• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jeeeeeezis vavus zlozite to je.... no v skratke... tento cyklus teda nemeriam... ale dnes som odmerala ze co sa deje... a skoro som odpadla.... teplota na 29dc ze 37???? kukni do albumu tam mam grafy a na 29dc som vyssiu ako 36.8 nikdy nemala... tak som testla ale len tym lacnym testom 2 za £1 a nic :angry: no v podbrusku ma stale tak obcas pichne uz asi 4den...a prsia ma tiez hrozne bolia... tak uz by som cakal mrchu podla testov ale ta teplota ma zaskocila... ako viem ze moze klesnut aj az cez mrchu ale mne vzdy klesla uz 2-3dni pred taaaaaaaaaaaaaaaaak nevieeeeeeeeeeeeeeeeem
27. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nebola som v Sherwoode este, ale mm bol..spominal, ze to od toho filmoveho velmi daleko xixi vraj par stromov, nie poriadny les :grinning: ale urcite sa tam chcem ist pozriet, z okolia sme boli len v Nottinghame a v Skegness
..a neprerabaju na SK Konikovi nieco?
..u Nellie v pracui skumaju vytazenost servera...tak ho zbytocne nevytazuje :grinning: ale preco sa neozyva z domu je zahadou :fearful:
27. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, dnes som nerobila. Ráno som si na nete vybavovala veci, poštu... Potom sme boli hodinku s peskom v lese, potom som varila, obedovala popritom písala sem.
No a potom knižnica, škola, prevzatie karty od gyndoša, obchod a sono. Takže teraz pri vás večeriam a ešte musím vyplniť daňové priznanie. Takže dnes nič :grinning:
27. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, skôr som mala na mysli, že by okrem vyťaženosti servera mohli radšej častejšie skpmať, čo dávajú do syrov :confused: :grinning:
27. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo tak neviem kde presne tvoj mm bol ale stromov je tam dost :confused: jasne ze to nie su ako nase lesy lebo su cisto listnate(obcas nejaka borovica sa sice najde) .... ale my chodime aj mimo toho parku (do parku sa musi platit :grinning: ) a tam je stromoooooooooooov ze az :grinning:
27. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, čo to, čo to? :confused: :grinning: :grinning: :dizzy_face: držím palce! :wink:
27. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou no to mi je zaahadaaa....
Zajtra isto pomerias, co? :wink: teda ja by som urcite....

Siou tak to si mala celkom perny den..... Juj mne tiez treba vyplnit danove, to bude porod.. Som minuly rok hercovi predavala pozemok - aby on mohol vziat uver + teraz ta PN + prenajom mojho bytu, kokso sa inak zapotim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki siou... ale ja uz cakam tych maliarov skor.... to musela byt nejaka blba nahoda s tou teplotou...podla mna uz su farby nakupene a zacinaju sa stavat pred pivnicou :grinning:
27. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, aj ja to neznášam... ja robím akurát za auto. ale nevadilo by mi vypĺňať, keby som platiť nemusela :grinning: .

perný deň? čo si, normálka :grinning:
27. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze zajtra zmeriam :grinning: :grinning: :grinning:
jaj stym danovym vam nezavidim i ked som to asi nikdy nerobila viem si predstavit :grinning:
27. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uz aj vypisujete ci co? :grinning:
27. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :grinning: som veľmi zvedavá, koľko ráno nameriaš :dizzy_face:

inak, aby ste vy Angličanky boli v obraze, nellina robotka vyprodukovala syry s listeriou a tak ich sťahujú z predaja :grinning:
27. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dzou to ani ja neviem kde presne bol :grinning: len tato infoska sa ku mne dostala xixi
..hm, ta tvoja teplotka je zahadna spolu s neg tehotenskym testom :wink: no nechame sa prekvapit, budem drzat prstiky na rano
..danove som nastastie nemusela nikdy vyplnat...ale zo skusenosti z SK tlacivami predpokladam, ze to musi byt ''zabava'' na nezaplatenie :grinning: good luck dievcata
27. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, ja už mám takú prax, že ma to už iba otravuje :grinning: no a prihlášky a odhlášky do soc poist ma aj začínajú baviť. V pondelok som bola aj na dú aj v soc poist, zajtra znova. no kedy ja mám písať tú diplomku? :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahaaa, este, ze si to objasnila nam neznalym Siou :wink:
..ale Nellie je v tom urcite nevinne :grinning: xixi
27. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie sa chystala zakladať nové šanóny, ona nesyrila, to je jasné :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaa uz ja ja chnapem ze co to nellie porobila :grinning:
no ja som zvedava... teraz kukam na ff grafi kolko kopec bab ma neg. tehu tes aj na 14-15dpo a potom na 16 a dalej uz poz.... nie ze by som si robila nejake nadeje ........... ale robim si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nic na chvilu padam... uz nas je 19.00 mm stale v posteli a dnes ide na nocnu tak aspon nech ma 2 hodky na zitie :grinning: tak ho idem zobudit :wink: ale budem vas kukat a ked vypadne a este tu niekto bude tak priiiiiiiiiiiiiiidem :grinning:
27. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..joooj, ja som neznasala prihlasky a odhlasky zo Soc. poistovne, to bolo ako za trest..este predtym ako mala firma na to program hehe
..Nellie taka zodpovena osobka, ona len zaklada sanony a utiera si policky :grinning:
..no Siou, nemas veru casu na diplomku, velmi dobre si spominam, ze aj ja som radsej robila kadeco ine le nie ucit sa a pisat pracu...ale to asi kazdy :wink:
27. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, tak si ho ešte uži :grinning: a nádeje si rob, myslím, že asi aj máš prečo :grinning: :dizzy_face:

slni, veď to! ale je fakt, že u mňa je január veľmi hektický, okrem toho som prerušila živnosť, takže vybavovačiek mám trojnásobne ako iné roky. Do toho lekári (mením gyndošku), nečakané vzniknuté udalosti, nenudím sa...
Ale čas sa mi kráti, čoskoro musím väčšinu odovzdať, takže potom zase pôjde úplne všetko bokom a budem sa vyžívať v písaní. Už sa poznám :grinning:
27. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe, som zistila ze nemam olej uz obycajny, takze momentalne vyprazam cecky na olivovom oleji, panenskom, za ktoreho 2 deci som dala asi 120 Sk a natieram si nim brucho :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi dobreeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
siou no uvidime sak zajtra budemezase o nieco mudrejsie :wink:
27. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, drahé rezne :grinning: Ale ja bežne robím na olivovom, takmer všetko. Len teda ma vyjde lacnejšie, väčšinou... :grinning:
27. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..pekne Vavi...takze virgin olej :grinning: aj mne sa tak raz zadarilo a restovala som maso tak..no ten zapach nic moc
..ale Siou, ved pod pozitivnym tresom padaju tie najlepsie vykony :wink: vsetci vieme, ze to zodpovedne zvladnes
27. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj som sa odmlčala boli sme nakupovat..
Flam je to na riedenie krvi tie injekcie a vavy - no síce nerada ale vitám v klube.. a ty ich tiež picháš?
27. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, tá vôňa to je sila zvyku. Inak, neviem, či poznáte, ale dá sa kúpiť aj panenský slnečnicový olej (1 l stojí 2 eurá). Je veľmi slušný, churí výraznejšie ako tie repkové a slnečnicové bežné oleje, ale je fajn... :slight_smile:
27. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja len kvoli tomu, ze by sa na panenskom olivovom oleji nemalo vraj vyprazat :wink: ale rada ho pridavam na cestoviny, alebo ked zapekam rybu
..nezavidim pichanie, neviem ci by som sa odhodlala, ale kvoli dietatu asi vsetko..hlavne, ze zistili pricinu a da sa s tym nieco robit :slight_smile:
27. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monik jo jo, picham..... uz je to rok...... Neboj, zvyknes si :wink:

Siou no ja tiez pouzivam olivovy, ale na vyprazanie isto nie, to mi je luto... Taaak ale asponze chutili......
Som hercovi spravila akoze oblozenu kuraciu bagetku - s ladovym salatom, Nivou, maslom, horcicou a rezne do nej som napucila, no a ako sa on napucil :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer tety bety :slight_smile: ide rychlo prelistovat aby som bola v obraze..a dnes som sa rozhodla,ze sa nedozviete co som mala a budem mat na veceru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom vyprážaní viem, no ale keď sa to nerobí často... Ja skoro vôbec nevyprážam a keď už, tak dám ten panenský slnečnicový. Alebo vraj je na vyprážanie výborný olej palmový (carotino), je veľmi stály, takže sa tam nedejú reakcie ako v olivovom (vavi, ty si chemička, čo? :grinning: ).
Ja som s olivovým už robila aj bábovku :grinning:
27. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vav - už rok?? prečoo toľkoo??? to aj ja toľko budem musieť?? božee??
a volí to? ja si neviem predstaviť ako to do toho brušiska mám pichnut... :sweat_smile:
27. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok