• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaarka,ja ti pomozem teraz je cca 14.20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi zda,ze uz to iide rychlejsie
26. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz ano,ale co z toho ked som tu sama :grinning:
26. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
velky brat ta vidi
26. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caw shaar, tak si vybavila co si dnes mala na programe?

ja chcem po robote zaskocit do dm, bo mi uz uplne doslo cistiace mlieko tak urobim nalet:slight_smile:) miniem vcera tazko zarobene grosiky :grinning:
26. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, len vas chcem pozdravit, lebo som sa tak napraskala, ze ani pri PC nedokazem sediet :grinning: ..uf, asi ma roztrhne :grinning:
26. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je tusim mrtve more... :grinning: ...mne uz aj vytravilo a tu sa nic nedeje :confused: ??? hm hm hm
26. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achojte, aky ste mali den? Citam ze kon zas blbol, tak som asi ani o vela neprisla :sweat_smile:
Dvojicky boli dnes super, uz tlacia do hlavy tie popucene zeleniny, vyzera to dost nechutne :grinning: :grinning:
A zbehla som este do Tesca, kedze dnes koncila akcia na plienky, a predstavte si, este mali take ake som chcela! Taaak som sa tesilaaa :slight_smile:
26. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:

tak prvy den mam za sebou... baby poviem vam to ake krute cely den sem ani nekliknut :grinning:
ale aspon mam krasne upratane policky a porobene nove sanony na tento rok...
zajtra ma caka zakladanie zmluv co sa mi na okne kopia od minuleho aprila :sweat_smile:
26. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nellie, co sa stalo?
mas "kono zaracha" ???

siou, anax, krasne narodky! dodatocne, ja viem, ale nedostala som sa sem skor, ale o to viac som na vas myslela.
u nas sa zacali v praci "miesat karty", tak drzim hubu a krok a poslucham...
26. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobul idu nam menit server vo firme tak tento tyzden nejaky ujko sonduje vytazenost servera, tak mi dal kolega - kamos echo ze nech sa krotim... :grinning: ale to len tento tyzden...
26. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, uz chapem...
tak sa drz moja. ja sa drzim samovolou :wink:

drahy je prec, cakam spravy, co je dnes v telke? ani neviem pri com zaspim, som v jednom kole :frowning2:
26. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

chrobi, ďakujem ti veľmi pekne :dizzy_face: tak u vás v práci vietor? :unamused: tak ti držím palce, nech to rýchlo prehrmí... aj doma máš fofry? a čo zubár?

ja som až teraz nakukla, čo je v telke, tak na čt2 je NIekto to rád horúce :grinning: stará dobrá klasika... :grinning: :grinning: Ale asi si skôr pozrieme Californication an hbo alebo budem čítať :slight_smile:
26. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj drahy prave odisiel do nemecka takze do stvrtka som zasa sama.. :unamused:
zostalo mi chladno ked som sa napchavala zmrzlinou tak sa teraz tlacim horcou prave dovarenou brokolicovou polievkou :sunglasses:
inak schudla som 2 kg - nechapem ale ako :grinning: :grinning: :grinning:

v telke neni ani prd.. ja si pustim nejaky film - mam zasobu nastahovanu :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, už je zase fuč? :fearful: to sa doma veľmi neohrial... ale aspoň si to ohrievanie včera urýchlila :grinning: :grinning: (radiátor :grinning: :grinning: ).
26. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ahoj siou.. :wink:
26. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siou, dakujem za tip. pred dvoma tyzdnami som si tam pozrela ranajky u tifanyho...
a teraz si dam toto veru, dobre sa bude spat... :wink:

nooo, zubarka ma dnes vytrapila. mam zapaleny nerv. ja som si ako decko odzila na stomatologii muky, tak mam stale z toho strasne stavy, ist tam. neotvorim ani pusu, kym v ruke nedrzi injekciu na umrtvenie. takze dnes som mala pol dna umrtvenu polku tvare, slintala som a nevedela som poriadne komunikovat. ludia si v telefone mysleli, ze som opita :grinning:
no a o dva tyzdne idem na definitivu... dnes len vrtanica, hojiva vlozka a cakame, ci sa nerv umudri...

kokso, aj ja by som uz mala zacat citat... tolko kniziek som dostala od jeziska...
a mozno sa dnes do toho pustim... will see...

co varite baby?
my mame este couscous a sojove sote...
26. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ale prd makovy... :unamused:
bol taky unaveny ze sa osprsil, najedol a lahol mrtvy.. slubil mi ze dnes pre istotu zaplodime (som 12DC dokelu :rolling_eyes: a uz 3 dni ani pich ) ale dnes to zasa nevyslo.. no co uz sak hadam vajko nepraskne do stvrtka.. :grinning:

veru nahanaju ho riadne... :unamused:

chrobul este ze tu samovolu mame.. :wink: :slight_smile:
26. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi.... joooj tie zuby nezavidim.. :unamused: ja mam tiez traumu zo zubarov, ked som bola mala som dohryzla sestricku - doteraz sa mi smeje, lebo je to svokrova sestra, takze sme dokonca rodina :grinning:

aj ja mam riadnu zasobu kniziek ale neviem sa dokopat do citania.. vzdy v posteli prelistujem nejaku tu emmu a evu a idem spat...
26. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale nellie, to sa mohol obetovat a vyliezt na teba :grinning:
ale chapem. a nezabudaj, ze vsetko sa pre nieco deje...

hej, my si tak nejak same vystacime :grinning:
26. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, musíš naň pôsobiť a presvedčiť ho, aby vydržalo do štvrtka :grinning:
26. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobul ano ano aj ja mam take kredo :wink:

siou ja uz ho nejak ukecam :grinning: :grinning: :grinning: a sak ja ovulujem vacsinou az 17DC to len minule som na 14-ty...
a rano sa mi este aj teplomer pokazil sviniak jeden... :angry: :angry: akurat ho testujem pod pazuchou.. rano som merala klasicky BT a kuknem a ze 42 reku to co.. zeby mi az tak vydavačka varila? :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob, tak to si si teda poriadne užila :confounded:

ale dala som ti veselý tip, čoo? :grinning: Keby som to nevidela 150-krát, neváham :grinning:

No ale poteším vás dievčatá, ja budem čítať prudko odborné veci, nič pre radosť. Dostala som síce odborné knihy aj pre radosť, ale tie sa mi veľmi nehodia do diplomky, takže ich odkladám. Žiaľ, asi až do leta, po štátniciach... :unamused:
26. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz pohoda 36,5.. nechapem co som to rano jak merala... takez ortuak funguje :grinning:
26. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellieee, ja z teba odpadnem... :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ty nasa vecna studentka.. :wink: :grinning:
no, ja budem, už vidím :grinning: :grinning:
takez ortuak = takze ortutak :grinning: :grinning:
pisem jak po porazke keby som bola :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez mala nejake odborne veci precitat, pomaham kamoske s jednou pracou...
ale strasne sa mi nechce.
akurat sa mi ohlasila kamoska, pride tak do 15 minut, tesim sa na nu. ma zle obdobie a chceme pokvakat...
od toho su kamosi, nie?

inak, ten moj chlap ma asi fakt miluje, nasla som si v chladnicke moju naj naj zakusok z cukrosky...
mi nepovedal, ze mi ho zadovazil dneska...
jaaaaajjjj, ako dobre mi padol :wink:

(ked do pekla, tak na sladkom koni :grinning: )
to nič, aj ja vynechávam zvratné zámená :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok