• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Tuzim - ja ti neviem povedat, mozno v nejakej teme, ktora sa venuje priamo IVF, by si skor nasla odpoved....

Pipi no dzou sa neukazala kurnik - ale teplotu ma hore a test nema vyznaceny v grafe, takze asi nerobila :unamused:
14. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ok, sa ta potom opytam, ako to je s drazdenim mangela - medzi kojenim, prebalovanim, kupanim maleho a davanim samej seba do kopy :wink: ako jasne, mozno si ina a teda si aj mladsia ako ja a moje rovesnicky, ale tak ani jedna moja kamoska, ktora ma babatko, prve mesiace neriesila drazdenie chlapa a bola rada ked jej dal pokoj :grinning: a to boli predtym ine sexualne maniacky :grinning: ked si mohli vybrat o 15 min dlhsi spanok alebo sex, tak si tipni co si vybrali :grinning:
14. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: to je pravda,jasnee,ale ja som tutu mutu robila naposledy cca 3 augusta :grinning: nepytaj sa ake sny snivam ja :grinning:
nastastie mame pracu,pri ktorej sa mm vie prisposobit aby mi pomahal.no uvidime,uvidime :sunglasses:

tuzimpo..ani ja ti neviem odpovedat ,ako vav pise .. :wink:
14. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,joooj sa sa uz strasne tesim na tu makacku :grinning:
14. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no ja sice abstinujem "len" nejake 2 mesiace, a teda tiez uz sa tesim na sexik normalny, ale tak som realistka a myslim si ze tato tuzba po porode na dobu urcitu opadne.... A ak nie - tak to bude len plus :slight_smile:
A ved presne, uvidime :wink:
14. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A de ste secky? :confused:
14. mar 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu,motkam sa po nete :wink: co ideme robit? :slight_smile:
14. mar 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no viem ti ja? :slight_smile:

Kociar sme vybrali, nocne kosele nakupili :slight_smile: kapustnica navarena :slight_smile: daco fajne by sme si mohli dat :slight_smile:

Joj sme vypratali s hercom obyvacku, nech sa zajtra s tatkom nemusime zdrziavat, a take to tu je skarede, puste :slight_smile: som hoodne zvedava ako bude ta olivovozelena vyzerat na stene.....
14. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,sak ja si davam milky way, asi od pred vcera som sa na ne namotala :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam kupene asi 5ks..a antioxidantovy dzus pijem a banan som si dala a idem si otvorit kysle cocky :slight_smile:

ja som zvedava na to vasse malovanie :slight_smile:..my ked malujeme,poziciavam si vzorkovnik,presedim pri nom niekolko dni,potom kupim len liter na skusku a potom sa farbi a sem tam premaluje este :sweat_smile: a ty si z nicoho nerobis problem :slight_smile:
14. mar 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no nerobim problem hlavne preto, ze sa mi neoplati, verim ze do roka a pol uz budeme v dome :grinning: toto malovanie je hlavne kvoli malej, nech je tu cisto.... A tie okna sa pridruzili uz ked sa objednavali na stavbu, takze toto malovanie je take z nudze cnost... Ja som typ cloveka, ktory nemusi byt nutne originalny a nemusim mat vsetko uplne ze tip top v ramci najmodernejsich trendov, pre mna je podstatny ucel a dobry pocit z konecneho efektu... Akoze nechcela som tym povedat ze som uplny flegmos a je mi je to jedno, ale ´proste tieto veci v zasade neprezivam nejak dramaticky :slight_smile: kebyze su pekne hladke steny /co niesu/ tak ide mozno vsetko na bielo a kupi sa nejaky tapetovy pas na ozivenie a hotovo.... Ale steny su vselijake krivolake, chcelo by to na nono natahat stierky, ale to necham az pre dalsieho majitela, nech ma aj on co robit :grinning:

No ja som teraz dala hrozno, jabko, na to som vypila mineralku, prehnalo ma - za co som veelmi vdacna :grinning: a nejak mam praznde brusko.... Idem pozriet co e v chladnicke :wink:
14. mar 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si nasla??
ja sa musim priznat,ze secko musim mat tip top,ako poriadok ani nie,ale secko ku seckemu musi ladit :wink: ale nie koli niekomu a niecomu ale koli sebe,ide to z vnutra,nic s tym nespravim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no ved jasne, kazdy mame to "svoje" :slight_smile:

Jooj nic take som neobjavila, este si asi osupem pomaranc a idem spat, zajtra o osmej tatko nabehne, tak nech sa tu nespocem :slight_smile:
14. mar 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa chystam tiez skor aspon o jednej,lebo rano idem na krv aj vyter mi bude brat na streptokoka..
vcera som isla tiez o jednej,no bude mi trvat kym sa to upravi,zaspala som totiz az okolo tretej :rolling_eyes: aaa to nem dobre takto dlho kukat do plafona,potom sa mi motaju bludne myslienky :unamused:
idem si este pokosit travnik :slight_smile: a dam jablko,lebo kukam,ze ty viac vitaminov jes jak ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
14. mar 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, hlasim dnes rano bolo prve regulerne grcanie, nic lepsie po ranu si neviem predstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Mad :frowning2: snad nebude caste...
No drzte mne dnes palceky, idem na foliko a mam silny pocit, ze ovu bola vcera, neviem preco...ale rano som sa bala odmerat teplotu, aby som nestresovala pred navstevou lekara...tak snad ma teraz pocit klame :wink:
15. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja chceeeeeeeem :grinning: :grinning:
bez grcania sa tehotenstvo ani nemoze ratat, nie? :grinning: :sunglasses:

bubli :dizzy_face:
15. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari chces grcat??? Urcite sa ti to raz vynahradi aj bez tehu :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - drzime palce aj na nohach :wink:

shaar - tohto by som sa fakt vzdala, asi to ale inak nepojde, ako to vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam poradi, ma bohate skusenosti. :grinning: :wink:
ja radim len oklamat psychiku. ale ci to funguje, to neviem... mna tiez parkrat natahovalo, ale zeby som to nechala zvitazit, to nie :wink:
15. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som este tehu nevolnosti nemala, ale ked ma niekedy nadrapuje, ja tak nenavidim vracanie, ze vzdy to predycham...a pretrpim :unamused:
15. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej, fuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

shaar, že čo? :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
de ste?
som myslela, ze dojdem z drogerky (aj v robote som sa stavila papiere podpisat), a budem mat co citat... a vy nic :angry:
15. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nasla som bankomatovu kartu :sweat_smile: ale neskusala som vybrat nic, rovno som zavolala do sporitelne :grinning: :wink:
15. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zda sa ze dnes nema nik chut a ani cas sa vypisovat:slight_smile:

vikend ste vsak pekne potiahli, ja som si v sobotu pospala do deviatej a potom som sa pustila do upratovania a varenia a podvecer som uz temer nevladala...takze zehlenie ostalo na nedelu...a to som ani plavaren nejako nestihla absolvovat...:frowning2:(
15. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, fakt tu nie ste? A ja vas teraz tak potrebujem!!!
15. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, bubli, čo sa deje? ja som na skok. :confused:
15. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibli za seba mozem napisat, som k dispozici ak ti mozem pomoct :wink:
15. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubliiiiii :slight_smile:
ja som tu, stale nakukam, ze co nove :grinning:

anax, to chces povedat, ze si si cez vikend vobec neoddychla? :confused:
15. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar v zasade ano, ak sa rata vylihovanie pred telkou z dovodu ze na ine som nemala sil a nejake to santenie s manzelom :grinning:
15. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok