• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Ahojte :slight_smile: no tak ja nie som sama v kancli a kedze mi kolegovia vidia na monitor, vyuzivam kazdu chvilku, kedy tu nik nie je, aby som vas prisla pozriet... :slight_smile:
3. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam - tak nech uz ta ten zubok netrapi
nell - dobru chut a nepodelis sa?
bubli - kolko vas je v kancoske?
3. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traja Madeline :slight_smile:
3. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie mozno si tu cokoladku niekto u teba zabudol :grinning: ale co je na tvojom stole, je tvoje, tak ju spapaj!
3. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli, kukuk :grinning:

flam, tesim sa :dizzy_face:

a inak ahojte kocky :slight_smile:
ja mam chlapa doma, musim obmedzit kona, aby nepindal :grinning: :grinning: :grinning: dnes sa chystam vytriedit oblecko a konecne napisat to odvolanie na dopravny podnik.
inak cesnakove hrianky za nami, mam na vas dychnut? :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - fuha 3, ja som sedela s kolegynou aj tu v BB, aj ked som robila v NR a potom som dostala sama kancosku a nemozem sa stazovat, ked nechcem nikoho vidiet, tak sa zavriem a ked chcem potrkotat, tak navstivim kolegyne :slight_smile:
3. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau made :wink:

pipi, mne sa kocik paci, ten, co si vies navolit farby. super. som sa s tym pohrala a taku peknu kombinaciu som urobila, ze az mi srdiecko trha :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar aj my sme už písali "prosebné" odvolanie na DP mesta Košice :rolling_eyes: a prdlajs z toho :cry: Ale už sme sa poučili, manžel povedal, že keby sa mu to zase stalo (čo by som ho prizabila, keby sa mu to stalo a už sa ani nestane, keďže nie sme už v KE :grinning:) tak im nedá nijakú občianku.... lebo koľko takých vykrúcačov sme už v električke zažili, ktorí dovtedy vykrúcali, až vystúpili bez pokuty.... :angry: :angry: :angry:
3. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - ved ty uz mas kocik, nie?
3. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mad mas to super, aj ja by som tak niekedy chcela, ale ako sa ja tvor spolocensky poznam, stale by som bola u kolegyn...ja stale trkocem, aj ked pracujem :grinning:
3. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne kolegyne prekazali len preto, ze som si bud nemohla pustit radio alebo som mala zapnute radio, co mi vadilo, ale inak to nebolo take zle, ale toto je predsa o niecom inom :wink:
3. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mad, ved mam, ale tak ten pipimiskin je vyssia trieda a farby si skombinujes podla chuti :wink:
joj, co som zas nenazrata? som spokojna s nasim a tesi ma aj dobra cena. tak. :sunglasses:

flam, prd z toho? no som zvedava, ako pochodim ja... tiez som uznala, ze som mala uz v elektricke urobit bordel, ale bola som paralyzovana, fakt. nespoznavam sa :(
3. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made ja som robila aj sama v kancli (teda sem tam sa tam obšmietal šéf), ale nevyhovovalo mi to veľmi :sweat_smile: ale to bude tým, že to bola robota, ktorú som vždy urobila cca do desiatej ráno :grinning: a potom som sa nudila :rolling_eyes: síce sem-tam sa objavila faktúra, dodák a také prkotinky, ale fakt mááálo.... a v terajšej robote je nás zase veľa :grinning: Jedna kolegyňa, s ktorou si ale výborne rozumiem, takže mi vždy chýba, ak v práci nie je... a šéf :rolling_eyes: :rolling_eyes: a obchodný zástupca a skladník... proste plný kancel ľudí :grinning:
3. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj ja som taka ze vkuse meliem.. :grinning: :grinning: :grinning:
ja tiez chodim robit "hubovy aerobic" ku kolegovcom.. :grinning:
my sme v kancli iba dve ale najradsej som tu sama... :sunglasses: :sunglasses: ked nemusim pocuvat ako ona funi a grga a podobne pazvuky vydava a najviac mi vadi, ked dojde z fajciarskej a dychne tu cez stoly na mna.. fuj... :confounded:

flam takze konecne ulava od bolesti.. :wink:
3. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie napis na skype :wink:
3. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka môjmu chlapovi sa stalo toto: v piatok šiel na stanicu a na vlak do Prešova do školy... celý spokojný, že mu električenka platí práve do toho piatku.... na Sennom trhu :rolling_eyes: :angry: :angry: nastúpila dopravná kontrola... on samozrejme bez problémov vytiahol električenku a milá pani mu oznámila: máte deň (jeden prekliaty deň!!! :angry: :angry: ) neplatnú električenku.... proste si zle pozrel dátum platnosti..... stačilo, že by bola trošku ľudská a uvedomila si, že keď ju má deň neplatnú, asi to nebude naschvál... a manžel na ňu pozeral jak obarený, nechápal čo sa deje.... takisto sa nezmohol na nič, len na vytiahnutie občianky..... :frowning2: Potom nám náš prenajímateľ poradil, aby sme napísali odvolanie, že jemu sa raz také niečo stalo a že mu peniaze vrátili :astonished: nám samozrejme odpísali: dajte sa vypchať a nabudúce si dávajte väčší pozor :rolling_eyes: :sweat_smile: :unamused:
3. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie jeeej a aká.... trpela som ako kôň už cca 3 dni a stále som dúfala, že to prejde :sweat_smile: Ale poviem ti... keď nie drobec, tak asi trpím ďalej.... lebo ja sa nenormálne, ale nenormálne bojím zubára.... ale desila ma predstava, že je tam hnis a nejaký zápal a drbček v pupende :pensive:
3. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drbček :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej susy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam ja sa tiez bojim zubarov ako cert svatenej vody... :sweat_smile: radsej na nich ani nemyslim.... :sweat_smile: :sweat_smile:

drbček.. to je dobryyyyy preklep :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie však lekárka videla... sa ma pýtala, že čo ma trápi a ja reku: pani doktorka, od strachu už ani nič... ten prekliaty zub ma ráno prestal bolieť :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam presne tak to mam aj ja.. ked ma boli zub tak uz ked sedim v cakarni si prstom vyklepkavam ze ci ma naozaj boli, lebo odrazu vsetko prestane.. :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manžel sa zo mňa smial, lebo som mu vravela, že keby som nebola tehotná, tak už tam dávno nesedím... :grinning: hanbím sa za to, ale párkrát som už zdrhla z čakárne :sweat_smile: a raz mi urobila sestrička škrt cez rozpočet, lebo mi zobrala kartičku poistenca a ja som nemohla ujsť :sweat_smile: :zipper_mouth:
3. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Som si dnes troha schrupla :sweat_smile:

Flam super ze zubok uz neboli, je to hnusna bolest, jedna pre mna z najneprijemnejsich :confounded:

Idem vyplnit danove, potom sa ozvem, ked ma neporazi :grinning:

Kua a sa mi zas take pindoviny snivali - normalne mi Vanda prekopla kozku na bruchu a ja som ju tlacila spat do brucha - a zas ta noha, ktorou sa prekopla ez brucho, vyzerala ako z kurcata, nie ludska - aj minule ked som ju v sne porodila tak vyzerala ako upeceny kralik :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave to sú teda sny :confounded: ja takéto neznášam... mne sa zatiaľ snívalo raz, že som už mala malého a nedokázala som ho dvihnúť z postele na ruky, taký bol ťažký... proste ako klát.... potom mi ho niekto vyložil na kolená... bol už taký veľký... čo ja viem... mohol mať rok :grinning: mal husté kučeravé blond vlasy :astonished: nemá mať po kom :grinning: a také hnusné oči :rolling_eyes: žlto zelené.... ale neboli to klasické dúhovky, ale keď som sa mu pozrela do očí, tak ako keby temperovými farbami namaľované :rolling_eyes: :grinning:
3. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde ste kto? :confused:
3. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v praci :slight_smile:
3. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak toto zavidim Mad..nevymenime na par chvil? :wink:
3. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu nejaké vodičky?
3. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vodicky vodky :grinning: vodicak mam, ale od mojich 17tich som takmer nejazdila, hanbaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok