• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
Mne refreš funguje :wink:
20. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ty si dnes nejaka chapava :angry: :angry: :angry: asi v tom mas prsty.
tak potom vybav prosim tie fotky, hej? :angry:

ja som to vyriesila klikanim na ulozenu stranku v zalozkach, tak je to najjednoduchsie.
20. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v ničom nemám prsty. Niektoré veci sa ani mne nepáčia, ale nezbláznim sa. Okrem toho som tu večer prelozila, čo sa dalo, takže som už celkom získala prehľad a zvykla si.
Stará verzia už bola príšerne zastaraná, z rôznych uhlov pohľadu a bolo nevyhnuté spraviť zmenu. Netvrdím, že to nemá chyby, ale to určite netvrdia ani zodpovední :sunglasses: . predpokladám, že sa ešte budú mnohé, mnohé veci vyvíjať a priebežne meniť.
Trocha viem, aké to je, keď sa takéto veci menia, čo všetko si to vyžaduje a clekom obdivujem, že to zvládli tak rýchlo a bez väčších kiksov (aspoň viditeľných).
Vyhovieť všetkým sa aj tka nedá :slight_smile:
20. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak to "snaží sa " je trapne jak stierače na ponorke.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

tak a uz iba 1 okno a mam to.... :grinning: :grinning: :grinning: tieto plastove okna je radost umyvat normalne sa odreagovavam pri tom :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nell :grinning: o niečo viac ako snž :grinning: inak, stierače na ponorke som tiež veľmi nepochopila :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou :grinning: :grinning: :grinning: to ani neviem preco pouzivam... bud - trapne ako stierace na ponorke alebo trapne jak hovno z nutrie :sweat_smile: :grinning:
Ja to idem dat prec strasne mi to tam vadi.....irituje ma to jak diva svina :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, ja som si všimla v nejakom filme alebo dokumente, že mala ponorka stierače :grinning: :grinning: daj to preč, veď nemusíme byť všetci označkovaní ako zvieratká :grinning:
20. mar 2010 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou ved uz som dala....lebo strasne daco.... :rolling_eyes:

Ozaj aj ankety uz si vyhodnotila??? :wink:
20. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uhm, dotazníky sú uzavreté, grafy spravené, už len komentár a tabuľky :slight_smile: . No a ešte rozhovory, ale to už bude len pár ľudí.
inak som sa tu nasmiala na zubárskych štuploch do uší :grinning: :grinning: ja som bola taká istá, a to som bola zvyknutá chodiť na preventívky od detstva, potom som získala nejakú divnú fóbiu, ale pred pár rokmi som ju prekonala.
Ale bez injekcie nejdem. a to mám dosť vysoký prah bolesti, len zubov sa to akosi netýka :grinning: Našťastie chodím iba ne hygienu a prevencie...
20. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :angry:

teda mňa tu ide zo všetkého šľak trafiť..... práve som sa polhodinu snažila povymazávať z albumu fotky... stále mi tam vyhadzovalo kravinu, že "zdá sa, že album (môj) neexistuje" a bla bla bla.... keď dám F5, tak mi ostane v okienku na odpoveď to, čo som písala predtým.... proste des :rolling_eyes: a ešte keď som si prečítala, že tu budem môcť mať len fotku jak na občianskom..... dovi dopo.... asi s koňom končím :sweat_smile: Ono hej.... na všetko sa dá zvyknúť, ale mňa to tak rozčuľuje :sweat_smile: že tu ani nemám chuť chodiť :angry: :unamused: :zipper_mouth:

peknú sobotu bábušky..... :sunglasses:
20. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou sikulka :slight_smile:

flam mne to robi presne to iste s tym refreshom.... :rolling_eyes: a tiez ma to tu vsetko uplne znechucuje.....asi to bude iba o zvyku, tak sa pokusim, ale fakt ma to tu teraz nebavi... :sweat_smile:
20. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nell, je to, myslím, spôsobené zabezpečením stránky, takéto niečo robí napríklad aj pri https stránkach, internet bankingu a podobne. Nič moc, ale asi sa s tým nedá veľa robiť. Skúsim sa na to opýtať bráška.

A ja si sedím v záhradke a píšem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej siou takze pohodicka na slnku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
inak je fakt paradne vonku..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja idem teraz povysavat, vyprontovat a kupelku vyrajbat a potom ma caka vesanie zaclon ktore z duse nenavidim... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

A ja som vcera zabudla ze moj svokor je Jozef :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ale to preto, lebo on ma meno Jozo iba v obcianskom napisane, inak ho vsetci cely zivot volaju Lubo... :sweat_smile: :sweat_smile: Nechapem tej logike ale je to tak.... :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a tym som chcela povedat, ze poobede nas caka vinsovacka u svokrovcov... :grinning: :grinning:

Inak je mi dost zle od rana, neviem ci na mna nechce zautocit nejaka crevna chripka alebo co... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
takze tesim sa ked doupratujem ako si lahnem troska.....
20. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak napadlo ma, ze tuto temu by sme si kludne mohli dat aj ako sukromnu :sweat_smile:
CO vy na to??
Aj tak ked sem nakukne nejaka nova clenka tak tu nevydrzi a napise raz a zduchne.... :wink:
20. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nell, mne je to jedno, pokojne môžeme, ak budú ostatné súhlasiť, lebo je to presne tak, ako píšeš :wink: .
máš dnes pekne nabitý progam :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou no to mam len ma opustil pracovny elan.... :sweat_smile: :sweat_smile:
a odbieham lebo stahujem kamosovi nejake albumy ale uz idem znova pokracovat v praci :grinning: :grinning:

Aspon by nas nikto nesondoval, keby sme v utajeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo par krat sme uz spehunky načapali :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nell :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme, čo na to ostatné krásky :wink: :slight_smile:

tak už sa flákaš? ale veď si toho stihla celkom dosť a aj oddychovať treba :grinning:
20. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak hej postihala som dosta super ze som doma sama.. maminka sla na oslavu... :slight_smile: pri nej ma to nebavi robit velky uklid :grinning:

A este stale beham ku nam na byt - je to brutal vyhoda ze nas novy byt je oproti tejto bytovke cize 20 krokov a som tam... joooj baby super farby som vybrala.. ta nasa obyvacka kraaaaasne ziari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ona je velikanska a cele poobedie tam svieti slnko fakt je super ta marhulovo-smotanova kombinacia... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A aj jemna zelena spalna sa mi strasne paci :dizzy_face: :dizzy_face:

uz dokoncujem prontovanie a osprchovala som vsetky zive kvety tak to teraz v kupelke mame ako v botanickej zahrade... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak uz som tu :slight_smile: musela som si poslat, unavena po rannom (a vcerajsom) nervaceni :unamused:
ja za sukromnu nie som. je pravda, ze nas je tu len zopar skalnych, ale trosku si dovolim oponovat, pretoze som tu temu zalozila. sukromnu mat mozme, inu, ale tato tu potom asi zapadne prachom, ze?
20. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, to musí byť pekné... ja mám také farby veľmi rada. Práve som dostala deku, strašne jemnú, príjemnú, v lososovej, alebo možno skôr marhuľovo-oranžovej farbe a teším sa z nej ako malé decko :grinning: :grinning: Musíte to tam mať veľmi slnečné :dizzy_face: už sa teším na fotky :slight_smile:
20. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, chápem :slight_smile: .
20. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj shaar... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mne je jedno ako tato tema zostane, to bol len taky navrh.... :wink: ty si zakladatelka takze ty mas pravo o nej rozhodovat... :grinning: :grinning:

Ano potom vam ukazem fotos... :wink: :slight_smile: straaaasne sa vytesujem tiez jak male decko... :grinning: :grinning: :grinning: siou a ta deka musi byt super.... :sunglasses:
20. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, ti záááávidím :grinning: :grinning: a zo všetkého najviac kúpeľňu :grinning: :grinning:
a deka je geniálna, mäkká, super materiál. som ju hneď oprala, vonia a furt sa v nej magosím. Akurát sem von som si ju nevzala :grinning: (nech sa mi nezašpiní :confused: :sweat_smile: :grinning: ).
20. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
deky, deky... milujem deky :dizzy_face:
nellie, tesim na fotky, mas teraz prijemne obdobie, ze? :wink:
siou, inak uz som dopisala.

a co sa tyka tej temy, tak myslim, ze casom sa osadenie vystrieda... niekto pride, niekto odide, takze o par mesiacov, ak by este tema existovala, to bude podla mna uplne o inom. teda mozno nie o inom, ale (aj) s inymi :wink:
20. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mám túto, len tá farba je ešte krajšia naživo :D
http://bellatex.cz/nas_sortiment/?produkt=913
20. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby už raz založená téma sa aj tak nedá zmeniť na súkromnú.... som sa práve dozvedela :grinning:
20. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flami, jasné, mysleli sme založiť novú s rovnakým názvom, ale súkromnú. v beta verzii to už odskúšala anax. Ale mne je to fakt jedno, to čo hovorí shaarka je tiež pravda.
20. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chúďa, tebe zmrzačili oko, tak si ho zmazala? alebo ti ho už vymazali?
20. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siou nezmazali, uľahčila som im prácu :angry: :grinning:
20. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok