• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja som si tiež všimla spodnú peru :grinning: fíha :grinning: :grinning: :grinning:

slni, jak nežije na zemi? :grinning: To že je v bruchu neznamená, že je v inej galaxii :grinning: :grinning: Ponzám síce teóriu o bábätkách hompáľajúcich nožičkami z obláčikov, ale to sú ešte tie nesplodené :grinning: tie naše...
9. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos, nel, ty musíš vždy niečo zavaliť :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ale este nekraca po zemi, to za neho robi mama :wink: maly mimozemstan :sunglasses:
9. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trocha divné, ale ja mám podobný humor, tak chápem :grinning:
9. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ticho.. :sweat_smile:
9. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som tú maternicu :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vieeeeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ked zabijem sa?? to ja vzdy ked vidim nadherne babetko tak ma rozboli :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to spojenie je desivo vtipné :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe, zaujimave Nell , ze maternica ta rozbolela :grinning: pisti aj ona od radosti :wink:

Ale maly je fakt krasny, len rozmyslam ze na koho sa podoba, nejak tam nevidim ani Shaarku ani Shaarkinho chlopa :grinning:
9. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, tie pery aj mne vŕtajú v hlave :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav - isto cely poštaaaaaaar :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar no ako je to teda :slight_smile:)))) juuuj to Teo bol na zurke chatovej splodeny, co? hehehehehehheheheheeeeeeeeee :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aháá, teda, teda... shaar manžel si to nevšimol? :grinning:
9. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ozaj ved anooo... ktovie s kym sa shaar zamkla do tej izby v domneni, ze to je Shaarko :grinning: :grinning:
alkohol je svina.. hold.. ja to davno hovorim :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nie, Shaarkin mangel ma velke pery, ale nejak celkovo tvaricka mi pride ze sa nepodoba ani na jedneho :slight_smile:
9. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar maly je uplne na zjedenie :dizzy_face:

tak som prave s manzelom supla antibiotika vecerne, jeho vyprevadim do postele a ja si este kuknem serialy a potom sa mozem ist zas prevalovat do postele :sweat_smile:
9. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: je fakt nadherny.. uz sa tesim na origos verziu vasich detureniec po narodeni :wink:
9. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, nevyrábaj si abstinenčné aliby :grinning:

vav, hmmm, tak s perami neobstojím... :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej to je ake mile, ze s mangelom sme si supli vecerne atb :grinning: :grinning: kokos to uz jaka romantika :grinning: som si vas predstavila jak si s laskou podavate pohar vody na zapitie :grinning:
(pardon :sweat_smile: )
9. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked toto kolo tehuliek porodi, my snazilky zacneme tehulkovat...ktora sa prida k novemu "mottu" ? :dizzy_face: :dizzy_face:

ja :grinning:
9. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodaj by, anax :grinning:
9. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav len sa zabavaj :grinning: :grinning: este budeme skoro dva tyzdne takto romantikus vecer :grinning: :grinning: co uz ked uz musime, ale tak snad sa nam to potom vyplati konecne :grinning:
9. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ja vam mile rada prenecham miesto pre tehulovanie, kludne sa uz teraz mozte pridat, voobec sa nepohnevam :grinning:
9. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja siou tomu verim, proste dobereme antibiotika, pockame na novy cyklus a budeme tvrdo makat kym nebude pozitivny vysledok :wink:
9. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby! :grinning: skype - kamoska, svagrina a segra, - tie mi dali dost zabrat. este veci okolo bytu (dnes boli vyplatene peniaze), treba zohnat veci na malovanie, dohodnut co ako kedy a odkial vezmeme prachy na preklenovacie obdobie, ked budeme musiet platit dva najmy... no a este zopar drobnosti, co musim s MM vyriesit teraz, lebo v posteli ma uz nepocuva :grinning:

a na koho sa podoba nas syn? :grinning: tak myslim, ze na nikoho, lebo ani jeden z nas nema nejake straaasne vyrazne crty, a uz vobec nie take, ktore by sa dali rozoznat uz v prenatalnom obdobi :grinning: a za to, ze MM je otcom, rucim, hoci aj vlastnym krkom :grinning: :grinning: :grinning: na chate bolo vselico, ale cestne priznavam, ze konecne som si mohla v tom opojeni zurovacom beztrestne zavolat na izbu chlapa a neboli z toho reci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nejak nam to tu viazne :wink:
9. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okupkana,napapkana,vykakanaa :grinning: je tu este niekto?idem citat..
9. feb 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi dnes tu bolo akcne, mas co robit :wink: ja som este tu, ale uz len tak jednym okom :wink:
Jooj jak ti fajne, ja som okupana, ale nevykakana, zas sa to nejak potrtkalo s tymi mojimi crevami :rolling_eyes:
9. feb 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,pytaj si duphalac od gyndosky,je to gel co sa moze pit aj cez tehu aj ked kojis,ziadne vedlajsie ucinky...zazrak to je ti hovorim,ani jedna zapcha,dva krat denne v pohode idem :dizzy_face:
9. feb 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi dik za radu :wink: no ono uz som to mala akotak v pohode, len teraz posledny tyzden sa to nejak domrvilo, este dam crevu sancu na napravu, ak by to neslo, tak na najblizsej poradni si popytam :wink:
9. feb 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok