• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
slniecko,akurat hovorim mm,co si piseme a on ze aj tebe pride ostrihat nechty ked kces :grinning: :grinning:
a vave,mm sa zlosti,ze si sama lakujes nechty,mas davat pozor :grinning:
aa kurz?..staci 5 rokov snazenia a neuspechu,ale vy to neskusajte :sweat_smile:
30. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..kurz s nazvom: Ako si ''zotrocit'' manzela :grinning: :grinning: :grinning:
Pipi samozrejme, ze len zartujem a v tichosti zavidim ako sa o teba pekne stara :wink:
30. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jeeej, no zlaty je, ale by musel daleko cestovat :wink: srdecne ho zdravim
..tak veru, tak dlho sa mi skusat nechce....verim, ze sa podari skor :dizzy_face:
30. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma nenapadlo,ze to by musel az letiet..keby ze je to v ramci SK,nema problema :grinning:

a uz varis?
30. jan 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Pipi, uz varim...a notebook mam v kuchyni hehe
30. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni, nech sa nezlosti, ja som to tak vymyslela ze som bola akokeby jednou nohou v tureckom sede, a tak zboku som lakovala :grinning: :grinning: a ja ked moju zatlacim, tak mi to hned da nalezite vediet, taku supu od nej dostanem ze az :slight_smile: aj teraz ma okopava :sweat_smile:
No, natacky mam na hlave, joj ja budem ale krasna dnes :grinning:
30. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,ja som nemala natacky na hlave asi 5 rokov,mas vzdy take dlhe vlasy ako na foto?rovne ich nenosis?
30. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi hej take dlhe mam...
Ono tie vlasy nezostanu kucerave, skor kvoli objemu davam, na velke natacky, su len trosinku zvlnene a vyzeraju ze ich je viac :grinning:
Ked nemam natacky tak ich mam uplne rovne, ako slama vyzeraju :unamused: Vacsinou si tak raz do tyzdna fuknem natacky....
30. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,taku fintu som neskusala :wink:
aka stara je ta tvoja foto..?

..som dala foto vcerajsi nakup a inac si spominala ze si bola v drobcekovi,tak aj ja som tam vcera zasla a kupila som tam ortopedicke gate,plienkovu obrazkovu osusku,obrazkove plienky :slight_smile:

baby,ktore citate a neviete sa pridat k teme,vymyslite nejaku inuuu :grinning:
30. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, už aj ty máš sklenú guľu? :grinning:
30. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: vitaj a kde si nechala novu temu? :grinning: ...nie ja pouzivam na vestenie manzeloveee.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, žiadnu nemám, pokojne sa bavte. Ja som len nedolala tvojej narážke :grinning:

Tak to máš trošku zahmlenejšie videnie, ehm... :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :sunglasses: :grinning:

vavi ty sa dneska riadne trndoliš :wink: ale treba treba.. :slight_smile:
ja mam cerstvo zafarbene vlasy - nadherne mi chytila farba.. mam ze zlato hneda a fakt je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teraz popijam cerstvo odstavenu stavu z ovocia (zasa som si od segry vypocula ze naco mi ho kupila ked aj tak ho nevytiahnem a odstavuje iba ona ked dojde domov :grinning: :grinning: - nevie pochopit ze ma to nebavi umyvat potom :grinning: ) a listujem si katalog Mary Kay - som sa asi namotala na tuto kozmetiku a idem si objednat odtial celu sadu.. :sunglasses: drahemu som taktne zaokruhlila vyslednu sumu :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja len napisem, ze v KE je dnes najkrajsi zimny den! nasnezilo a je -1, co je sice vela, ale dnesny den mi to nepokazilo :dizzy_face: cauteeeeeeee
30. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,mary kay mam velmi rada,takze ti to schvalujem :dizzy_face: co vsetko si objednavas??
shaarka,tak tak,-1 je super,aspon sa sniezik neroztopi :dizzy_face:
30. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..baby, hlasim, ze paradajkova omacka mi vysla perfektne :sunglasses: prepacte, ze sa chvalim, ale musela som :grinning:
..este teraz sa zalizujeme xixi
..a vidim, ze tu je nejak mrtvo
30. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko,no vidis supis pupis :slight_smile:
30. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste to tu pekne flakli..

vavenku asi zamkli v kike ked sa neprisla pochvalit ze co nakupila a shaarka sa asi sankuje,kedze je vonku kraaasne :dizzy_face:
nelie sa len prisla pochvalit a slniecko asi musi vela oddychovat,kedze sa dneska pri omacke nadrela :grinning:
sioux urcite kuka do gule a zajtra mi povie ci som mala pravdu :sunglasses:
a este nieco omne,mam kyseliny od vcera,fuj,som vcera dala banan so slahackou a hned za tym tuniak a od vtedy mi je blbo,pochopitelne :sweat_smile: ..fuj
31. jan 2010 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

Pipi no bola som trochu sklamana z tej Kiky, ale zaclonky som kupila, sice neboli az take pekne farby ako na letaku, ale tak co uz :slight_smile: mali aj krasne zaclonky farebne s Disney tematikou, ale tak aj "krasne" ceny boli na cenovkach, tak som si povedala ze nemusim mat vsetko....
A vecer sme boli na pizzu a zahrat karty, joj neslo mi vcera, som prehrala aj gate !! No co uz, zjavne mam stastie v laske :grinning: :grinning:
Inak do utorka je podla lunarneho kalendara najvhodnejsie robit nieco s vlasmi, takze dufam ze zajtra ma mamka podstrihne a aj si asi uz nafarbim....
Nellie to preto ti tak pekne chytila farba, ze si si vybrala vhodny cas :grinning:
31. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bry den :dizzy_face:
no tak kosice sa pochlapili, naposledy u nas nasnezilo po kolena (presnejsie pod moje jablcka) asi pred 10 rokmi :slight_smile: jella je uuuplne vadna, teda v dobrom, je hotova zo snehu, je to lavinovy pes :grinning: vsade zaveje, minimum ludi v meste, a povacsine nasrate tvare, ze tolko napadalo :frowning2: sme si mysleli, ze od polisov budeme mat pokoj, ved sa na hlavnu autami ani nedostanu, ale nieeee... oni musia kruzit a kruzit a kontrolovat, ci dobre pada sneh, ci nie sikmo :angry: a pes volne pusteny nesmie byt :frowning2: tak sme to nejak zakamuflovali, ved by bola skoda take krasne pocasie nevyuzit... :sweat_smile: a autom sme sa nikam neodvazili.

vavi, gratulujem ku dobremu nakupu :slight_smile: zavidim, ale ja sa musim krotit, resp. som si zakazala. kupovat sa bude az ked budeme prestahovani :wink:

banan, slahacka, tuniak? :cry: au! :grinning:
31. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari no ja som len zaregistrovala akciu na zaclony/zavesy, tak sme boli pozriet.. Uz som jednu nainstalovala ako baldachyn a vyzera to hodne dobre :slight_smile:
Aj ja som uz skoncila s nakupami, sak musim nieco nechat aj nech rodina moze nakupit, nie? :grinning:
Kedy mas zajtra poradnu? Myslim ze neskor ako ja, ale v kazdom pripade Ta cakam na kafe :wink:
31. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: napisem ti na skype, ze jak zajtra
31. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahojteeee :slight_smile:
..my sme si vcera spravili pekny vecer s cervenym vinkom :wink: a holt nebolo casu nazvys xixi
..vidim, ze Vavi nakupila...a mastila certove obrazky :grinning:
..Pipi, uz si vstala? Shaarka...si zacala svoju temu zanedbavat :fearful:
31. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caftee :slight_smile: ano uz som vstala pred dvoma hodinkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kcela som sa ist prejst troska na vzduch,ale ma to preslo,ked som videla mm ako sa brodi snehom :sweat_smile: s autom sa z tejto ulice nedostal,tak dosiel spat,preobliekol sa do lyziarskej bundy,rupsacik na chrbat a ides :grinning:.. tak som ho este nikdy nevidela :sweat_smile:
..dnes budu holubky,samozrejme ze ja som nevarila,manzel sa musi prebrodit aj ku svokre a donesie nam obed domov :slight_smile:
vinko by som si dala,mnam,ale dala som si cierny princ,to iny humus je vo vnutri,sori ked to ma niekdo rad :sweat_smile:
31. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka aa kedy budu vavenkine fotky? :sunglasses:
vavi,hlavne ze to dopadlo dobre a si spokojnaa :slight_smile:
31. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavenka ma uz prvu polovicu hotovu, ale asi sa jej nepacia... :sweat_smile: druhu polovicu mozno dnes, zajtra, neviem.

zanedbavam nielen temu, ale aj ine veci :grinning:
31. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,spytam sa jej :sweat_smile: ..vavenka sa ti fotky nepacia ci co ??????? :grinning:

shaarka,naco je dobry spaci vak?
31. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa pouziva sa od narodenia?
31. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi spaci vak sa pouziva na spanie, aby sa babo neodkopalo,.... Od narodenia - to neviem, ale vacsinou su babatka v perinkach, zavinovackach, takze spaci vak az potom ked uz spia bez toho, tak hlavne aby sa neodkopali :wink: ale samozrejme nieje to povinna vybava :wink:

Co sa tyka fotiek - ta prva polovica je dost nahata, takze asi budem publikovat az druhu polovicu, kde som aspon ako tak oblecena :sweat_smile: :sweat_smile: A samozrejme sa mi pacia :slight_smile:
31. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, spaci vak je podla mna vyborna vec, ked som robila au-pair, deti o ktore sa starala ichh mali
..dietatko sa ti v noci neodkope a ani si paplon nevytiahne na tvar..mas istotu, ze je celu noc v teple..max odporucujem :wink:
..Shaarka a Vavi....ukazte fotose...som zvedavec :sweat_smile:
31. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok