• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
aj mne 17. vyhovuje ak som na pozvanke :slight_smile:

a inak dobre ranko a inak este podme do sukromia dohodnut podrobnosti stretka, co vy na to?
23. mar 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Bubli genialna foto... :sunglasses: :sunglasses:

Ja som dnes hore uz od 4,30 zobudila som sa cula ako ryba tak som od 5 pozeral telku a prepla som na Crepiny s hviezdickou a sulala som sa ako v jednom rakuskom erotickom salone robili obhliadky pre dôchodcov.. dorutili sa tam babky a dedkovia a medzi nimi sa tam promenadovali nahate cecatice no ja som sa taaaaak kosila.. reku dedkovia este zacnu "stanovat " z nich... :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute este raz, Nellie aj ja som dnes skor vstala...to pre mna nie je typicke :grinning:
Anax ako myslis do sukromia? Mame sukromnu temu???
23. mar 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shary.To máš pravdu.Mě manžo oplodnil Lucase i Nicol ráno takže u mě to zabírá jdu to rysknout na to třetí mimčo zatím čau
23. mar 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre rano :slight_smile:
ja som sa dnes vyyyyyborne vyspala! len 2x curat a inak som spala ako babatko, nic nebolelo :slight_smile:
pipi, vazny rozhovor trva, resp. som zistila ze viem byt poriadne hnusna a tak sa trenujem, uz 4. den. a dokedy? no neviem, asi kym nevymysli nieco, z coho by som spadla na zadok. vlastne aspon kym nezrealizuje 25 takych napadov. potom mozno nebudem stekat :unamused: :angry: mam pocit, ze mi musi vykompenzovat vazne preslapy za takmer dva roky.
som normalna? nie? alebo to poznate? :grinning:

nellie, ze stanovat :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stephani, ze coooo?
to si pisala mne? ci komu? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. mar 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar gratulujem ku vyspaniu.... :sunglasses:
shaar si normalna.. doverne to poznam... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bubli no uz to zacina byt aj pre mna typicke to ranne vstavanie... :grinning: ale aspon v pohode stiham a mam cas na dokonale vytienovanie oci... :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano spravila som http://www.modrykonik.sk/forum/tema/stretko/

kto sa nebudete vediet dostat treba mi poslat IP nech vas pridam :wink:
23. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari aj ja mam take obdobia, len mne sa striedaju s tymi, kedy som rada, ze ho mam a som si vedoma, ze niekedy som az moc tvrda.
A co hovoris na moju foto??? :sunglasses:
23. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, ja som sa dnes zobudila po stvrtej s tym ze som vyspata ale ze sa mi chce straasne cikat, lez koli BT som vstavat nechcela, tak som drzala, o pol siestej som potom ficala na wecko a tam som vycikala mozo desat cvrkov, tak som premyslala ze co doslaka ma tak v tom mechuri tlacilo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, tak hadam to nie je zapal :confounded: a mozno to bol len psychotlak :grinning:
idem kuknut graf, ze co a ako. ved to je skoro ako obciansky! :grinning: :grinning: :grinning:

bubli, no krasna si, dziva foto, ved uplne ze p.p.c. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaa kde mas graf???
23. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari...som vedela, ze ty ako fotograf, to ocenis :grinning: :grinning: :dizzy_face:
23. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,dobrá profilka :grinning: Tak už jsme to holky skusili zítra si udělám těhotenskej test a doufám že budu v tom. :grinning:
23. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stepani? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale inak dik :slight_smile:
Shaari moj graf myslis???
23. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stephani,
prosim nehnevaj sa, ale stale neviem, - ja som totiz hrooozne zabudliva. :sweat_smile: :sweat_smile:
pisali sme si pred par dnami? tyzdnami? konkretne so mnou?
a dobre som pochopila, ze ste sa dnes rano snazili a zajtra si chces robit tehu test? :grinning: :wink:
23. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nene, anax graf.
a bubli, ja nie som fotograf, nepis take, lebo ma zablokuju :angry: :angry: :angry:
23. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,není zač.
shary,No jo no.A já myslím že si dopisujem poprví.Důluho jsem tu nebyla. :sunglasses:
23. mar 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari sorry :slight_smile:
23. mar 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, výborná fotka! :dizzy_face: :slight_smile:
23. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Siou :slight_smile:
23. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou,že má bubli super fotku a stou přezdívkou bublinka to super ladí. :grinning:

soiou,tak se taky snažíš nebo máš mimčo tak jak?
23. mar 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si rano nescafe 3v1 a neviem, ci to nepojde vsetko von... :sweat_smile:
23. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

Shaar nieco bolo vo vzduchu, aj ja som bola len 2x cikat a dobre som spala :slight_smile: len ten moj chudak zas sa presuval do obyvacky :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes som sa rozhodla ze bude trocha uzitocna, mam na plany vypratat balkon - to je v mojom stave momentalne robota na pol dna :slight_smile: ale este niee teraaz :grinning:
23. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vavi... :sunglasses:

a ja mam dnes konecne troska volnejsi den.. :sunglasses: dala som si bublinkovu mineralku a tusim to troska prechadza....
23. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie co je s tebou??? Ja neverim moc na tehule s MS...ale u teba mi je to volajako divnô :confused:
23. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stephani, ved ty si mi neodpovedalaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
otazka c. 1: ze ja som ti radila sex rano?
otazka c. 2: ze sme si niekedy pisali a ja som zabudla?
otazka c. 3: ze ste dnes plodili a zajtra chces testovat?
:grinning:
ja som taka systematicka, mam to rada :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ako sa mame?

Anax, mne stretko nejde otvorit. Inak, ja som predbezne tu, len ak budem musiet ist na tu laparku (co dufam, ze nie), tak by to malo byt v tom case niekedy...ale to je este vo hviezdach, takze predbezne sa hlasim :wink:
23. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stephani, áno a nie :grinning:
autor
nellie, chces od nas pocut, ze TESTUJ?
no tak T*E*S*T*U*J :grinning:
caf vav, pacia sa mi take noci. asi preto, ze aj MM spal v obyvacke :grinning: :grinning: :grinning:
zacinam chapat tych, co preferuju oddelene spalne.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok