• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
alebo nieco zlozene poskladala, tak ako aj nieco rozlozene poskladala, ze ano. :grinning:
23. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevadi, sa viem pobavit aj sama.
23. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale az tak dlho?? :sweat_smile: :confused:
23. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: som sa hrala s fotkami....

shaarka je naozaj veeeľmi pekný :dizzy_face: :dizzy_face: rozhodnuté... už sa vôbec nebudem trápiť návštevami obchodov.... :slight_smile:
23. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
...a mne kto pomoze?aj ja kcem kociar :astonished:
23. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka a inac mate uz zaujemcov kedze uz mas vyhliadnute nove byjvanie?
23. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč... ja doma ešte nič nemám :grinning:

tri cumlíky, tri fľaše, detský olej (s ktorým si však natieram bruch :grinning:) a mini vlnené ponožtičky, ktoré som dostala od budúcej krstnej Terinky :grinning: ináč vôôôôbec nič :confused: ouuu a ešte tri bodyčka :grinning: ktorým som neodolala v Tescu - tuším v 7tt :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, jedneho velmi velmi nadejneho mame... este nie je ruka v rukave, ale ja veeeeeeelmi dufam, ze coskoro sa tak stane :slight_smile: sice sme uz uplne vylucili moznost mojej milovanej tehlovky, malej prahy, ako sa hovori v KE, pretoze nic normalne v ponuke momentalne nie je. boli sme pozriet jeden plne rekonstruovany byt na pajorovej, ale 2 izby 65m2 (male izby a velka kuchyna + velka kupelna), co pre nas nebolo dobre. takze sme upustili od centra a skusali aj panelaky :unamused: no co uz. prezila som ja, preziju aj moje deti, ze? :grinning:

pipi, ty ked chces kociar vyssej kategorie, tak skus asi v inej teme, my sme tu take setrilky vsetky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
23. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, to znamena, ze doma nic nemas, alebo nemas nic kupene?

inak vidite, ako sme sa tu rozkecali o tehu problemoch, ked sm etu len my tri? :wink: :grinning:
23. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo som vymenovala, je všetko kúpené... a to je všetko, čo mám :grinning:

ale mám prísľub od celej rodiny na šaty, postieľku, hniezdo do postieľky, vaničku, perinky.... len nie sme schopní to poprinášať domov :grinning: takže vlastne mám, ale doma nič nemám :unamused:

jediné, čo budem musieť ešte kúpiť je kozmetika a nejaké prkotinky, ktoré nedostanem.... ale to zistím, až keď si všetko od rodiny donesiem, že čo mi treba kúpiť... že áno? :grinning:
23. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa spoliehas na rodinu?
no tak toto by som ja nemohla... radsej som si pekne poznasala vecicky domov ja sama, ako straka. :grinning: ked chce rodina pomahat, moze financne. este nam treba monitor dychu. ale kedze nie sme ani velka rodina, ani nemame v nej male deti, ani nemame prachy nazvys, nikto sa neponukol, ze by nam nieco kupil :grinning: :grinning: ale jezisko doniesol vysielacky (vyberala segra) :dizzy_face:
23. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo spolieham, lebo v rodine je kopa malých detí a všetci mi už zvestovali, čo nemám kupovať, čo mi dajú... takže zbytočne vyhodené peniaze :confused: Len vravím.... nie som schopná zorganizovať dovoz :grinning: Ale myslím, že ešte máme s Terinkou času a času :slight_smile:
23. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasneeeee :dizzy_face: vies, ja som UZ 25tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja by som aj tasku mala pobalenu, ale zatial som sa neodvazila. budem to musiet urobit v tajnosti, nech si MM nemysli, ze mi sibe :grinning: :grinning:
23. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a de je pipi? isla rychlo kupit kocik?
23. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som,hej kocik :grinning: :grinning: jedla som jogurt

ja sa na nikoho nespolieham a tasku este nebalim,nemam co do nej dat :grinning:
23. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ze sa vypyta skor,co dufam ze az tak v 9.mesiaci tak poslem mm,on je v nakupovani poslusny :grinning:
23. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon v tom :rolling_eyes: :grinning:
23. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja mam zatial len to co mam v albume,paru vecicky,nic viac,dnes si davam za ulohu najst postielku bielu,so stahovacim bokom a mozno aj so suflickom dole ale to az vecer,ked vy budete sladko chrapat :grinning:
23. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ked taku najdes, tak ti pogratulujem.
podla mojich skosenosti existuju tri typy postielok:
obycajna, stabilna (maximalne sa da polohovat lozko)
potom so stahovacim bokom
so suflikom a vyberatelnymi tyckami.

hladala som prave taku, aby mala aj stahovaci bok aj suflik a nenasla som.
ale zas suflik sa pre tie so stahovacim bokom da uplne v pohode vyrobit (dorobit) na mieru.
23. jan 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo ha ha ha,halo lo lo lo,halo ha halo lo halo halooooooooooo..cujte co co co ,cujte sa sa sa, cujte co cujte sa co sa stalo..kde kde ste ste ste ? :sunglasses:
23. jan 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj tu si :sweat_smile: jaaaaj no sak nevadi,suflatka nieje povinna :wink:
23. jan 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasneee juuj :dizzy_face: :dizzy_face: zazrak..
23. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej :slight_smile: ale to srdiecko!! :grinning:

som pozerala teraz na YT pohyby bruska, uuuuplne ako votrelec! :grinning:
a este som pozrela, ze co ma caka, ked mi moj syndrom (dalsi do zbierky) neprejde ani po porode... :confounded:
http://www.youtube.com/watch?v=C02Nyowvaw8&NR=1
23. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... co nove? som kukala ze shaari uz ma kocik moooooooooc pekny zeleny sa mi velmi paci :wink:
23. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, ja uz som sa dnes vypisala dost, ze co mam nove :grinning:
radsej ty napis, ze co a ako. dockala si sa vcera muzika? hadam hej :wink: :sweat_smile:
23. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej no potom som uz nepisala sorry :sweat_smile: ...
noooo nemam nic nove asi.. jaaaaaaaaaj hej pridu my moje 2 naj kamosky 27.2 do 4.3 tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim to budu super nakupy :grinning:
23. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej, no obcas to je super, ked naj kamosky - prijemne rozptylenie :dizzy_face: a nakupy... joooooj brala by som :grinning:
23. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok