa pekne dohromady :wink:
..a najradsej mam sioux anca, anca :grinning:
14. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,cakam... a nevies ci tam mali bolder?mam ho v abume...
14. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos ja som stojcek nosila ako 23 rocna, dva roky :wink:
14. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..som chcela napisat siouxine: anca, anca..sorry trosku odveci :grinning:
14. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni :grinning:
14. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja sa len vytesujem, dnes mi prisli objednane kremiky a nejake vzorky..a konecne sa dokopem snad robit tu babovku..sa dokopavam uz od vcera :grinning: nellie uz ju ma urcite aj zjedenu, vsak nellie?
..a ja pouzivam zubnu nit, aby som nadviazala :grinning: ale pred tym som pouzivala aj medzizubne kefky-kefocky
14. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniečko, akú robievaš bábovku? Takú suchšiu - českú alebo takú "vlhšiu"? ja sa dokopávam k lekvárovým lístkovým koláčom, ale už ich asi tiež dnes spravím. A potom si dám piecť mandle. :slight_smile:
14. jan 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..taku ''vlhsiu'' nemam rada moc suche cesto, tazko sa prehlta :grinning: ...ale robim dvojfarebnu
...mnaaaam listove kolace so slivkovym lekvarom, mamina robi tzv. sadlovniky (viem znie to odstrasujuco), sama si vymiesi cesto..podla mna je ako linecke a do toho lekvar a obalit v praskovom cukre...nie je nic lepsie
..mandle som uz dlho nemala, no nemusim mat vsetko, mam kremiky :grinning:
14. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, aj ja robím dvojfarebnú a tie suché tiež nemusím. Ale ja celkovo obľubujem skôr vlhšie koláče (vanilkáče, perník...) :grinning:
odkiaľ si si objednávala?
14. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som konecne dorazila tie vanilkace, co som piekla do tatier, nakoniec boli fajne (ked tyzden postali :grinning: )
A uz nepeciem nic, musim sa krotit so sladkym, aj ked shaarka mi vravela ze cukor mam ok, a drahy chce chudnut, tak nebudem provokovat :grinning:

Pipi nevsimla som si, ale ten co mas albume je taky podobny ako tie co som fotila, ony su na jedno kopyto, len farebna kombinacia je ina.....
14. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u draheho na dedine robia sadlovniky normalne z domaceho zabijackoveho sadla :slight_smile: :slight_smile: teda tam tomu normalne ze listkove nadavaju, tiez nevidim rozdiel, je to super, take len sulanceky plnene lekvarom a v cukre obalene, presne :slight_smile: :slight_smile:
14. jan 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou..mohla by si mi do IP poslat recept na tie tvoje preslavene vanilkace, co aj vavi vychvaluje? ..kujeeeem
..objednavala som si z Clinique..raz som hodila otazku do plena, nech mi poradite s kremami, ale asi som vystihla zly cas a pokecala som len s Vavinkou o tom
..objednavala som si tieto veci:
http://www.clinique.co.uk/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CATEGORY_ID=CAT1039&PRODUCT_ID=PROD93672
a
http://www.clinique.co.uk/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CATEGORY_ID=CAT3398&PRODUCT_ID=PROD98213
..a ako darcek prisla vzorka make-up a ocny krem pre mm :grinning: sa potesi xixi
..ty by si co doporucovala??
14. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jj vavi, aj mamina take robi a ja sa za tym idem zabit..mnaaam, vzdy ked pridem domov tak ich spravi a ja mam praskovy cukor az za usami :grinning: ale je to celkom pracne, to cesto sa musi par krat nejak prekladat a musi byt urcitu dobu v chladnicke..hm a zase sme pri ''papani'' :wink:
14. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clinique je podľa mňa fajn.

Ja používam rôzne veci - napr. na oči krém zo sans soucis, na ksicht podľa ročných období krémy od keenwellu, germaine de capucciny (profesionálne kozmet.), ale aj cannaderm či nobilis tilia (čisto prírodné, bylinkové). veľmi dobrá je napríklad kyselina hyaulorónová od ainhoy.
ja mám skvelú kozmetičku, tá mi radí a musím uznať, že perfektne. od nej som sa naučila veľa vecí :wink:.

ale vyskúšala som aj sama napríklad la roche posay a biodermu, tiež sa dajú vybrať super veci. Základ je len vedieť čo na ten ktorý ksicht treba a potom sa dá zorientovať. :grinning:

recept posielam...
14. jan 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..diiik siou za rady, ja ku kozmeticke nechodim, ale asi by som mala zacat..nejak sa neviem zorientovat vo svojej pleti obcas :grinning:
..Clinique mi poradila vizazistka ked ma licila na svadbu, lebo je parfume free, ale ona tiez spominala, ze pouziva rozne znacky na tvar, oci a pery..urcite je najlepsie pokecat o tom so skusenou kozmetickou, ktorej verime
..a diiik za recepis..vyskusam ked bude prilezitost
14. jan 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš za čo :slight_smile:
14. jan 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,ja v tom vidim dost velky rozdiel,ale ja si vsimam dost detaili :wink: ale uz ked,z tviho vyberu sa mi viac pozdava ten tako..
14. jan 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi myslela skor na typ kociara - nie na detail :wink: ale sak to je jedno..... Mne sa ten tako nepaci kvoli tomu, ze tam mal chlapik len cierno-nejake kociare - ta cierna mi moc nereze.... Ale tak na e-kociky.sk ma bardejovcan milion farebnych kombinacii tako kociarov za cca rovnaku cenu, takze ak by som sa rozhodla pre tento typ, je z coho vyberat....
14. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, daj kontakt na kozmeticku. pouziva aj jemnu kozmetiku na alergicku plet? mne vzdy po kozmetike zlezie koža z brady a nosa. a vzdy mi pobedia, ze pouzili na citlivu plet veci. :angry:
14. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,ani mne cieerna nereze,aa aka farba sa ti paci?
14. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos, pošlem v ip. Len od leta ide na materskú :grinning: :dizzy_face:
je výborná, ja mám tiež dosť svojskú pleť, citlivú a skôr mastenjšiu a jemne problematickú. Ona dosť používa aj prírodné veci.
14. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem flos, to k nej moc nenachodim. tak mas 2x. mne vzdy len raz vycisti kozmeticka plet a povie, ze mi staci prist za pol roka, ze na mne nemaju co robit. ale aj ten raz co idem, tak nechcem, aby ma palil ksicht. vlastne som asi nebola aj 2 roky na kozmetike, lebo neviem, ku komu mam ist.
14. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj ja som nebola u kozmeticky uz asi rok :slight_smile:
Moja odisla tam k vam na zapad do BA a nejak sa neviem dokopat a najst si novu :slight_smile:
Ale odkedy som v tom tak sa mi pekne upravila plet - akurat - mi ostali asi 4 flaky po vyrazkach - ozaj - neviete co na to?

Pipi dala som do alba tu farbu, ktora sa mi celkom paci :slight_smile:
14. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, za kontakt na kozmeticku som podakovala sama sebe. :grinning: ze dakujem flos. :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos, ona nebude robiť asi pol roka, potom chce zase pomaly začať. Ale skús ju dovtedy. A mám tip na ďalšiu, čo k nej chodí kamoška, takže potom na pár mesiacov pôjdem k nej.

vavi, ja som to raz mala, pred pár rokmi. viem, že som mala niečo dobré, dávala som si to na noc. také tekuté sérum to bolo a obsahovalo výťažok z bielej moruše či čo. Pomohlo mi to rýchlo a dobre. Čosi sa mi marí, že to bolo zo sans soucis. skúsim nájsť...
14. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, siu, urcite zajdem, lebo uz sa aj mne nazbieralo za tu dobu na ksichte vselico.
14. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vospolok.. :grinning:

baby babovka bola genialna..nechcem aby to znelo namyslene ale fakt sa mi podarila.. taka super vlhka, piekla som ju zakrytu alobalom iba slabunko asi hodinu a dala som do nej nasekane mandle, lebo sme nemali hrozienka.. a do vacsej polky som dala kakao takze bola skoro ako keby kakaova.. ale super je.. :dizzy_face: :dizzy_face:

a pangasius sa mi tiez vydaril - dala som nan maslo, vegetu, sol a cesnak a este cibulu a papriku nakrajanu na tenke pasiky a potom na vrch vela syra a ku tomu zemiakovu kasu.. drahy sa az za usami zalizoval, ze dnes som jak Ratatouile :grinning: :grinning: :grinning:

obklady sme nakoniec ani kupovat neboli, drahy musel ist nakladat, lebo v sobotu ide na jazdu do UK...
teraz sme so segrou dopozerali prvy diel nejakeho noveho serialu Dollhouse a pri nom som si urobila manikuru.. a mam dovolenku za sebou... :rolling_eyes:
14. jan 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok