• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anaxamon no ja v mojom terajsom rozpolozeni by som nieco take asi nemohla citat dnes som len zazerala a slzy ronila ked som videla zensku s bruskom no hroza ako to na mna dolieha
2. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca tak ak ta vlastne telo upozornuje aby si daco robila tak sa zbadas :wink:

lenca neviem sice v akom presne si rozpolozeni ale vzdy je nejaka nadej:slight_smile:))) a ja nie som ochotna koli tomu ze sa nieco nedeje ako by som chcela, depkovat, trapit sa, plakat a byt nechutna k okoliu...to by som nedokazala zit so sebou...radsej budem neznesitelne otravne stastna a hyperaktivna a budem tym otravovat kym sa bude dat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: basta fidlik :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ty nam napis co mas nove, nas si mozes spatne aj precitat ale my sa nedozvieme nico tebe..

napr. dnes tu vobec nebola shaarka, asik je uz na tej sluzobke ze?
2. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu vies ono to dolieha to ze presne pred mesiacom som bola na operacii a proste clovek dufa ze to na nieco bude ved velke percento po laparke otehotnie a proste ja asi take stastie nikdy v nicom mat nebudem a neboj ja tym zenam radost brat nebudem to zas nedokazem taka svina ja nie som :wink:
2. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehovorim o brani radosti, ale o tom aby si sa ty tesila z ich radosti tak prirodzene :wink: :wink:
2. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak toto sa mi asi nepodari aj ked sa budem akokolvek snazit
2. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom sa treba skusit snazit menej mysliet na tehotenstvo...vies aby si sa nezblaznila :wink: bez si precitat prvy prispevok temy, na povzbudenie :sunglasses: :dizzy_face:
2. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten som uz neskutocne vela raz citala a bohuzial ako rocky pribudaju tak rastu depresie :frowning2:
2. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no, mas iba zle dni :wink: dnes lekari vedia pomoct aj nam beznadejnym pripradom :grinning:
2. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale umele oplodnenie a to ja asi nie som moc vhodny adept nakolko mam zle hormony
2. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ok uz sa nestazujem stale su aj baby ktore su na tom horsie ja som vraj podla doktorov v poriadku tak je to fakt divne kde ten bocian zostal :astonished:
2. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co znamena zle hormony??? ze ti telo neprijme embryjko?? a kludne sa stazuj, ak ti to moze pomoct postazuj sa :wink:
2. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie to aj tak na nic nebude no a tie moje hormony no ja ti mam tak skvele telo ze mam dajake autoimunne ochorenie ktore mi spapalo stitnu zlazu teda znicilo a mam choru aj hypofyzu som neustale na tabletkach rano euthyrox a na obed na hypofyzu a noci tak isto
2. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak teraz je mi jasne preco si na tom tak ako si na tom... :frowning2: to je mi luto ze mas prave tuto blbu chorobu... :pensive:

vies ale ze nadej umiera posledna.... :wink: no a vzdy je moznost pomoct nejakemu dietatku ktore matka odvrhla :sweat_smile:

dneska pojdem mozno aj o desiatej do postele, ak sa nic speci neudeje :grinning:
2. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac mozno to vyznie blbo ale ja cudzie dietatko nechcem proste ja by som mu nedokazala dat taku lasku ako by si zasluzilo :frowning2: a vies ono aby to nebolo len take lahke tak aj moj mm ma nedobry spg takze asi tak
2. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak tu čtu a koukám že tu jsou nějaká trápení :frowning2:
2. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate to lahke ja ti verim, my mem tiezobaja zle vyhliadky a sme odporucani na umele...ale verim ze ty to mas tazsie...a oki, ved nie kazdy je taky zeby sa dal na adopciu :wink:

ale uz nesmut, mate pred sebou iste este krasne dni a ver ze aj zazraky sa deju :wink:
2. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky alzbet, davno si nas nenavstivila :wink:
2. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale nie v jednej rodine jeden zazrak si uz vycerpala mm sestra :slight_smile: a ja viem ze nie som sama viem, ze kazda jedna z nas to tu ma moc tazke len proste ja som tak hrozne chcela verit a dufat hlavne po tej laparke a teraz uz sa dostavil pms tak uz viem ze to je stratene :frowning2: a anaxamon dik za podporu cenim si to :wink:
2. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alzbetka co to mas na tej fotke na rukach?
2. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekomu sa podari hned inemu pomalsie :wink: jo a preco si myslis zejedna rodina ma narok len na jeden zazrak? hm? a sak ty s manzelom ste samostatna rodina...nie? :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj nějak nestíhám, jen nakukuji, jo a v rukách na fotce mám kotě :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbet mas vela postrannych aktivit? :grinning:
2. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej mozno to tak je anaxamon a mozno aj nie :wink:
2. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ne, jen práce a pak domácí práce.... no a nestačím ani odpočívát a jakmile sem sednu tak usínám... ale dnes jsem si zdřímla odpoledne
2. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a lenca idete dakam oddychovat s manzelom? nejake vylety? minule sme tu nacali temu dovoleniek..

alzbet, mas to rusne teda... :sweat_smile:
2. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda jo a ještě se starat o kočku a 3 koťata. Ale tento týden půjdou chudinky do zverexu. Pokoušela jsem se jim najít domov a bohužel.
2. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kocky ja sa lucim idem hajkat, dobru nocku prajem.... :wink:
2. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaxamon dobru nocku
2. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorou noc všem
2. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok