• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
siou asi tak :grinning: :grinning: :confused: :sunglasses:
12. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz milion diskusii bolo na tuto temu...
a je uplne trapne, ako na tom stale kompetentni trvaju :grinning: :grinning: :grinning:
a novy konik v tomto neustupil, haha. :angry:
12. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar hej.... normálne som bola šoknutá :grinning: že sa na toto v novej verzii vyprdli :sweat_smile: a tým pádom sa vyprdli aj na väčšinu užívateliek koňa (môj zákazník, môj pán tu neplatí....)..... :rolling_eyes: kašľať na nich.... zmažú mi oko? Nech sa s ním zadrhnú :grinning:
12. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte znovu, teraz tu v ramci obednajsej prestavky chvilu pobudnem, citam, ze sa tu mate veselo :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

Siou CD pisala este Shaarka hned na zaciatku, ked si Slni dala fotku, a myslim ze tym myslela Cameron a mne sa teda na tej fotke na Cameron naozaj podoba :wink: tak dufam ze sa nenahnevas ze som teda sa priklonila k tomuto nazoru :sweat_smile: inak vies ze ja citam secko poctivo, takze mi neusiel ani tvoj postrh s podobiznou :wink:

K ranajkam - spravila som si mi misku ze musli+activia ako som si sadla na gauc ze medzitym nastartujem mojho notasa starouska, tak sa mi cela miska vykydla na gauc/stol/zem , takze som to spratala a vyzrieram sucharoidny kolac, ktory som piekla este v nedelu, uz si na nom sice zuby lamem, ale doma uz nic ine nemam (jogurt bol posledny)....
No a vsetko, ale absolutne VSETKO co som dnes chytila do ruky, mi minimalne raz spadlo, takze krize mam previcene, ale povedala som si ze je piatok tak nedopustim, aby z tohto dna bol den blbec a zvladam to zatial s usmevom :slight_smile:
A hlavne si citam vase uzasne vtipy, tak to celkom ide :grinning:
12. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spat:slight_smile:))

odpoved k fotkam....bo chcu z toho mat a la facebook :pensive: aspon pre mna to tak vsetko vypada...cim blizsie k FB tym lepsie, asik..aj azet je uz uplne jak kopia FB :confounded:

mimochodom, dnes mam paraadny obed :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokso vy uz mate obednajsie prestavky, a ja mam este zaškamrene oči :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mad tesime sa z tvojich tt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Bubli vy kedy idete na to? :wink:
Nell jeeej to si uz 10 DPO? Este nesvrbia prsty?
No ja som hrozne zvedava na tu nasu dzou, co sa z toho vykluje nakoniec :sweat_smile: ale kebyze nasleduje za mad, tak to by bola nadchera :slight_smile:
12. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mad ozaj, ty mas uz tt...to je super! :wink:
Vavi v pondelok idem na folikometriu a dozviem sa...rada by som vo stvrtok, len to zalezi od toho, co vo mne narastlo a ako narastlo :grinning:
12. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, no to je jasne...
len som zvedava, ze koho je viac - fanusiciek FB alebo zien, ktore by uvitali slobodu v pridavani fotografii (ci do pasu alebo do albumu)

a inak pokial viem, tak na FB mozes mat foto, aku chces... teda mozno to nie je v pravidlach, ale milion mojich kamosov tam ma rozne haluze a nikdy im to nikto nevymaze :sunglasses: ved kto by ma uz chodil kontrolovat, ci som to ja, alebo nie... :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko vavi... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

joooj take dni kedy som gramblava a vsetko mi pada z ruk mavam aj ja.. :sweat_smile:
no a aku tomu testovaniu tak ja som si uz taaak odvykla ze vôbec ma to nelaka nejak este... :sweat_smile: :sweat_smile:

a hej na FB môzu byt fotky ake chcete, moji kamosi tiez maju vseliake hlusiny tam vycapene... :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ty si 10 DPO? A bolo nejake to plodenie, ci ste opat vynechali? :wink:
Vidis, mozno ma fakt v tom mojom rebricku predbehnes...citak je aky? :grinning:
12. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell ty mas krasny graf..:slight_smile: snad to vydrzi hore kym bude cas na testovanie
12. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie a kde mas graf???
12. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky soooom tu dlho nebola ale docitavat vas nejdem vy toho vyprodukujete hodne vela :slight_smile: ale nemyslim to v zlom :slight_smile: je dobre ze mate stale o com vidim tu aj dake nove tehule aaaa niektorym sa vam to uz aj blizi co je super :slight_smile:
12. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :sweat_smile:

ale tou ovu nie som si moc ista.. na prd som merala.. :sweat_smile:
12. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tak nieco tam bolo, tak verme, ze uspesne :wink: budem ta sledovat, tak bacha... :grinning:
12. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee
dnes opat bez diakritiky :slight_smile:
ste toho zase popisali, ale aspon som sa pobavila na vtipoch :grinning:
ja som mala na ranajky branflakes s mliekom, ale vy uz ste asi po obede :grinning:
12. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem Slni akurat obedovat...mam sampionovy perkelt, vcera vecer som vyvarala :wink:
12. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy mate inak ako pozeram snad vsetky uz letne fotky, s morom resp. inym druhom vody....uz sa chystate na letnu sezonu? :grinning:
12. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax ano ano, privolavame jar a leto :wink:
12. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax ved to naschval, sme sa dohodli ze to tu trocha oteplime, ked uz ta jar nechce prist :wink:
12. mar 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jeej Bubli, to znie velmi lakavo :slight_smile:
..veru Anax privolavame leto, snad sa nam to podari :sunglasses:
12. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa k vam nepripojim, lebo podobne fotos vo svojom archive nemam :frowning2:(( ale jar privitam s otvorenou narucou, uz ma moc nebavi nosit hruby sveter a este aj kabat :angry:
12. mar 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - neva, ja mam februarovu :grinning:
12. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz naobedovaná :grinning:
Dnes som mala celkom fajn obedík: pórkovú polievku a cestovinový šalát s kuracími kúskami :grinning:
12. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tato zima je tusim nekonecna :angry: a ked si teraz predstavim ako mi cez okna fuci do kanclu tak ma poraza :frowning2: uuuuz nech je krasnych 30 stupnov potom budeme nadavat nech sa ochladiii :grinning:
12. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ale to tak je vždy :grinning:
V zime chceme teplo a v lete zimu :wink:
12. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne staci aj 25 stupnov:slight_smile:)

moj obedik je tiez skvely, vcera som robila plnene zemiaky zapekane v rure, s tuniakom, tvarohom, bryndzou a inymi dobrotkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lenci tak tak, na uvod by stacilo aj takych 15-20, marec april, a v maji uz nech to stupa :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok