• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jane - nooo.. tazke rozhodovanie budes mat.... uprimne ti poviem , nezavidim ti... :astonished:
6. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - bru nocku.. papapa
6. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly dobru nocku.

moni no tak to si ani ja nezavidim.Hlavne kvoli svojej diagnoze a som po LSK a po liecbe mi nakazali doktori okamzite otehotniet. :frowning2:
6. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa vykaslala na to. ja takmoc po tom tuzim ze by som sa toho nevzdala...
6. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni dufam,ze sa to poriesi samo,tak ako vsetko doteraz.Kto mi zaruci ze 100% ze otehotniem.
6. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem Jane, ale aby si si to potom neskor nevycitala... :wink:
6. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ved toto je coho sa bojim.Aby som to nepresvihla. :unamused:
6. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - no ved vravim, ze tazke to bude... ooo.. zena.... :angry:
6. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale o tej podmienke to bolo len tiche echo.A nakoniec ma este nemusia vybrat.Hovorim si tak ak mam mat dieta nedostanem tu pracu a ak dieta nemam mat dostanem tu pracu.
6. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane preco sa budes musiet rozhodovat??
6. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - nooo aj to je jedna z taktik... nieco na tom bude... a co ked mas mat oboje? :wink:
6. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely lebo ze nechcu velmi brat zeny lebo skoro kazda po nastupe otehotnie a potom je zbytocne ich prijmat.ak mi daju podmienku npr.ze nejake 2 roky nesmiem otehotniet tak neviem,kedze mi po operacii a liecbe mam hned otehotniet.
6. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, lenze si zena a to ti maju akoze dat podmienku ze dva roky neotehotnej to je ako by ti povedali dva roky nesexuj..
otehotnejes a povies hups, stalo sa, co sa mam zabit?
jednoduche..
mozu ti dat zmluvu na urcito, cim su chraneny ze ak otehotnejes, mozu si hladat nahradu bez problemov...
6. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely uvidim,cakam na pohovor a tam sa vsetko ukaze.Inak je mozne ze otehu este skor ako budem moct nastupit.
6. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - aj u nas ked ides na administravitvu pracovnicku musis podpisat zmluvu ze min. dva roky nebudes tehu... lebo ten trening na to je drahy a oni potrebujú aspoň aby sa im vratil...
6. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co je za chujovina preboha..to je dikirminacia a podla zakona to nesmu...
6. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - mcd ma svoje zakony, ktoré su obcas ine ako normalne a ked som sa na to pytala a zistovala , bo mi kazu dat dolu obrucku ked som v praci (nadam ani za Boha!!!) tak vraj to mozu...
6. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale pravdupovediac nezblaznim sa ked to nevyjde.Netuzim po tej robote az tak,zeby som sa zblaznila z toho ked ju nedostanem :slight_smile: a momentalne niesom na tom ani tak ze keby som momentalne nemala dieta tak to neprezijem.Ale asi som prilis unavena z roboty :rolling_eyes: .Ked si trochu oddychnem budem vediet racionalne uvazovat. :sunglasses:
obrucku dat dolu????

a co je MCD??
Coze obrucku dat dole :astonished: To je dobra hovadina.Inak ako pise nely tak podla zakona to nesmu.Ale tam kam idem/mala by som ist ja maju nato pravo kedze budem studovat a to ostatne na ich naklady. :confounded:
6. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No babenky idem sa ja pomaly chystat do prace.Zajtra som sama doma doma takze cca od 17.00 budem s vami az do rana :wink:
6. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - no ved aj u nas ti platia kurzy oni, proto podpisujes ze nebudes tehu.. vraj teda...
a papapa prijemnu zmenu...

nely - mc donalds
6. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik jasneee, uz mi doslo..
no zlate cechy, tu ti na to sahnu a maju na krku pravnika..
a obrucky pochopim, nahodou ti sklzne (co je malo pravdepodobne) a bude zle nedobre..
jak u nas co nasiel zakaznik v cheesburgeri zospodku v zemli zapecenu mys :grinning:
6. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ahoj aj vy ostatne kockosky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som vam to tu prisla zavirusit :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja si neberiem niekoho aby som si obrucku davala dolu.. :angry:
a :angry: ni mi nejde....
6. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj och a jakymi virusikmi?
6. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee monik, ale v potravinarstve je to bezne a naozaj maju na to pravo...
6. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jakymi asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na 11 den po ET som mala hcg 633 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och och och gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi natiahol az prispevok :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok