• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jena - neviem v piatok idem ku gyn... :frowning2:
ja už nič neviem.. život je hnusný niekedy.... :frowning2:
26. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni mne kedy doky povedal ze mam vysoky cholesterol sak sa ani nečudujem ked teraz vyzeram ze ako v 6 mesiaci tehu hihi
26. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ja sa taaak vytesujem.

Inak vypoved stiahnuta,zajtra rano idem podpisat papiere.A potom sa uz len budem snazilkovat.

moni neodpovedala si mi :confused:
26. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze jane ostavas pracovat tam kde si? a v pohode to vzali?? No ja som tiez uz mala v marci skoncit, potom ze este nech ostanem mesiac, potom dalsi a nakoniec ja som poevdala ze este ostanem do septembra hihi
a z coho sa vytesujes?
26. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a z novej robotky uz nic?
26. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - odpovedala, že netuším čo je vo veci . v piatok idem k dokimu...
26. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu som sa nazrala na prasknutie, nebuchnite mi do brucha bo pukne a z fazulky bude bezdomovec :grinning:
26. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestrička povedala toľko, že výsledky dopadli na hrane a že musíme zopakovať. No nemám sa báť a ani stresovať... no ale sestra mi vravela, že ma možno pošlú rovno ku diabetológovi... bosestra je tiež zdravotná sestra v tej klinike de gyn. a pozná sa zo sestričkou.. podľa mňa mi niečo taja... :angry: :unamused:
26. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ta uz ked segra ti nepovie ... no a co utaja, ked zase budu zle vysledky ta musia z pravdou vonku ne? A to si nahodou isla k dokymu??? Držim palce nech je to ok
26. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme sa snažiť tini aby sme ťa nebuchli :wink: :grinning:
26. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok moni som vam vdacna hihi
26. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby ja som sa sama nebuchla ked sa nahynam k pc :grinning:
26. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni neprivolavaj si nieco zle.Hlavne ze prisli na pricinu,moze sa odstranit a tak bezpecne otehulkovat a donosit male.

Tini z tej novej roboty sa staleneozvali tak to uz ani neriesim.Hlavne ze budem mat istotu teda robotu a ked sa podari otehulkovat nemam co uz riesit.Lebo keby sa to podarilo buduci mesiac a rozhodli by sa dat vypoved uz by ma nemohli vypovedat kedze by som bola tehula.
26. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - ne... som mala prísť keď mrcha príde, aby mi povedal kedy presne máme tutumutu aby sa zadarilo, no a keďže ešte nebol 8 deň (bo až na 8 deň mrchy sa to dá zistiť presne , vraj) a bola silná a mne to bolo... fuuj.. by sa mi tam hrabal, tak mi zobral krv, bo som sa sťažovala, že som pribrala a tak urobil aspoň ultrazvuk a pre istotu zobral krv a poslal ma n tú glykémiu bo moja obvodná ma nechcela poslať... resp. nebrala vážne to moje náhle pribratie...
neviem čo mi tou krvou chcel zistiť, ale nedopadlo to tak,že fajn je to O.K. keby bolo v oho tak ma nevolajú na opakovanie, no nie?
26. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane- noo dobrá stratégia.... :slight_smile:
26. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nič neprivolávam. ja sa bojím, že čo.... čo bude ďalej, či budeme môcť snažilkovať a tak.. ak nie.. zomriem :frowning2: :pensive:
26. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaa je mi strááááááááášššššššššne zleeeeeeeeeeeeeeeee.... stááále....
26. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no radsej nech vies co ti je nie? ja som dva roky hnackovala doky mi furt dal len lieky a po dvoch rokoch som bola na gastro a na tie vsetky neprijemne vysetrenia zhora, zdola a este aj laktozove testy a zistili ze mam nie az alergiu ale intoleranciu laktozy, dostala som zakaz jest vsetko kde je laktoza a ja syry tak milujem. teraz po pol roku som skusila aj jogurty opať a ak zjem poobede v izbovej teplote ta pohoda rano nemozem a smotanu len vo varenom stave a mlieko aj tak nemusim tak to neriesim hhi
26. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni aj ja som bola na opakovany odber krvy.Mozu byt zle vysledky a preto ich opakuju aby sa potvrdili,alebo mozno to bol len prechodny stav.
26. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nezomries, ty budes tehu na buduci mesiac aj jane nech mam s kym pisat o tehu bo jaksi aj v mojej prvej teme su uz len dve tehule okolo 30tt a ja sama
26. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo tak ja mám taký problém s mliečnymi výrbkami, že ak dám jogurt, abo šľahačku, abo niečo podobné..ooo.. takú hnačku mám,... mlieko samo o sebe mi nevadí, ale akonáhle si doma urobím kakao koniec...smotana, majonéza, mliečna ryža, pudingy - neexistuje bez hnačky.... ale syry mi nič nerobia...
26. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som verila tomu, že u teraz som, ale akosi ma to opúšťa... som mala taký silný pocit, že tento mesiac je to tam... také rôzne znamenia stál boli... ja viem,je to hlúposť spoliehať sa na znamenia, ale aj moja intuícia v tom bola a ja sa nezvyknem v niektorých veciach mýliť... no tak som posypaná pupákmi na tvíáry, presne ako pred mrchou... a moja intuícia dostala ranu pod pás.... :wink:
26. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majoneza v poho, tam nejde mlieko to sa z vajickok a oleja robi
a ja som to nevedela dlho zistit bo som daco zjedla a hnacka kludna az na druhy den dorazila tak nahle
no syry ani mne nic nerobili, asi iny proces abo menej laktozy, ta skus aj ty ist na testy nech vies na com si
26. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mlieko nepijem ale syry lubim a aby som aspon nieco mliecne tak jem jogurty.Ale aj kyslu smotanu mozem mnam a acidko.
26. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - keby som sa nebala toho testu. tej hadice či čo to je, tak už som tam.. ale to mam po mame.. aj sestra to ma, ale ona ma vyhodu, ona to nelubi... ja zboznujem...
keby som si dala acidko- tak hančkujem dva dni.... :astonished:
26. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni mi bedeme naraz tehu takze buduci mesiac.ok? Neopustaj sa,tes sa na volno ktore ta caka.A zatial budeme chudnut.Inak vies co po dlhej dobe som sa postavila na vahu a hadaj co :angry: mam o kilo viac.A to mam pocit,ze som schudla.Som stale v pohybe,malo spim aj jem.Aj mm nechape :astonished:
26. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa postavit aj ja..dva dni som nestala... ooo...
26. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acidko zase ja len ku zemiakom a plackam normalne nevypijem vela a ma smadi po tom
no moni ja som sa tiez strasne bala, som pvoedal ze sono a ak viac tak papa ale ked uz som tam bola ta ze nech uz viem ze co, ta zhora - myslim endoskopia - nenasli nic, ziadne teraz neviem jak sa to vola a zdola som chcela injekciu ale akurat ma ruka bolela trocha otapena som boal ale mozno by to bolo horsie bez nej. a najlepsia sestricka ze podpiste suhlas a ja ze a injekciu a ona ze nedavaju ta ja ze jak to ked viem ze davaju ta potom ze ok ale sa plati reku jasne ale chcem injekciu a prezila som, druhykrat by som asi nesla hoci clovek uz zabudne na to časom, ked bracho mi rozpraval ked on bol ta bleee ale az take hrozne to nebolo a mozno by ta nevystrili takto keby si povedala ze asi to co ja mas
26. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tini ale ja fajnovka.. mne ani rontgenový snímok zubov nedokážu urobiť... lebo bleeee... :sweat_smile:
26. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre kocky ja sa utekam chystat,lebo sofer je tu cuby dub.Majte sa tu a dlho neponocujte.Celu noc budem na vas mysliet :grinning:
26. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok