• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no ja si tiež užívam tutumutu ale čo z toho ked mrcha meska a ja viem ze pride ale neviem vobec kedy? :angry:
8. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon,ja by som bola stastna,prestastna keby nedostanem mrchu :unamused: ja ju vzdy dostanem...nikdy v zivote mi nemeskala,skor chodi vpred :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ty mas strasne rychly sposob zivota alebo skor strasne vela prace ktoru by mali robit aspon 2.no ani by ma nenapadlo robit 4 hod navyse kazdy den.to by mi museli velmi dobre zaplatit.vies aj ja som ostavala dlhsie taku hod.len kolegovia ma to odnaucili lebo im sa nechcelo ostavat dlhsie tak ani ja som uz neostavala.a uz teraz sa mi ani nechce...a mali by si to zmenit a viac casu travit s drahym...
8. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - a vieš čo je najhoršie? Že celžch 8 až 9 hodín denne som na nohách a v čase obeda nabehám aj kilometre... a to doslova, že nabehám... dnes ma bol mmm pozrieť a ten vravel, že maminka ty tam tak lietaš, že iný by už naozaj bol modelkou.... :frowning2:
8. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mame taky debilny metabolizmus a ja aj zdedene po ocinovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - mne vždy meškala.. preto som bola 8 rokov na antikoncepcii... ani po tom keď som ju vysadila mi nikdy nechodila načas... ale nikdy nemeškávala tak ako teraz posledných pár mesiacov...
mata - pokiaľ chcem mať každý mesiac dobrú známku a zvýšenie patu, musím si svoju robotu urobiť a inak to nestíham,... ale vieš čo? aspoň toľko nemyslím na tehu.... :wink:
8. jún 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si kúpila včera čaj na zníženie cholesterolu (fuuuj väčší humus som ešte asi nikdy nepila :astonished: :grinning: :grinning: ) a čaj na regulovanie hmotnosti... :grinning: :grinning: :grinning: ten chutil lepšie.. skoro ako ženský... hm..

myslíte, že to má nejaký ten účinok?
8. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to zase ja na tehu myslim a uz som jak cvokino.nechcem na to mysliet a fakt sa snazim ale nejde mi to.aj ty si tak dlho brala HAK?ja 10 rokov a tiez z takeho isteho dovodu ako ty...aka nahoda...
8. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata a ako dlho sa snažíte ? som zabudla... nám sa podarilo do 3 mesiacov prvý raz....
8. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimo ajoj-info-máme novú témičku šťastnébudúce tehulky-namiesto snaziliek-tam nas uz len prenasledovala smola..
8. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa snz od februara ale ten moj zdravotny stav-no skoda reci... :cry:
8. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam prve na prvy :grinning:
a anikoncepciu som v zivote nebrala :wink:
8. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tu sooooooooom :slight_smile:
8. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - závisť... :wink:

maťa - no daj.... aký?
8. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa najviac kašle to, že nikdy neviem kedy sa mrcha objaví... čím ďalej tým viac meškáva... :rolling_eyes:
8. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aky mas zdravotny stav matu?
my tiez od februara :slight_smile:
shaar ahoj :slight_smile:
8. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len na chvilu som si odbehla a vy ste sa nejak rozkecali?Mm nakuka ze co pisem,niezeby sa chystal na vecer,ale vyziera si tu tekvicove jadierka.A ja si popijam cervene vinko na uvolnenie :grinning:
8. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a už som zasa v pi....p...

kamoška je tehotná....
niš nemá, nikdy nič mať nebude a je tehotná.... s chalanom sa pozná sotva pol roka a je tehotná... je...em na to.
8. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde mam zacat.zacalo to bolestou zaludka.hltala som hadice...potom bolest zlcnika,nejake flaky na peceni toto sa mi vlieklo 2 roky do toho mi dosla svadba tak od nervou som schudla na 48 kil bola som kost a koza zle som sa citila t.j.som odpadavala,vracala a hnackovala...,ms mi nechodila vobec.tie nervy mi trvali asi 1.5.dostala som sa k psychiatrovi-ale nie som blbec :wink:
potom znova zaludok.musela som zmenit zamestnanie a teraz posledny rok som pribrala 5 kil huraaaa a dostavam sa do normalu.takze tak. jaj a uz neberiem HAK a ms mi nechodi stale a ako som zistila tak nemam ovulku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:rolling_eyes:
8. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mattka..aj ja mam problemy so zaludkom,gyn.problemy...chpem ta velmi dobre...akurat ja som zatial nebola u psychša..dufam ze to nebudem potrebovat...ale je fajn ze zacinas byt v pohode
8. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
niekedy psychos urobi vacise zazraky ako ini doktori... :wink:
8. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monika a ty ma neser zas. no :pensive:
8. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ku nemu už asi skočím....
8. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - šak ja stále vravím, že som debil... ja nemôžem inak.. keď vidím komu sa to darí a komu nie... aaaa. chytá ma zlosť...
8. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly psychos je pohodak lekar.kuka na teba a usmieva sa 2 hodiny.ked som ho videla jak na mna kuka tak ja ze preboha co tu ja robim....
8. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ja som sa nedavno dozvedela ze kolegyna co sme sa v jeden rok vydavali a mali obe problemy otehotniet je druhy krat tehona.Zaskocilo ma to,ale prajem jej to.Musis sa naucit nad to povzniest aj ked to boli.
8. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni neboj aj my budeme...raz...urcite...
8. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja idem, pokecajte si, baby :grinning:
8. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata a myslela si si ze potrebuje pomoc on a nie ty :grinning:
8. jún 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok