• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaar u nas by to bolo opacne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja skôr preskocim jeho :grinning: :grinning: :grinning:

inak toto keby vedel ze vam vyzradzam ma zabije... :grinning: :grinning:
nechcela som ho pustit von tak si predo mna klakol a ze "prijmes moji ruži" :grinning: :grinning: :grinning:
no a nepustite ho.. :grinning: :grinning: :grinning: tak letel a ze pojde potom cakat segru aby sa nebala lebo bus jej dojde o 21,45 :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano shaari ale aj na nete aj ja osobne poznam baby ktore boli v 5.mesiaci tehu a test neg bol!!!!
dr o tom vedia .... ze existuje skupina zien ktorym sa to moze stat....
12. mar 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou jaaaaaaj... :pensive: :pensive: :pensive: toto ti fakt nezavidim tuto situaciu.... to chce fakt pevne nervy
12. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell :D :D
inak, ako to včera dopadlo s tým chlapcom? :unamused:
12. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, moj nazor ale je (a samozrejme si myslim ze spravny :grinning: :grinning: :grinning: ), ze take nieco neexistuje. neda sa to medicinsky vysvetlit. hCH sa v moci vyskytuje ihned po uhniezdeni a laboratorne merania stanovuju zachytenie hCG uz od tych par desiatok... takze ci sa jednalo o chybne testy, ci nespravny material nadoby na moc, alebo neviem o co :angry: ale mozne to nie je.
ale ked najdes nejaky odborny clanok na googli, rada si ho precitam.
a tym babam, co ti take povedali, never. i ked pochybujem, ze to mas z prvej ruky :pensive:
12. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a never googlu, huhuuuu :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. mar 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pokial viem tak este dokonca na svk telke isiel teraz niekedy dokument ze nevedela som ze som tehu.... baby boli tehulky testy neg dr si to nevedeli vystevtlit ale potvrdiot tehu im potvrdili jedine z krvi.... tot moj nazor a nechapem co myslis z prvej ruky...moja kamoska zisitla ze je tehu v 5.mesiaci lebo ona chudinka nie len ze mala neg testy ale este aj MS a bola trochu pri sebe takze si to nikto nejak nevsimol ze trochu pribrala....
12. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
never ever?
ale tak ak je tam podpisany nejaky MUDr PhDr CSc Atd, tak coby nie :sweat_smile: :grinning:
12. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou nakoniec dosla sanitka a odviezli ho.... :pensive: :pensive:
ale MM bol z toho stale mimo - v posteli nedokazal o inom hovorit.. ze hlavne ako sa citil bezradny a nedokazal mu pomôct, ze ten maly sa chcel iba zabit a zabit - jednoducho ze uplne sa zrutil.. a ze nebol ani opity ze nevedia ci nejaky sfetovany alebo co ale ze z toho dietata bola iba troska.... :pensive:
12. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to je z prvej ruky - tak som to myslela. ked to bola tvoja kamoska... :unamused:
len mi nejde do hlavy, ze ako to, ze ju napadlo testovat, ked mala normalne MS :grinning: :grinning: :grinning:
:wink:

ale uz to nechajme, hlavne aby si mala:
1. //
2. prinajhorsom MS
a nic ine :dizzy_face:
12. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie :confused:

a este som chcela dodat, ze aj moja kamoska mi dlllho tvrdila, ze ma negat. test :grinning: :grinning: :grinning: kym som ho raz nenasla v kosi :grinning: :grinning: :grinning: a druha ciarka tam bola, ale kedze bola slabsia, tak ona si myslela, ze to je negativny vysledok :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretoze bola snazilka?????a tak ako vsetky testovala aj tesne opred ms? :grinning:
12. mar 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemyslím si, že musel byť nutne pod vplyvom niečoho, ale ani by som sa nečudovala. Tak pevne verím, že mu pomôžu, a že to dobre dopadne. Dosť dobre sa viem do tej situácie vžiť (brácho mal 14) :pensive: .

shaar :grinning: :wink:
ale jasne nechajme to tak :grinning: mozne je vsetko podla mna :wink:
autor
ok, uz som ticho :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
(ale aj tak neverim, ani na hovoriacich psov) :grinning:
12. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ee :grinning: :angry: :angry: :angry:
12. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja môjmu rozumiem, keď mi niečo povie :grinning:
a ňa ňu a ňa ňu nechyyyyyytaj ma za ňu, za sukňu červenúúú nedal si mi na ňuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozraty sused nam to vyspevuje na schodisku :grinning: :grinning: :grinning:
aby ste si nemysleli ze mi prepina :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, ťa riť štípe? :grinning:
12. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou no dovol :grinning: :grinning: :grinning: co som ja nejaky makak či čo??? :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spod tej modre sukne ti trčí veľká červená riť :grinning:
12. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
že ta huba neboli.... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
12. mar 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si povedala, že si makak :grinning: :grinning: :grinning: anča :grinning: :grinning:
a ozaj dotazník si mi vyplnila? :grinning:
anča- este vcera, co mas HOSIPA??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš, už som si spomenula :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked sme pri tej riti... :sweat_smile:
viete ako trpim??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: vyrobil sa mi na lavej polke ritne vred batler...a boli jak slak sedim len tak na pol rite.... :sweat_smile: :sweat_smile:
12. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ešte sa budeš urážať na makaka :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok