• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Shaar no podla mna sa ta nebudu pytat na tt ale datum PM :confounded: tak co povies? realny alebo ovulku minus 14 dni? Respektive sa nebudu pytat nic, ved secko mas v knizke, nem?
2. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja si precitam :slight_smile:
2. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dankovcik mi pri morfo uzv povedal, ze nemam uz nikdy povedat PM, ale TP :unamused:
no a v knizke mam kriklavo vyznaceny TP 3.5. :rolling_eyes:
2. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar :slight_smile: hej, Dankovcik zjavne pochopil, ze si neovulovala na 14DC - ale - bohvie na koho natrafis v nemocke :confounded:
2. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no este to by mi chybalo, keby mi tvrdili, ze uz 3 tyzdne prenasam... alebo ked budem v 45.tyzdni :grinning: :grinning: :grinning: to mi ani nedovolia, nie? (42+3) :grinning: :grinning:
idem do gaucoch, brusko tlaci. papa :dizzy_face:
2. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar hehe, no ved o chvilu sa to vsetko dozvieme :grinning: :grinning:

Tak pekny vecer :wink:

A ja mam nejako prazdne brusko :sweat_smile:
2. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to secky ste zmizli? :confused:
2. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves vavi,krasne vecicky :slight_smile: jooj pre defcatko sa da inac vysalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: citam citam,som na 1339,ale zatvaraju sa mi oci,uz treti tyzdnen navstevujem pracu,ale dnes som sa unavila od 11 tej do siednmej,strasne ma bolel zadok od sedenia :sweat_smile:
bola som papat v optime,prvy krat mi v tehu smrdelo jedlo konkretne zemiakova kasa,fuj...
ja neviem ci som v poriadku,ale ja nemam vobec zvlastne chute na nic konkretne..takmer vobec na sladke,skor jem ovocie,lebo treba a vyzivu detsku s piskotami a jogurtiky a tak a aj tak priberam :slight_smile:

takk idem citat dalej :slight_smile:
2. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau pipi :slight_smile:

A coze chodis do prace? Musis? Ci len ako dozor?

Ja tiez nemam zvlastne chute - vsetko tak ako predtym, jediny rozdiel je, ze si neodopieram :grinning: ale ved priberaj, nech ma Filipko z coho rast a nech mas zasoby na mliecko, potom ked budes kojit tak si uz nebudes moct dovoli jest hocico, tak si to este vychutnaj :wink:

Tak len pekne docitaj a pod sem :slight_smile:

Potom napis ako si pokrocila s vyberom kocaru :wink: a nemocnice a ci si uz pokupila nieco do tasky do porodnice a tak :grinning:
2. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,nedocitane,lebo som mala este nejaku pracu a este jednu mam,ale to pohodicka iba pisat,ale uz nevladzem sediet na riti..aa do prace len riadit kde co a ako,komandovat,ale nezda sa aj to je ze unavne,vkuse rozpravat niekolko hodin a sediet vkuse,lebo chodit vela nemam :wink:
no a kocik teraz ti hodim link ze asi na 90 percent ten,este uvazujem,ale uz neni casu,aaa do tasky sa nic nestihlo,kedze vkuse komandujem :grinning:
a s nemocnicou to iste,vela roboty bolo,zasobovanie a tak,ale uz sa to zmierni,snad koncom tyzdna doriesim aj to :wink:

takze idete malovat cely byt? :sweat_smile:ale inac nie zly napad,som citala,ze pre babo je to velmi dobre,zbavis sa tak prachu na stenach :wink: ake farby mas rada?
vcera manzel objavil meno ze Fidan :sweat_smile: ..ani neviem aky mam nazor,ci je pekne abo nie,na filipka som si uz zvikla,aj ked ho tak este pre istotu nevolam :sweat_smile:
2. mar 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hod link, som zvedava.....

Ale sak ja len tak sa pytam, nechcem ta stresovat, este mas mesiac a pol cas, takze pohodka :wink:

Fidan? No nepocula som este take.... Dnes v nejakom filme bol Natan, celkom ma to zaujalo a neviem preco, som si spomenula na TEba... Vy zamerne vyberate meno na F, alebo to je len nahoda?
2. mar 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,nestresujes ma,uz zacinam stresovat sama a do toho aj mm :grinning: ze co ked nestihneme toto a hento,ale potom sa ukludnime,ze hlavne nech sa narodi zdrave a nech je tu s nami :slight_smile:

nie to je len nahoda,inac pred tym som sa pytala ze ci sa mu nepaci felix,nahoda :grinning: natan som uz pocula,sranda ze na mna si si spomenula :sweat_smile: ale filip sa mi viac paci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..vcera mi mm cital mena z ich kalendara,tolko sme sa nasmiali,na kazde meno som vedela z fleku vymysliet prezivku :grinning: nema to lahke mm a tak kce silou mocou najst lepsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cakaj idem hodit link a mm ma ide,,pichat,,jooj jak sa tesim :grinning:
2. mar 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :grinning: ja som dnes bola na hemato, v podstate sme sa dohodli ze uz len jedna navsteva a idem rodit :grinning: a hlavne - po roku a pol koncim pomaly s injekciami, to bude ulava, joj....

A tie farby - no na nic take som neprisla..... Hlavne aby sa to hodilo do inetrieru....
2. mar 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,pichol ma,ale bolelo :grinning: no a farby,kraaasna je na stene fialova :wink:
rok a pol pichat,to je ina sila,ja mesiac a uz sa tesim,ze po porode uz len nejake 5 dni ci jak :slight_smile:
ja uz mam tiez len jednu kontrolu,ale napisane mam,ze v pripade predcasneho porodu,kontrola v obdobi sestonedelia :sweat_smile: joooj kakat mi treba a slubujem ze uz dam potom link :grinning:
3. mar 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ano fialova je pekna, ale mam pocit ze je teraz az prili "in" a jej vsade strasne vela :slight_smile:

No uz 100x si mi tu ten kociar mohla hodit :slight_smile:
3. mar 2010 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,mam ho v albume nakonci,teutonia cosmo a vanicka vedla,videla som ho na zivo ale v inej hnusnej farbe,ale podvozok ma uzasny,myslim ovladanie a je velmi stabilny :dizzy_face: paci sa mi taky kikiriki len sa bojim aky bude na zivo :sweat_smile:
3. mar 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa da sa daat uplne do lahu aj nozky vystriet,aaa je dost priestranny,aa model 2010 tam si mozes namiesat farbu aku kces kuk:

http://www.spuntik.cz/konfigurator-kocarku/
3. mar 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len to,ze musim risknut farbu,nemam kde vydiet na zivo :unamused:

ale viac sa mi paci tento,len je to uplna novinka,aa neda sa ani podvozok objednat,len riskovat,ze je dobry :unamused:

jane rider 2010 ... http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6551755&tab=9 hlboky

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6549609&tab=3 sportova cast
3. mar 2010 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava,podvozok na jane sa neda vidiet,objednat sa samozreejme da :wink:
3. mar 2010 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vyskusat som kcela napisat,ja truba :grinning:
3. mar 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa fialova je az velmi in,ale na stene ju nema skoro nikto :wink: aaa o tom to je :wink: :slight_smile:
3. mar 2010 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,fungujes?
3. mar 2010 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk panelak a pisat a pisat :sunglasses:
3. mar 2010 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi fajny kociar, aj ked na moj vkus predrazeny.....
Vyzera byt kvalitny :wink:
3. mar 2010 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktory myslis????

a kedy ides hajat?
3. mar 2010 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,teb teutonia je kvalitny urcite,aa jane je zevraj tiez,len problema je v tom,ze sa neda vyskusat :wink:
3. mar 2010 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vcera som mala volno a dnes sa mi tu taaaaaak nechce byt... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale aspon som sama v kancli tak mam klidek tu... :sunglasses: :sunglasses:
inak ako je to na prd, ked je drahy uz tyzden doma a okupuje mi pocitac.. :grinning: :grinning:
takze som zase objavila čaro kníh a po veceroch citavam.. :sweat_smile:
3. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

nel - ja mam sama kancelariu, takze ja mam klidek furt :grinning:
3. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made tak to mas super... :grinning: :grinning:

ja som si dnes rano nasla na stole orieskovu cokoladu a neviem cim som si ju zasluzila ani sa nikto neprihlasil ze mi ju tu nechal... :grinning: :grinning: a idem ju otvorit, dufam ze mi ju tu nenechali iba omylom :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence :slight_smile:

tak som konečne doma od zubárky.... injekcia na umŕtvenie sa nekonala, ale v podstate ani nebola potrebná... urobila mi so zubom čo mohla (bežne vraj nasadzuje antibiotiká, čo u mňa nie je možné)... a poviem vám... ruky by som jej bozkávala, tak sa mi uľavilo :grinning: :grinning: dúfam, že to tomu prekliatemu zubu vydrží a nezačne ma za chvíľu zase bolieť :rolling_eyes: bo si ho sama vytiahnem prvým nástrojom, čo mi pod ruky príde :grinning:
3. mar 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok