• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
De ste? To tu uz dnes nikto nic negarantuje? :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vavus ja som tu teraz na chvilu ... som nieco citala o pohotovosti... co sa deje?
16. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou aaale, dajak mi dnes haproval tlak, som mala zazitok, mi prislo zle v buse :sweat_smile: a potom ked som sa nejak dostala domov tak ma zacalo boliet tak menzesovo podbrusko a neprestavalo, tak som pre istotu zbehla, nech som kludna.......
A ty sa ako mas? Si teraz v cakacej faze, co? Dufam ze ste to cez vikend riadne roztocili :wink:
16. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou bejbe :slight_smile:

vave,no uzasny den,len co je pravda,ale hlavne ze ste ok a mala vandicka nejak zacala vela papkat :slight_smile: :wink:
merali ti aj prietoky?
mna sa vzdy hematologicka pyta na kontrole ci ma neboli na ms,tak neviem ci to ma nieco spolocne s krvov,preco sa to pyta...

tak mi sme dnes kupili tu postielku :slight_smile: aa zavolala som segru nech urobime pecene pirohy plnene zemiakovou kasou,takze sme v kuchyni stravili viac ako styri hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..asi prasknem :sweat_smile:

dobre rano :sunglasses:
17. feb 2010 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi tak tak, hlavne ze je Vandusa ok :slight_smile:

Joooj pirohy - a mne uz asi od piatej taak skvrka v bruchu a neviem co mam jest....

Inak ako som sa rehotala z herca, ze nadchuje a zdochyna, tak ho to pekne preslo a hadajte v akom stave som sa zobudila ja dnes rano :rolling_eyes: bolave hrdlo, plny nos, a uz asi 700x som kychla... Takze som striekla Bioparox a cajikujem a medikujem, kedze Coldrext baars by som nemala.... Ale mam tu teraflu, tak kebyze sa to zhorsi, tak si nasadim...... Tento tyzden nezacal nejak slavne, vybavovacky asi este odlozim :sweat_smile: a tym padom tu budem oxidovat cely den...
17. feb 2010 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :slight_smile:

vavi ja som sa zobudila podobne ako ty... :unamused: totalne plny nos a citim ze mam zahlienene hrdlo, ale zatial ma neboli, tak uvidim ako sa to vyvinie... :sweat_smile:
pre istotu som si teraz zaliala caj proti nachladnutiu.... :grinning:
17. feb 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Nellie, vies, co sa mi prave luhuje v salocke? Caj proti nachladnutiu! :grinning:
Som relativne O.K. len kycham, ale po januarovom maratone s chorobami nechcem nic riskovat.
Kocky pekne vitaminiky, cajicky, lezkat!!!
17. feb 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli... teraz si to nevysvetluj zle, ale ta tvoja choroba ma tesi... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
ja mam totiz teoriu (par pripadov z praxe mi ju potvrdilo) ze ked je zena po ovulacii chora tak vacsinou to skonci tehotenstvom.. a ja si to vysvetlujem tak, ze v ine mesiace sa moc telo sustredi na to ze sa mu tam chysta oplodnit vajko a ono mu to nedovoli, ALE ked je nejaka choroba tak vtedy sa prestane sustredit na vajko a supito presto odrazu je tehula.. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
17. feb 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:

nellie - bodaj by si mala pravdu s tvojou teoriou, mna od vcera vecera boli hrdlo a kýcham ako keby mi za to platili :angry:
17. feb 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co sme tu vsetky ake "postihnute" :grinning: :grinning:
čo sme sa poopluvali cez monitor?? :grinning:
17. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, ale ja nie som chora...len sem tam kychnem. Ale asi sa idem nechat nakazit :grinning:
17. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

baby PNkárky... kedy vám prišla úplne prvá PN zo sociálky? Ja ešte stále nemám ani cent za január :angry: :rolling_eyes:
17. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chorobky :slight_smile:
Flam pokial viem, zo socialky posielaju peniaze okolo 18.-19.teho dna za predchadzajuci mesiac. Cize zajtra, pozajtra by ti mohlo nieco prist.
17. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte... :slight_smile:
17. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flyangel

ahoj
17. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska ďakujem :dizzy_face: dúfam, že sa dočkám :grinning: ak nie, urobím tam bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
17. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - ahoj
17. feb 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam nemas za co. Alebo kludne zavolaj do Socialnej a opytaj sa kedy ti to vyplatia. Aspon sa im pripomenies :grinning:
17. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahojte,
prisla som vas pozdravit..poobede k nam pride svagrina :slight_smile: a mam jedno stretnutie..tak sa tu neukazem
no vidim, ze sa tu nejak rozmohlo kychanie a soplenie...tak prajem skore uzdravenie
..Vavi, z Vandusky mam radost ako pekne rastie a poslucha maminku :dizzy_face:
papa zatial
17. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam ja som pod vranovskou socialkou, ta posiela uz okolo 12teho, ake kosicka co viem tak 17-20 teho chodia kamoskam davky.... Takze ked nic nenabehne do pondelka najneskor - tak si tam cinkni.....

Slni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cau Fly :slight_smile: som bola vcera sa tebou v praci a ty nikde :grinning: :grinning:

Nell celkom dobra teoria, ja som si tiez vsimla ze vela zien otehotnelo v case, ked bola oslabena imunita :wink:
17. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby došli mi peniaze :grinning: :grinning: som mohla niečo iné spomínať a nie biednu PNku :grinning:
17. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam :grinning:
17. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi naozaj?no nevrav...lenze ja som na dovolenke cely tyzden... :slight_smile:
17. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk kde ste vsetke zmizli? :fearful:
17. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vsetky obeduju :slight_smile:
17. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam ja akurat tlacim polievku...

Ty sa ako mas? Coze dovolenkujes? :wink:
17. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne vsetke obeduju..ved je cas sa napapkat :slight_smile: ja sa mam celkom dobre...este som mala staru dovolenku takze som si ju vycerpala...a som rada ze konecne mam volno :grinning:
17. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som tu... :grinning: :grinning:

obedujem vyzivny pôstny obed.. - tresku :grinning: :grinning: mnam ale vyborna je :sunglasses: :sunglasses: to sme si kupili tu u nas v lahôdkach kde ju priamo tam vyrabaju... :slight_smile: :slight_smile:
17. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz som tu. napapana :slight_smile:
Baby vyhlasujem anketu :slight_smile:
1. Najlepsi muzsky parfem. (samozrejme najlepsie pre vas)
2. Najlepsi zensky parfem.

A hned aj prispejem:
1. Laura Biagiotti - Aqua di Roma Uomo
2. BVLGARI: Omnia Crystaline

Tak sa pridajte :grinning:
17. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej anketa.. uz davno nebola.. :grinning: :grinning: :grinning:

1. Dolce & Gabbana - Light blue a Moschino - Love, Love
2. Hugo Boss - No6, Jil Sander - cierny
17. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok