• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
joooj jak mi chyba segrin notebook... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
uz som si zapla housosa a teraz sa tu presuvam medzi pc a postelou :grinning: :grinning: s jej notebookom to bolo take jednoduche :grinning:

joooooooooj vo mne vyvolava ta zvucka z housa normalne ze orgazmicke stavy :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou tak kedze je ten isty tak to snad problem nebude
18. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, tá hudba sa im podarila :slight_smile: to sú úplne staré diely? od začiatku? No vidíš, ja som s laptopom na kolenách a aj tak mi nemá kto pustiť telku :grinning:
18. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou hej uplne prva seria je to :wink:
18. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez s notebookom a nema sa kto ist za mna vycikat :slight_smile: a uz mi taak trebaaa :sweat_smile: a trochu sa pohol karfiol smerom nadol, tak idem okostovat ten moj hovadzinkovy vytvor :grinning:
Nellie a kedy mas narodky? Treba zacat pistat ze ti ho uplne ze treba ako sol, ze priam nevyhnutnost :slight_smile:
18. jan 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ved ja uz mam taky pokutny plan :grinning:
narodky mam v maji a vtedy planujeme sa uz aj stahovat a pocitac bude v takej zadnej izbe a hadam nebudem behat po celom dome ked budem chcet ist surfit :grinning: :grinning:
takze to bude notebook uplne nevyhutnost... :grinning:

vavi tak pri cikani hned aj krakena vypusti a hned bude priestor aj na hovadzinku :grinning:
(fuj ale som nechutna.. :sweat_smile: )
18. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby ste videli, koľko som tej nátierky bachla na rohlíky :grinning: ale pri vás sa to nedá, furt musím tlačiť :grinning:
18. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, a take nieco sa ti ako pozdava, ked ma zenska vizitku a ako profesiu ma ze obchodny manazer alebo financny poradca. ja tomu moc nerozumiem, preco tam nema obchodna manazerka, alebo financna poradkyna.
inac jedna kamoska si na den svadby zmenila obcianstvo na talianske, aby nemusela mat - ova. :sunglasses:
18. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete co je na Housovi najlepsie? - vzdy kazdemu pacientovi zacnu zlyhavat uplne vsetky organy a oni musia robit uplne vsetky testy ake existuju a az ked sa niekto z housovho timu vlame do domu umierajuceho tak hned na to pridu a na druhy den choremu nic nie je, hlavne ze dovtedy mu krv a vsetko mozne vytekalo zo vsetkych organov :grinning:
18. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos, ani nehovor, to ma vytáča. aj učiteľka si nepovie, že je učiteľ... ja som mala vždy na vizitkách jasne napísané, že som ženského rodu :grinning:
18. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou tak posli aj sem
akú si robila?
floskula tak to je aj v nasej firme ze aj zeny mame pridelenu funkciu v muzskom tvare...
takze u nas je aj zena manazer marketingu, obchodny poradca atd.. :grinning:
No hlasim vycikana, zas nazrata, masko je ok, len skoda ze som nemala obyc plnotucnu horcicu, fukla som tam 2 lyzicky kremzskej a citit ju dost :confounded: mi to tam vadi... Ale hercovi chutilo, tak sa isto zje :slight_smile:
18. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: ale dobre sa na to pozerá, čo? psychológ by nám to asi vysvetlil :grinning:
18. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie, ale mne sa to zda proste divne. ked sa tolko baziruje na tom, ako sa co povie, pride mi scestne, ze zrovna toto si nikto nevsima. vsak si zena a mas pravo mat to v zeskom rode. tiez ti nepovie muz, ze si dobry kuchar, ale kucharka, alebo predavacke nepovies predavac a pod. proste ked si raz zena, mas byt manazerka marketingu. takze ked sa ti minu vizitky, vies co si mas na tych novych zmenit. :wink:
18. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam tiez funckiu v muzskom rode :grinning:
Ale mna aj tak dojimalo - som mala dvoch takych pacientov, a oni furt do telefonu ze dobry den slecna magisterka :grinning: :grinning: a ja som sa v tu ranu musela zacat rehotat :slight_smile:
Siou kokso jak slintam nad tvojou pomazankou! mam doma sardinkes, hadaj co bude zajtra na ranajky :grinning:
18. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, ale zase tiez nechapem, preco musime prechylovat v clankoch zahranicne zenske priezviska. to sa mi zda proste od veci, ze ked ma ta konkretna zena svoje meno, ma ho v dokladoch, proste sa nespochybnitelne vola priklad Sharon Stone, preco u nas musime napisat Stoneova? ved jej nasilu menime meno tak, ako sa nevola. to ako keby v inej krajine pisali o slovenke a napisali bez pripony -ova, ze ved u nich take nemaju.
18. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúj, ja sa teším! som objavila vďaka MK netový bio obchod a majú o dosť lacnejšie vajíčka ako bio z bežnej siete.
18. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi to aj mojej segre hovoria ze slecna inzinierka... a mne to pride nenormalne komicke :grinning: :grinning:
inak hej veru nechapem preco je to tak debilne zauzivane.... to je normalne ze diskriminacia :grinning:

siou ja som to uz aj vypla nejak mi usla prvotna pointa tak som nevedela o co ide... :grinning:
18. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame bio od draheho rodicov sliepok :grinning: to furt ked dotrepe domov vajicka tak smrdi cela taska, vacsinou ich svokra nestihne umyt a rovno spod sliepky nalozi :grinning:
Nellie tebe by sa asi nepacilo..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos, tak s tým ani ja nie som celkom uzrozumená, ale na druhej strane tiež nehovoríme Paris alebo London... :wink:
vavi, no vidíš to, aké dobré raňajky budeš mať? :grinning:

a inak s tým titulom, mgr a bc sú teda veľmi smiešne tituly, to je pravda. Ale ja celkovo uprednostňujem oslovenie pani/pán a priezvisko. Okrem čisto akademickej obce mi to pripadá aj tak také smiešne a prežité...
a doktorkam niekedy kolegovia hovoria ze "doktor Slobodova sa tym zaobera". :grinning:
vavi to poznam aj ja poobsierane vajcia... :grinning: :grinning: :grinning:
takze s tym som aj ja zžita.. to vzdy svokra take tiez posiela... :grinning: :grinning:

jeeeeeeeeeej hlasim, ze mi prave odpadol posledny kusok chrasty z toho podnosoveho herpesu :sunglasses:
18. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, aj mne sa zda lepsie pan a pani. poznam ale ludi, co sa predstavuju "inžinier Karas". "inzinierka Blchova". :grinning: akoze nech vies, ze s kym mas tu cest.
18. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou to isto, ale mas poloidiotov ktori si potrpia dokonca aj na bc :slight_smile:
Mne je to jedno, kym na mna nekricia hej ty, nepotrpim si, ale vacsinou taki. ktori chcu aby si ich oslovovala titulom, tak aj teba autoamticky budu inzinierovat...
A mne stale pride divne ked mi niekto povie pani :grinning:
18. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej niektori si aj u nas vo firme nenormalne potrpia na tituly... :sweat_smile:
ja ziadny nemam a vzdy sa mi rata ked ma v maily alebo v telefone otituluju na inzinierku :grinning: :grinning:
flos, presne :grinning: hneď viem... :wink:

nellie, ale šak si sa ho celkom rýchlo zbavila... čo sceš :grinning:
siou oriflame vajicko vyhojilo... ale ze rychlo sak ma "ohyzdil" 8 dni :sweat_smile:
a to ake operacie vcera, lebo vcera som mala polku fest vysusenu a polku este nie tak som to vysusene strihala noznickami, lebo keby som to potiahla zasa by to krvacalo a bola by som tam, kde som nechcela byt.. :grinning:
18. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, tak to aj mne, lebo mi väčšinou zásadne hovoria slečna :grinning:
18. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ty mi niekoho pripomínaš... :grinning: :grinning: :grinning: ale som rada, že ti vajo pomohlo :wink: No čo chceš, za týždeň a už ani nevieš, že bol. :grinning:
18. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok